Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 556
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Volim kad me 'vako danima tera maler... tera tera tera tera teeeeraaaaa pa ga trpim trpim trpim trpim pa ćutim ćutim ćutim pa mu se sklanjam sklanjam sklanjam.. sklanjam a onda mu se okrenem p

Volim...  ovakav dan kad mi bude sve taman...

Volim taj trenutak... zatečenost... Muk... pogled... Minirana do tabana... Volim :srce:

volim ove letnje veceri... kada prodire ona hladna vlaznost uz pesmu cvrkova... zakljucenje dinamicnog dana uz cigaru, film ili telefonski razgovor...

volim posmatranje zvezda padalica pocetkom avgusta... imam omiljenu cistinu u shumici za to... gledam nebo i cekam... divim se starogrckim filozofima, divim se Njutnu, pokusavam dokuciti Ajnstajna i Hokinga. Razmisljam o daljini od koje se gubi dah...

tada se nesto pokrene... munjevitom brzinom padne zvezda... toliko me zadivi da zaboravim i zelju da pozelim... nekada zvezda pada sporije, kao da ostavlja trag dima iza sebe pri poniranju... setim se tada nje, njene tamne kose, njenih zelenih ociju, njenom osmehu i daljine od koje se gubi dah... setim se zelje koja se nikad nije ispunila... nikad ni nece...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim kada dođe vreme moje krsne slave, i volim što je od svih ljudi koje poznajem samo ja slavim, i što mis vi gosti dođu i ne žure da bi išli negde na drugo mesto, i što svi posle prežderavanja izađemo napolje u dvorište i onako prežderani počinjemo da se sve više alkoholišemo i lupetamo gluposti, doduše ne ja, meni to ne leži, nego moji gosti, i onda jedva čekam oko 3 a.m. da gosi odu jer ko im jebe mater nepristojnu što su ostajali toliko kasno :pljuc:

Volim da prozivam svoje goste, i da im bude neprijatno što jedu i piju toliko.

Voleo bih da ove godine namesto prasećeg pečenja na trpezi bude zec pečen na ražnju :pljuc:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim nase filmove u kojima peva Nikola Kojo ... Nesanicu volim samo u njegovom izvodjenju, u Lepa sela mi je najdirljivija scena kada zasvira Bacila je sve niz reku, a on smekerski drzi pistolj umesto mikrofona, i pevajuci ide u smrt ........ Ima ga pjevajuceg i u Mi nismo andjeli 2 ...i to lajkujem, kao i u Bumerangu ...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

(posebno) Volim prvih par dana u novom gradu ... idem oshtro i na prvu, imam sigurica temu za zapocinjanje razgovora, govorim malo glasnije i nosim kesha sa sobom. Ostavljam Jak prvi utisak ... treci put mi se vec Prvi(e) javljaju.

Ako dodjesh u bilo koji grad

(Lazarevac)

http://www.youtube.com/watch?v=6_r2KQj6r1I&feature=related

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...