Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

E kumo, da i ja pirupitam štogod...:roll:

Kad se spremaš na put, pa se pakuješ, mislim na godišni odmor ovDen...u koliko se tašni spakuješ?

Bez čega ne možeš na tom putu?

Šta je to što obavezno poneseš iako dolaziš samo na mesec dana?

:kez:

Prosle godine, prvi put dodjoh u krajeve vase (a i moje) i imala sam srece te je ta i ta avio kompanija jedinaaaa dozvolila dva kUfera od po 23kg + onaj licni prtljag sto vuces sa sobom u aviJon. Iskoristila sam tu nevidjenu priliku mi datu :lol: Doduse, "malko" sam premasila ogranicenje u kilazi.. svega nekih 10-ak kila te su mi dusmani kapitalisticki oteli extra novce za to :dry:

A znas mene.. ni 5 kontejnera mi nije dovoljno :lol:

Ovo, bez cega ne mogu na tom putu i sta obavezno ponesem je laptop. Toooo je No1.

Na samo putu do tamo ne mogu bez Dramamine koje si mi teskom mukom prosverala ovamo :lol: Ovi njihovi lekici za te svrhe imaju dejstvo ko vitamin C... kao deluje al' ne ko "nasi", lepi, domaci Dramamine.

--- Update ---

I ja imam da pitam nesto :streber:

Ko o cemu ja o kuhinji i kojekakvim specijalitetima :andja:

Ko najbolje fornete pravi :kez: i pakuje :hahaha:

Richmond Adelaide Centre

120 Adelaide St W

Toronto, ON M5H 3V1

Neighbourhood: Financial District

(416) 603-8300

Uvek svezi i lepi :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Za ovo pitanje sam morala da trazim pomoc prijatelja :lol:

Veca mi ga spakovala i ususkala... bez problema je prosao sve carinske kontrole. Doduse ja ne znadoh sta mi upakova te je radost i sreca :lidersica: bila jos veca kada sam "kuci" raspakovala darove :treptrep: Ukucani su me cudno gledali a meni osmeh sa lica silazio nije :lol:

Izmenjeno od strane člana Goga
citat
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Neću da te pitam dal' si imao Mađaricu.. ako i nisi slutim imaćeš je,

jer ukoliko klerofašista ne doJde za koji dan.. jedna ti je eno opružena kod mene na zidichu... trepche :treptrep: i cheka 1c0b7c19.gif

Nego...

pitaću te jesi li imao neku cRnoGorku?

Stojite za nekim šankom.. delimichno pijani.. gledaš je.. kako cijeniš situaciju:

- kršna li je?

- možeš li ti to brdo* da oboriš.. il' teško? (misli se na količinu pića.. ko mož' vishe da u/po/nese*, ne na hopa cupa)

- lijepa li je Bože... il' nije?

- želish li je...... il' nije :lol:

- imal' rupicu.. na bradi?

- kakve su joj zaNosno napućene usTnice?... mslm imal' brke.. treba li joj brico :hahaha::hahaha::hahaha:

aj bjež od mene :ljubac: što s'me tjero da te ispitujem da98a168.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mhm, da ... 'muci' me tipicno pitanje iz 'musko zenskih odnosa'. (mada i iz 'zensko-zenskih :toljaga: ...ali to je za neku drugu temu :strikeraj:). Adrijane, pCewice nasa, objasni i razjasni mi sledece: kako bi izabrao tipican muskarac ...ako, posmatrajuci stereotipe, pred sobom imaju 2 tipicne predstavnice: jednu Madjaricu, i jednu Crnogorku! Madjarice su kakve? Vrckave, plahe ali vatrene, 'na izvolte' (ili je to 'sargarepica na kratkom stapu'), ali, pre svega, (san svakog muskarca) - LAK PLEN. :roll: naspram nje stoji stamena Crnogorka. Krsna - sto je fizicka odlika za visinu), jaka (karakterno), 'udara ti u svaku vijugicu maloGA ...mozGA', moz' s njom o svemu ...ali da bi je kresnuo fizicki - prvo moras mentalno...dakle, TVRD ORAH :treptrep:.... Adrijane, objasni mi, koja zena je muskom srcu draza? :hmm: ................ ps. pCewice nasa, nemoj da zamisljas ELU i Glisu ...mi nismo stereotipne :cica:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kako si?:treptrep:

Jel mozes da izaberes tri dame i da virtuelno zapleses sa njima uz neke tri odabrane pesme :roll:

Evo bila sam fina :andja:

Iako sam uspešno završio kurs u školi plesa još u đačkom domu u Osijeku (Ono klasika, ingliš valc, samba, rumba...), mogu da se pohvalim da imam dve leve noge. Tako da od plesova upražnjavam samo stiskavac. Pa da počnemo...

Tri dame? Hmmm... Onomad, kad sam upražnjavao stiskavac, nisu postojale dame, no drugarice. A iskustvo mi kaže da drugarice znaju da se stiskaju. Tako da biram Glišu i Elu, one se sećaju vremena kada su bile drugarice. A evo, pozvaću i tebe na ples, no tebi će kao mlađahnoj dami, koja nije iz onih vremena, trebati i mala obuka.

ajd' ti malo opiši sebe,ukratko-šta si,a šta bi želeo da si,i šta te sprečava u tome?:roll:

Šta sam? Pa još ukratko. :dry:

Kao prvo, ponosni otac dve ćerke, pa muž, brat, prijatelj, kum, rame za plakanje, šaljivdžija i večiti optimista.

Ako si mislija na profesionalnu karijeru, da ponovim, pošto sam u "gradovima" već rekao nešto na tu temu. Srednjom školom dobih zvanje "elektronički mehaničar za procesnu tehniku". Fakultet me osposobio za programera, mada na žalost već dugo nisam ništa programirao, ako se ne računa programiranje video rekordera?! :lol: Uz posao sam položio za računovođu, tako da se poslednjih godina na žalost najviše sa time bakćem.

Po želji iz osnovne škole, neostvareni sam kosmonaut. Onomad razmišljah da se usmerim na primenjenu umetnost u Novom Sadu, ali ubediše me da je bolje da se okrenem tehnici. Doduše, trudim se da tu vrstu umetnosti primenjujem u svim kreacijama koje stvaram, bilo programi, bilo kulinarske čarolije, bilo pomoć deci u likovnom. Opasno razmišljah da se iz Maribora prebacim u Beograd na režiju, ali to je ostalo samo razmišljanje. No, još uvek se nadam da ću pored porodičnih filmića, uspeti režirati igrani film čiji scenario me proganja već 25 godina.

Igram bridž, bolje rečeno igrao sam, sada je to na moju veliku žalost, veoma retko.

Volim prirodu, vodu, a time i pecanje. Ali i to si priuštim, na moju veliku žalost, veoma retko.

Al' sam ga ukratio! :hahaha:

Sta je to sto te pokrece?

Koga najradije citas sa ovog foruma? Pitala bih i za Vojvodinu, al' to ne bi bilo fino od mene :kez:

Koga najradije?!? Jaoooo.... Pa ja vas sve volim.... :kez: No, bez zezanja, spadam u manijake koji čitaju sve postove, na svim temama.

Pod jedan, izdvojio bi Glišu sa njenim neverovatnim kreacijama.

OndaK Apolodor. Na žalost nema ga u poslednje vreme. Nadam se da mu je sa zdravljem sve OK.

Beliverka na žalost veoma malo piše, ne računajući visokointelektualne rijaliti teme.

Turkmen ima jasnoću izražavanja koja mi godi.

Rančer zna da provuče duhovitost koja mi prija, iako se često ne slažem sa njegovim stavovima.

A tamo su ostali, il' su negde otišli i veliki radnik Nenad, Joša, Baba, Šne i Maski.

Možda sam nekog zaboravio da spomenem, al' eto.

Necu da te pitam 'da li si imao Madjaricu', vec da li ti je neka devojka bila Madjarica? :treptrep: ........... Sedimo 'za kariranim stolnjakom' - naruci mi 3 pesme (hoces da ostavis utisak, je l), koje bi pesme odabrao? :roll:

Niko ne može imati mađaricu, a neke moje devojke su bile mađarice.

Ako je sto u ćošku i samo nas dvoje za njim, onda bi zamolio braću da nam tiho odpevuše Lažem sebe da mogu bez tebe, Ta tvoja suknja plava, Imam jednu želju...

Neću da te pitam dal' si imao Mađaricu.. ako i nisi slutim imaćeš je,

jer ukoliko klerofašista ne doJde za koji dan.. jedna ti je eno opružena kod mene na zidichu... trepche :treptrep: i cheka 1c0b7c19.gif

Nego...

pitaću te jesi li imao neku cRnoGorku?

Stojite za nekim šankom.. delimichno pijani.. gledaš je.. kako cijeniš situaciju:

- kršna li je?

- možeš li ti to brdo* da oboriš.. il' teško? (misli se na količinu pića.. ko mož' vishe da u/po/nese*, ne na hopa cupa)

- lijepa li je Bože... il' nije?

- želish li je...... il' nije :lol:

- imal' rupicu.. na bradi?

- kakve su joj zaNosno napućene usTnice?... mslm imal' brke.. treba li joj brico :hahaha::hahaha::hahaha:

aj bjež od mene :ljubac: što s'me tjero da te ispitujem da98a168.gif

Im'o. Doduše nije "čista" crnogorka, pa ni nije kršna i brkata, a kakva je, dovoljno je da ti kažem da mi je bila prva (prava) ljubav.

Mhm, da ... 'muci' me tipicno pitanje iz 'musko zenskih odnosa'. (mada i iz 'zensko-zenskih :toljaga: ...ali to je za neku drugu temu :strikeraj:). Adrijane, pCewice nasa, objasni i razjasni mi sledece: kako bi izabrao tipican muskarac ...ako, posmatrajuci stereotipe, pred sobom imaju 2 tipicne predstavnice: jednu Madjaricu, i jednu Crnogorku! Madjarice su kakve? Vrckave, plahe ali vatrene, 'na izvolte' (ili je to 'sargarepica na kratkom stapu'), ali, pre svega, (san svakog muskarca) - LAK PLEN. :roll: naspram nje stoji stamena Crnogorka. Krsna - sto je fizicka odlika za visinu), jaka (karakterno), 'udara ti u svaku vijugicu maloGA ...mozGA', moz' s njom o svemu ...ali da bi je kresnuo fizicki - prvo moras mentalno...dakle, TVRD ORAH :treptrep:.... Adrijane, objasni mi, koja zena je muskom srcu draza? :hmm: ................ ps. pCewice nasa, nemoj da zamisljas ELU i Glisu ...mi nismo stereotipne :cica:

Muškom (mome) srcu su obe draže. I ja biram obe. A pošto je, na žalost, bigamija zabranjena, bilo bi najbolje polutanka, pola jedna, pola druga. :astasad:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

KevoU :uzbud:

Ne znam da li je pitanje vec bilo, a puno mi je da pretrazujem celu temu, pa cu da lupim i ostanem ziva.

Zasto si prestala da pises na Vojvodini? Znam da te ni pred kraj pisanja nije bilo nesto, pisala si stihijski, ali si odjednom nestala, prestala. Nije tajna da si mnogima nedostajala, izmedju ostalih, i meni, mnogo. Koji je razlog? Naravno, razumecu i ako ne zelis da ga podelis sa mnom/ nama :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

KevoU :uzbud:

Ne znam da li je pitanje vec bilo, a puno mi je da pretrazujem celu temu, pa cu da lupim i ostanem ziva.

Zasto si prestala da pises na Vojvodini? Znam da te ni pred kraj pisanja nije bilo nesto, pisala si stihijski, ali si odjednom nestala, prestala. Nije tajna da si mnogima nedostajala, izmedju ostalih, i meni, mnogo. Koji je razlog? Naravno, razumecu i ako ne zelis da ga podelis sa mnom/ nama :)

Moj prvi forum, koji sam smatrala za svoju oazu.

Bila je... nekada davno.

Istrošila sam se tamo, zbog odlaska nekih ljudi, koji po mom skromnom mišljenju nisu trebali da odu.

Konkretno mislim na dBlicu, banovanje lava i lele...

sve se skupilo...

Došla sam do faze, kada sam već znala kako će ko, kad i kako da reaguje, šta da napiše... rešila sam da pokupim svoje prnje, odmorim malo... i vratim se na isti...

+ Veliki nesporazum sa adminom, koji datira iz perioda,

kada si se ti tek pojavila na forumu. (ukoliko me sećanje dobro služi)

Nisam se vratila, jer sam pronašla svoj novi izazov - podizanje novog portala, i uspela sam :pehar: bez lažne skromnosti. Stekla nova poznanstva, ljude, za koje sam se ''vezala''...

Danas sam ovde... sutra, ko zna gde ;)

Gogo, Gogo, bistro oko...kakve su ti boje okice tvoje?

:naklon:

Oči čornije

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šta je za tebe opravdano banovanje, ako je banovanje Lava neopravdano? Vidim, i ovde je dao svoj skromni doprinos. Baš je procvetao u svoj svojoj raskoši. :roll:

Omiljeni vic?

Tri pesme?

Tri filma?

Šta za tebe znači pojam "smisao za xumor"? (možeš slobodno da navedeš neki konkretan primer sa foruma)

Koliko sati prosečno spavaš?

I naravno

slika u kupaČem (čisto informativno, mislim da to još nismo gledali)?

:lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...