Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Odakle ljubav prema ruskim romansama?

Rjabina..da li je samo sviras ili i pevas?

I ja ih obozavam..:ok:

Neces verovati ali sa starih ploča pokojnog ćaleta. Uz njih sam učio da sviram. Posle ostale u uhu.

I sviram i pevam ali ne preporučujem slušanje toga sem uz mnoooogo alkohola.

I ja obožavam gejše:kez:

Šala naravno, ne zameri!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Malo si se odmorio od "napada"....pa da te priupitam ja nešto...

Dobro veče, za početak.

-Koju si knjigu poslednju pročitao, a koja je ostavila utisak na tebe, da bi joj se ponovo vratio?

-Šta bi rekao i kako bi reagovao, kad bi ti tvoja trenutna devojka rekla-znaš ja sam se zaljubila i među nama se sve što je postojalo, samo ugasilo u jednoj sekundi...

-Koji deo svog tela smatraš nazanimljivijim?

Evo neću više....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moram da pitam nesto.

Nije mi tesko, ali da li cu ja odgovarati na ova pitanja do kraja zivota ili bar malo krace?

Ne znam kakav je obicaj pa da ne pogresim.:hmm:

--- Update ---

Malo si se odmorio od "napada"....pa da te priupitam ja nešto...

Dobro veče, za početak.

-Koju si knjigu poslednju pročitao, a koja je ostavila utisak na tebe, da bi joj se ponovo vratio?

-Šta bi rekao i kako bi reagovao, kad bi ti tvoja trenutna devojka rekla-znaš ja sam se zaljubila i među nama se sve što je postojalo, samo ugasilo u jednoj sekundi...

-Koji deo svog tela smatraš nazanimljivijim?

Evo neću više....

Trenutno citam Vladiku Nikolaja(ponovo) i tu je bas tesko odabrati nesto sto mi nije lepo.

Inace iskreno malo citam i zao mi je zbog toga.

Bio bih razocaran pre svega sa mnom i sa mojim odnosom prema njoj.

Ali ako je prava ljubav odvukla od mene naka je sa srecom.

Da se ne hvalim telom ali stvarno mislim da je kod mene najintimniji deo i najzanimljiviji.

Mozda i guza:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Malo si se odmorio od "napada"....pa da te priupitam ja nešto...

Dobro veče, za početak.

-Koju si knjigu poslednju pročitao, a koja je ostavila utisak na tebe, da bi joj se ponovo vratio?

-Šta bi rekao i kako bi reagovao, kad bi ti tvoja trenutna devojka rekla-znaš ja sam se zaljubila i među nama se sve što je postojalo, samo ugasilo u jednoj sekundi...

-Koji deo svog tela smatraš nazanimljivijim?

Evo neću više....

Odgovorih tebi na moj post

jos se slabo snalazim ali napredujem

pozz:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:lol::lol::lol:

Navalile ove zene...pa ajd' i neko musko nesto da te pita.... :kez:

Koji deo Bg ako nije tajna...mislim gde zivis?

Koju forumasicu najradije citas i zasto?

Kome si poslao prvi PP?

Ko ti je poslao prvi PP?

Da li bi upoznao neku damu na netu i video se uzivo sa njom (ili da li si to vec radio)?

Nije tajna ali mislim da je dovoljno reći okolina BGD.

Čitam sve redom i još nekako nisam počeo da filtriram( baš ima dosta zanimljivih tekstova)

Prve poruke sam razmenio sa Veštičarom i Aikom.

Upoznavao sam devojke preko neta ali nije bilo živog kontakta, uglavnom porukice i neki simpatični četovi.:)

--- Update ---

Opet ja.. crevna napast :lol:

- Na kakva mesta izlazis?

- Izlazak koji ces pamtiti do kraja zivota.. opisi nam ga "malko".

- Jedes li brzu hranu ili si protivnik iste?

Dok sam bio mladji izlazio svuda.

Sada uglavnom neka mirna mesta, restorančići i kafići u toku dana(ali je to stvarno jednom mesečno). U poslednje vreme sve više sam ili po privatnim žurkama( penzionerski-kartanje, roštilj....) ili kući samujem.

Najlepši izlazak je sigurno bio pre dosta godina u Grčkoj. Kao u erotskoj priči.... haha

Diskoteka, plaža, uzo, i prelepa holandjanka....

Mislio sam da pre toga da se to dešava samo u romanima. Bilo je divno i meni i njoj. Završilo se skoro(ne volim kondome) savršenim sexom....

Protivnik jesam ali jedem istu. To je lošiji deo ovih naših današnjih ubrzanih života.:kez:

--- Update ---

...i ja bih 'u tanjir da ti zavirim'- da li si gurman, kako se snalazis u kuhinji, i sta najbolje spremas? Paz' sad... da li bi da ti je devojka expert u kuhinji, ili u spavacoj sobi? :strikeraj:

Ne mogu reći da sam gurman, ali volim dobru domaću hranu. Slabo spremam bilo šta sem klasičnih muških varijanti tipa roštilj i tako to.

Voleo bih da je ekspert za sve ali to je verovatno nemoguće.

Glasam za kuhinju pošto se u njoj slabo snalazim. U krevetu bih mogao i da joj pomognem a u kujni ništa....:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Aj' pa da probamo... :kez: (hvala Gogi na pomoci u vez igranja.. :srce:)

Orion lady? Opa. :roll:

Kakvi su ti planovi za leto?

More?

Reka?

Planina?

Posete susednim državama?

Šta se dešava na emotivnom planu?

Daj neku novu fotku?

Iiiiiiii šta je najromantičnija stvar/reč/gest koju je tvoje deĆko uradio, a da ga po tome pamtiš?

Planovi za ljeto.. hmm.. dobro pitanje.. ne znam ni sama jos al eto.. ono najbitnije: zavrsit sve ispite na vrijeme, napisat diplomski i diplomirat negdje do novembra, dok jos imam 22 god. :kez:, upisat magisterij.. to je prva opcija, malo manje zanimljiva i uzbudljiva.. :hahaha: a mozda uzmem godinu dana absolventa posle studija (kao sto rade svi ostali, normalni :lol:, studenti).. e u tom slucaju.. u Julu Bosna, ima neka svadba.. kasnije opet Bosna, idem malo kod nane :srce: ..malo na more koji vikend, a onda.. voljela bi malo do Njemacke, sigurno Austrija opet par dana.. ako nadjem neki pos'o tam, pakujem se odma.. a sad ono najbolje.. :kez: ako budem radila ovdje kuci za vrjeme absolventa mozda skoknem i do Srbijeeee.. :uzbud:

Sto se mog ''emotivnog plana'' tice (sve neki planovi :lol: ).. sta da se kaze.. nemam nekog plana, sve je kako je i bilo.. ''go with the flow'' ja uvijek kazem.. a on, on je jos uvijek tu.. ne znam zasto, ali je.. :lol: divim mu se svaki dan jer znam ko sam i kakva sam i treba puno Ljubavi da se izdrzi sa nekim taKim kao sto sam ja.. :)

Eh sad, moj bleso.. :srce: on kao da je s druge planete.. s neke planete gdje vlada Ljubav, Ljubav, Ljubav i jos jednom Ljubav.. :) sa svojim, ponekad ludackim ponasanjem (pa se moram ja onda sramit u javnosti mjesto njega :lol:) i rjecima svaki dan se osjecam kao najvoljena osoba na ovoj planeti.. malo bi bilo da izdvojim jednu taKu gest jer ovo sto imam s njim.. to sam do sad vidjela samo u filmovima i to u onim najgorima od kojih se dobija secerna bolest.. iskreno, i dan-danas nemam pojma odakle bas meni takav neko jer znam ko sam i kakva sam i kao sto rekoh.. divim mu se da ima strpljenja i volje bost se samnom.. :)

A sto se slike tice, dobices boks ispod rebara za ovo, a do tad..

dsc03783.jpg

--- Update ---

BoMboncek, prvo bubim :kiss: Primetila sam neke nemacke reci u tvom pisanju ...zasto, kako, gde? Slucajno ili namerno? 2. Tvoje nadraze mestasce u Vojvodini? :treptrep: 3. Da li si nekad bila u Novoj Gorici?

Sto se njemackih rijeci tice.. slucajno sam studentica (zadnja godina) Germanistike & ger. knjizevnosti sa Nederlandistikom i Skandinavistikom, zavrsavam uskoro, ako Bog da.. :lol:

2. Nemam jer dok nisam nasla onaj nas stari Forum nisam ni znala gdje je Vojvodina, a jos manje da cu zbog nje upoznati toliko divnih ljudi.. :srce:

3. Nisam nikad bila, al to ne znaci da necu nekad doc.. :kez:

( :zagrljaj:)

a ko s' ti? :blink:

Aida. :)

Nesto se ne secam da si pricala sta to tebe (ili ko) vuce (da ne kazem navuce :roll:) na ovu nashu ravnicu... A?

ValterU. :trep:

:kez:

Ovako.. uvijek mi je bila zelja da odem u Srbiju pa ostanem... par dana.. :lol: prvo je glavni i jedini razlog bio BG, a onda sam upoznala neke meni jako drage osobe (mislim da se zna koji ste :srce:) i kad bi mogla da vas upoznam to bi bilo nesto prekodiiiiivno.. :uzbud: sa nekima bi popila kaFucino, sa nekima slusala mJuzu, sa nekima setala, a sa nekima.. ma neb' nam bilo dosadno.. :lol:

Budala kakva jesam tesko da se nece imat fino.. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...