Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Sa kim zivis, je l' sa detjkom? Koliko ste dugo zajedno, je l' vreme je za beebee :mikrofon:

Jesi li izdala stan na Limanu ?

živim sa bivšim deĆkom,i sa našO dvoJo decOva..Izdat stan na limanu...

--- Update ---

Ukoliko živiš sa deĆkom, zar ne misliš da je krajnje vreme da ga se ratosiljaš i pripremiš se za divilji i neobuzdani umJetniĆki život...udvoje? :zavesa:

A da, možamo li da vidimo te ljubiĆaste pramenove? :zongler:

eee-moj život jes' umJetniĆki-u neku ruku..:lol:

ne moŽem da turim sliku pramenja,jerbo iG nEsam slikovala,aliii-autentiĆnost istih mož' da potvrdi Veca :kez:

--- Update ---

Dal bi uzela nasheg ninju za neobuzdan umjet-nicki zivot :smeh: :hahaha:?

ukoliko moja jača polovina ne bi imala niš' protiv-why not? :hahaha:

--- Update ---

Kakav deĆko? Zar ti nisi udata i tako to, deca i tako te neke lepe stvari? Il' si ti neka druga Jeca?

Ja gore navela odgovore..a-jel se mi poznajemo?:blink:

--- Update ---

Jeco draga :astasad: .. ajd', bicu fina.. ovaj put...

Radi li se nesto konkretno po pitanju da ti & tvoja family postanete dijaspora jednog lepog dana?

radi se,ali smo trenutno na "stend baJu"..biće valjda nešto (nadam se da taj jezik nEsam bzVz učEla..):uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:lol: taman da ubiješ noć sa dva tri posta....:lol:

hoćeš da dođeš na roštilj?..jedan od ovih 4-5 "dana"?

hoćEm.KaDa? (ionako ne mogu d' mrdnem od ukletih 46..bem li ga..):hahaha:

E,vidite-'vako: da li želite da me "rešetate" do sJutra u podne,ili ste zaFršili,pa da palicu i stolicu predajem dalje?

Izmenjeno od strane člana Jeca
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ček...ček da te pitam još nešto....

Da li više pišeš poruke ili zoveš?

Šta ne umeš od jela da skuvaš?

Šta si poslednje sanjala?

Imaš li neki neostvaren san?

kuckam poruke kad nećem/ne moŽem da zovem (obično kada sam u poslu..)

hm..ako imam recepAt-ondaK sve znam da skuvam!

nešto lepo :plaz:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jesi li kazneno gonjena? :lazy:

Jesi nekad ukrala nešto a da nisi uhvaćena? :lazy:

Koga od muškinja na ovom forumu bi sobalila? :astasad:

nisam kazneno gonjena..nikada (ja poUštena,i ok pred oĆima zakona :) )

p' lagala bih da kažem da nisam,al' to je bilo u detinjstvu..sad' sam ozbiljnija (valjda..)

izbor i nije veliki (al' je zato šarolik..) a ja imam jaaako zaEbat ukus..tako da,ono-niš'

(mislim-nisu momci za bacanje,al' ja ih ne gledam k'o sexUalne objeKte..)

Eto-ja gotova-lepo je u fotelji..Sledeći je ninja..jEl biJo dobar fuCbal sinoć?

Šta je jeLo i piLo (i dimiLo) dok se gledala utaKmica? Jel ponekad smotaŠ i duVneš Neki dŽoint? Da li si neKada vodio ljubav na podiJumu za plEs? :roll:

(vita jela,zelen bor-Ćekam brZi odgovor!):kez:

ps. Veco-ja ne videh ono tvoJo poslednje pitanje..(soUri)Naravno da imam neostvarenih snova(uostalom-šta je čovek bRez želja i snova.. :) )

Izmenjeno od strane člana Jeca
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Eto-ja gotova-lepo je u fotelji..Sledeći je ninja..jEl biJo dobar fuCbal sinoć?

Šta je jeLo i piLo (i dimiLo) dok se gledala utaKmica? Jel ponekad smotaŠ i duVneš Neki dŽoint? Da li si neKada vodio ljubav na podiJumu za plEs? :roll:

(vita jela,zelen bor-Ćekam brZi odgovor!):kez:

)

Ne znam. Zaspao sam pri kraju prvog poluvremena. Bože, kako mene liga šampiona uspavljuje. :stid2:

E, ništa. Nikad, ili skoro nikad ne jedem i ne pijem ništa dok gledam tv. Ponekad, kad sam u društvu. Ženskom. Ali to je taaakoooo retkoooo... :(

Ne. Ma i ne pušim. Ne podnosim dim. :andjeo:

..sad te ja obuhvatim rukom oko struka, a ona počne da se dimi, jelde? :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Koliko ti je najmladja devo'Cica imala godina? :treptrep: (msm, najveca razlika u godinama)?

Ova poslednja, razlika je bila 12 godina i 2 meseca. :pljuc:

Samo da napomenem, pre ovog "slučaja" mi je devojka bila mlađa od mene maximum 6 godina.

--- Update ---

Kad se rodila ljubav prema bizar sado mazo, boktemazo i ostalim sexualnim ekspreSijama? :lazy:

I kako to da ne ideš na erotiku, a sve žene znaju za tvoje brutalno-sexualističke navike? :pljuc:

Sve je to počelo sa netom. Ove prokletinje su me skroz iskvarile, a bio sam tako fino, mirno, pametno i sofisticirano dete iz poštene kuće. :andjeo:

Ne idem na erotiku jer još nisam prodrO u srž problema, a sve one se samo projektuju...totalno bezrazložno. :pljuc:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...