Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Nisam ni znala da sam prozvata ovde dok ne naletih na neko letargijino baljezganje na nekoj drugoj temi.. E onda ovu jedva nađo.. Jal je na druženju, jal na zabavi, jal na igraonici.. Okeeej, sad sam tu.

Odakle si?

Koliko imaš kila :pljuc:

Rođena sam kao mala.. :blabla: i ta priča.. u Splitu, rasla sam u Zrenjaninu, poslednjih 18 godina živim u Novom Sadu.

Šesetpet kila, žive vage.

ZdLavo gugarice :kiss: Ja bih da pitam ... Neko je spomenuo 'seXi moderatorku' tj. tebe, pa me zanima, da li je bilo tvojih slika na VCF? (one u kupacem poslate ninji na pp - se ne racunaju :roll:) ........... Koliko si slobodna da se 'slikovno exponiras' na Netu? :vez:

Nikad mi neće biti jasan poriv tadašnje administracije da me metne za mudoratora na sexu. Osim na ninđinom PP-u nikad slika mog spolovila nije ukrasila stranicu forumašku ni tamo ni ovde. Inače, to sexy moderatorka je Valterovo šaljenje na tu temu. Može mu se, zna da ga volem.

Koje leto gaziš? :lazy:

Imaš neki hobi? :lazy:

Je l' ti žao što se nisi vidjela sa mnom, a mi te čekali? :kez:

Je l' još imaš onaj broj na 51...? :lazy:

Šta ili ko ti treba na ovom forumu da se onako fiiino opustiš, skroUz? :fijuk:

Pao medo s mosta...od mene je dosta...za sad :astasad:

Od kad sam prešla 30tu godine krijem kao zmija noge. nemo' me to više pitaš. :(

Xobi. Pa rećiću ti da imam preko nekoliko tisuća filmova na CD-ima, neke raritete, neka bude to..

Žao mi je što te nisam videla uživoT kad je bila prilika. Broj je isti, čuvaj ga za sledeću priliku. :uredu:

U vezi opuštanja.. ne znam.. način na koji se ja zezam bi mogao biti uvredljiv za neke odavde, već se događalo. Ljudi uopšte kubure sa samopouzdanjem i tako to..

Zasto, ali ZASTO ne volis da se sigras ...........msm, na ovakvim temama? :strikeraj: ........... Ne bi svratila, da te neko 'za rukav ne dovuce' :lol:

Ja se i inače mučim dok razmišljam, a ovakve teme me dodatno iscrpljuju. :crkoh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Koga najviše voliš da čitaš na forumu?

Ko ti je najveći smarač -II- -II-?

Koji broj cipela nosiš?

Imaš li kućnog ljubimca?

Koliko imaš godina?

Zašto takav nik?

Omiljeni film?

Tri omiljene pesme?

Najbolja knjiga koju si pročitala?

Prijavi me organima gonjenja ali stvarno ne mogu da odgovorim na sve ovo.. ne može čovek da ima omiljeni film ili pjesmu.. Neku voliš zbog ovog, neku zbog onog, neku voliš pa je prerasteš i tako u nedogled...

Meni je istekao mandat jelde?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

more,lepo -e'bteSeSvi.. Ja,bre,umirem od temperature,skočim ovde posle 3-ČITAJ TRI dana da izbrišem negomilano,i saDe vidim da sam jOpet ovde..Stvaaaarno nije fazOn..

-Letujem gde možem-lako se prilagođavam,i nisam neka "pokondirena",pa mi svuda lepo,sam' da ne visim kući

-

Koga najviše voliš da čitaš na forumu?

Ko ti je najveći smarač -II- -II-?

Koji broj cipela nosiš?

Imaš li kućnog ljubimca?

Koliko imaš godina?

Zašto takav nik?

Omiljeni film?

Tri omiljene pesme?

Najbolja knjiga koju si pročitala?

Koliko imaš kila

jbt-odakle inspiracija za toliko proseravanja,i koga briga za to?!?!

(zaiista nema odgovora na gore postavljeno)

-Predlog ninje NEČE biti usvojen zbog posebnih okolnosti.TAĆKA.

sledeći je onaj ko se ovde prvi pojavi,a mene se man'te jedno vreme-bar dok ne ozdravim.Ajd' zdravo!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Joooj... Što si mene izabrao?

Svratim ja skoro svaki dan, ali imam veeelikih obaveza oko posla (ispraćam predškolce :srce: pa se spremamo za rastanak...) i oko škole (junski rok se sprema :dry: ko me terao, pitam se....) a tu je i standardno igranje fudbala sa mojim dečacima kad god ima lepog vremena... tako da, tu sam, samo manje pišem, ali vas zato sve čitam :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...