Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Znaš kako je kod female roditelja. :lol: Vidi me dva puta godišnje na po petnaest dana, pa želi svu pažnju (i hranu) smestiti u taj mali period. Ponekad se osećam kao parazit, ali znam da joj to ugađanje predstavlja zadovoljstvo pa se ne bunim. Napunio sam baterije, odmorio se od neta... idemo dalje.

Po već ustaljenom običaju, izljubio staru majku i seo da popijemo kafu. :lol:

Nisam, još uvek je 'ladno za to. :kez:

Čitanjem. Našao sam Don Kihota tamo na trafici, pa se podsećao njegovih dogodovština.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@ELA, naučio sam da u životu nikad ne treba planirati unapred, tako da nemam konkretne planove tipa "uraditi to i to do tad i tad". Generalne planove imam, kao i svi uostalom... naći dobar posao, osnovati porodicu, rešiti neka nedorečena statusna pitanja... :)

@Jeco, da znaš da jeste. Prijalo mi je malo duže odvajanje od neta, ali ste mi često padali na pamet, uvukli ste mi se pod kožu... :stid2:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

uvukli ste mi se pod kožu... :stid2:

A ko ti se sve uvukao tuJ ? :roll:

Postoji li osoba pred kojom si "ogoljen" kao pred samim sobom?

Koja je to kolicina alkohola (u casama) koja te posteno omami?

Vezbas li jos?

Znam da si teska ladovina, da li ti se desilo nekad da planes i izgubis kontrolu?

:kiss:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@Evilka

Strukovni ekonomista sam. Davno sam prestao brojati prijave za posao, samih intervjua ima relativno malo, ne znam tačan broj. Brojevi, statistika, novčani tokovi, računari... bilo šta u tom domenu. Ne bih bio hirurg ili patolog... nisam gadljiv na krv, ali mi je to daleko od idealnog posla. Volim tiha, mirna mesta, često sam odlazio u jedan mali lokalić zvan Izba. Dobar provod je uz ljude s kojima mi je prijatno, uz muziku (bilo koju) i umerene količine alkohola.

@gresan

Nisam probao naćos, ali obećavam da će biti uskoro. I utiske obećavam. :kez:

@lenjka

Ti si simpatična i iskrena, verujem da si dobar prijatelj. Imaš neobična interesovanja i zanimljivo je otkrivati te. Osama je svoju ulogu (pravljenje utiska terorističkog napada u SAD) odigrao maestralno, potom je smaknut, sumnjam da je to bilo u ovoj poslednjoj akciji. Ako pod program misliš TV, to jako retko gledam. Tek poneku meni interesantnu utakmicu. Misao, njome kontrolišemo emocije.

@Aiko

Au, ima vas mnogo, svako na svoj način. Ne mogu sad izdvajati, jer bi spisak bio malo duži. Znaš da si svakako jedna od tih. Osoba pred kojom sam ogoljen? Nema takve. Ima par osoba pred kojima sam se spreman ogoliti, do sad nisam imao prilike za to. Alkohol inače dobro podnosim, ali vino je ubedljivo najubitačnije za mene. Kad sam u formi, treća čaša me obara. :lol: Nikad nisam merio granice izdržljivosti, ne bih znao za ostala pića. Malo sam se ulenjio tamo na zapadu, ali počinjem vedžbanje već sutra. Što se tiče ladovine... kod mene nema sredine. U 99% slučajeva je teška ladovina, ali kad pobesnim onda je to za pamćenje. Ne vodim računa o tome šta govorim, ni kojim tonom. To preraste u žestoku svađu.

Neka sledeća bude stiklica. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ma taman posla da furam samo stikle.

I baletanke i patike.Zavisi od prilike.

Mada stikle sve manje.Ubise me noge ponekad.:kez:

Trenutno bez posla.

Bavim se kucnim poslovima.

Eh puno destinacija.:roll:

Venecija.

--- Update ---

Ako ti ja sebe budem opisivala,nista posebno....veseljak,brbljiva,obozavam umetnost.

A mnogo puta i depresivna.

Brinem nekad i kad nema razloga.

Izmenjeno od strane člana stiklica
zaboravila....
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sanjam cesto.Ljude,dogadjaje...uf nekad bude prica bez pocetka i bez kraja.Ne znam nekad sta se zbilo na kraju i kako sam dospela u neku pricu.

Jednom sam sanjala divnog konja u vodi ,neko je pucao i tesko ga radio.Usla sam u vodu,bila je mutna,blatnjava i drzala mu glavu.Kako me je gledao onim krupnim ocima:blink: i sad se jezim.I to je bio kraj.Ne znam ko je ubio tu lepu zivotinju.

Eto takve snove sanjam.

Mislim da nose neku simboliku koju ne razumem.

Nekad se setim detalja a nekad ni to.

Zavisi.Kad deca idu u skolu ranije a kad im je popodnevna smena 9,10....zavisi i kad sam legla uvece.

Ne moram spavam.Pa i ne ustajem rano.Dovoljno mi je da odmorim malo.

Ne volim kamenu plazu.

Znaci:kez: pesak.

Kako bih sad setala bosa po pesku na moretu.

:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

"....Spremila nam kuma naša za užinu paprikaša,

pa kolače, krmenadle i par sarmi svakom.

Mesto leba mesa bela, princes krofne - vangla cela,

suvih šljiva i koljiva i rezance s makom...."

Donela mi kuma svašta.

To što tebe zanima mi je kupljeno ovde, za 5-i jubilarni rođendan.

Kupila mi "rezervnog igrača" iliti vibrator.

Da igramo se.

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Na žalost odgovor na ovo pitanje je nemoguće dati. Nemam kuminu sliku u slobodnijem izdanju. :beyond:

Osim toga, jako dobro sam upoznata sa zakonom o utorskim pravima. Znam da novce za cveće ne bi dali...pa gre'ota bacati porodicu u neplanski trošak ...:lol:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...