Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Uhhhhh kako je tebe tesko pitati...Ajd ovako...tvoje misljenje o:

Adrianu, Zirneu, Morphu, Turku i Rancheru....

Adrian-Izuzetno duhovit, jako simpatičan, ali u "grču" kad je reč o kucanju postova, kao da je stavio neki graničnik na prstiće i stis'o ga, pa im ne da kucaju, a tako lepo piše. Svaki post, svaki reput me nasmeje, i oduševi. Lako se čita, i prija videti ga na forumu. :kiss:

Zirne- Tih, povučen, voli da piše samo na temama koje su mirne i "ne varniče". Lepo mišljenje, ali mi je žao što ne piše više. :naklon:

Morpheus-Mlado, sposobno biće. Duhovit, prihvata šalu, u sve se razume, i jako mi je drago što baš on, vodi računa o ovom lepom "mestu". :srce:

Turkmenbashi-Žao mi je što piše samo na politici, u svakom slučaju poštujem njegovu zainteresovanost za tu oblast. Ne boravim tamo, ali volim da pročitam postove koje napiše. Lično mislim da je preozbiljan za svoje mlade godine... :kez:

Rancher-I njega "malo ima"...kad piše, uživanje je čitati ga. Kad ga nema, vredan je. Simpatičan, ali isto tih i miran. :roll:

Grešni-Iskren, otvoren, umeren, nema uvijanja u celofan... Duhovit, prihvata šalu na svoj račun. Izuzetno erotičan i predivno piše. Emocije "lebde" oko njega kao zvezde na nebu. Pravi prijatelj. Obožavam ga.:treptrep:

(greh bi bilo ne upoznati ga)

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sve "smatram" sastavnim delom života. Isuviše neuobičajenih sitacija i događaja sam imala u životu, tako da me ništa više ne može šokirati. Bukvalno ništa.

Smatram da svako ima pravo na svoj život, i da je on baš onakakav kavim taj neko želi da bude, i kako ga sebi uredi, i da niko na ovom svetu nema prava nikom da prigovori, što je sebi uredio život baš tako.

Ne zgražavam se nad starijom ženom od muškarca, nad starijom muškarcem od žene. Nad ljubavnicama, nad ljubavnicima, nad vanbračnim životom....na homosekualnošću u porodici....na vanbračnom detetu...na pomirenju sa ex mužem posle 18 godina....Jel još da nabrajam?

E, da tipična sam- kuvam, perem, peglam, mesim, dočekujem goste nasmajana....vozim kola, švašta umem da uradim...itd...itd...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

namirisaću kad bude gotovo,pa kad probam,reći ću ti jel taj...:hahaha:

nego,da te priJupitam..jel' bilo teško na'vatati slobodnog (nevinog) prolaznika z apoduhvat na izazovu? Da li te je neko odbiJo,ili možda čudno gled'o?

i-Jel imaš ogledalCe?:hahaha:

Izmenjeno od strane člana Jeca
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Samo požuri....kako su krenuli, neće te dočekati ni okrajak :lol:

Pazi 'vako....da bi navatala slobodnog prolaznika, morala sam popričekam zgodan momenat...Htela ja da obučem farmerke....ali se setim stopiranja i suknje....pa ko velim...kak'a sam tak'a sam-bolje da sam u suknji....

Onda sam mu "složila" pričuml, sa sve smernim pogledom :treptrep: da je reč o opkladi, i kako ja moram da dobijem opkaladu, inače ću ići mesec dana peške do stana i nazad...nekoliko puta na dan...i pokazah mu moju zgradu...i rekoh broj sprata na kom živim....Šta da ti kažem, čovek se zgrozio i rek'o "SKAČI mi u naručje!!" i ja SKOK....

Eto....

Ogledalce? Naraaaaaaaaaavno..i koristim ga redovno :lol:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...