Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Slučajno sam omašio.

Definitivno bih volio da živim u Njujorku, grad lud i brz :kez:

Na žalost nemam životni moto :(

--- Update ---

Ja bila malo radoznala pa ti gledala po profilu :stid:

Jesi ti na slici na profilu?Ako jesi gde je slikano?:roll:

Kakve veze imaju prava i istorija?Posto vidim da si veliki poznavalac istorije?

Zasto se nebi bavio pravima?:blink:

Nisam ja na slici, to je slika sa neta skinuta :)

Prava i istorija imaju malo veze, ali ja sam uvijek rado čitao knjige koje se bave istoriom Srbije i Srba, i tako.

Ne bih se bavio pravima iz razloga što ti treba od kad završiš fakultet još 100 godina da počneš da zarađuješ pare. Prvo polažeš pravosudni, pa se učlanjuješ u komoru, pa gubiš razum polako i na kraju je neizvjesno hoćeš li imati klijente ili ne, i koliko ćeš zaraditi.

--- Update ---

Vic za Elu

Prosi čovjek na Baš Čaršiji i viče: Deset dana nisam ništa jeo, deset dana nisam ništa jeo.

Prilazi mu Mujo i kaže: Moraš ba nasilu, nasilu ba :ggg:

Eto, a ko zna šta je za to vrijeme Fata radila s Hasom :lol:

( da ne bude na nisam stavio Fatu u vic :treptrep: )

Izmenjeno od strane člana Bledoliki_Vrach
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Posto rece da si razveden, jesi li single da ne pitam jesi li alone

Koliko se posle razvoda coveku promeni pogled na suprotni pol?

Kako si dospeo na portal?Ko te zvao frajeru

Single i jesam i nisam, ne znam kako to da definišem, ali više jesam nego što nisam da ne kažem polu single :ggg:

Poslije razvoda se ne mijenja, ali posle braka se mijenja definitivno :lol:

Ne znam, ali mi se čini da sam na ovo posljednje pitanje već referisao Boginji il' kome već :blink:

Da ne bih ponova pisao isto pogledaj moje pisanije od juče, tj sinoć.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Poslije razvoda se ne mijenja, ali posle braka se mijenja definitivno :lol:

:dry:

Dobro posle braka tvoje misljenje o zenama je kakvo?

Dali ces se zeznuti pa opet ozeniti :lol:

Ne znam, ali mi se čini da sam na ovo posljednje pitanje već referisao Boginji il' kome već :blink:

Da ne bih ponova pisao isto pogledaj moje pisanije od juče, tj sinoć.

Videla i nisam zadovoljna odgovorom :kez:

kako si slucajno zabasao ovde?Googlao ili ..? :kez:

Koji nick ti je bio na...

Izmenjeno od strane člana Goga
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:dry:

Dobro posle braka tvoje misljenje o zenama je kakvo?

Dali ces se zeznuti pa opet ozeniti :lol:

Videla i nisam zadovoljna odgovorom :kez:

kako si slucajno zabasao ovde?Googlao ili ..? :kez:

Koji nick ti je bio na...:roll:

Naravno, ako bude trebalo još deset puta :ggg:

Guglao sam, a što se tiče nika, ovo ti je umesto odgovora :treptrep: :

http://www.youtube.com/watch?v=yM2sYbPZi1o

Izmenjeno od strane člana Goga
izbrisan deo citata
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Brate Letargijo, pusti ove radoznale ženskinje, nego da te ja priupitam još nešto konkretno:

imaš li ti nekih interesantnih drugarica sa tog Bgd-a, a bogami i šire? Što ih ne dovedeš ovde, da se družimo? Nije obavezno da budu nešto posebno...samo nek' su pametne, lepe i duxovite. I pristupačne. I otvorene za razne discipline. Kao što je brojanje zvezda, na primer. Ili gledanje izlazećeg sunca kroz prizmu kapi jutarnje rose na nežnoj vlati trave. Ili divlji, neobuzdani sado-mazo-bizar sex. I takooo...te neke sitniCe. :andjeo:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ajoooooooooooooooooooj,sta cu s'tobom :uzbud:

Jel ti znas da citas :kez:

Ako znas sto bre ne odgovaras?:lol:

P.S.Treba mi savet ako se razvedem sta da cinim a ti tako zezas :roll:

Dzoni Stulic?Sta?:blink:

--- Update ---

Brate Letargijo, pusti ove radoznale ženskinje, nego da te ja priupitam još nešto konkretno:

imaš li ti nekih interesantnih drugarica sa tog Bgd-a, a bogami i šire? ....I takooo...te neke sitniCe. :andjeo:

I obavezno da imaju sliku u kupacem :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Evilka

A sad malo ja da priJupitam

- Sta te nervira?

- Kako "ubijas" slobodno vreme kada nisi za kompjuterom?

- Postoji li u tvom zivotu osoba kojoj mozes da se poveris i kazes bas sve?

- Planiras li ili zivis od danas do sutra?

- Kajes li se zbog neceg sto si uradio, rekao...?

Nerviram samoga sebe najviše, a osim toga me nerviraju ove žene što se skinuše sad i ne može čovjek da se pošteno skoncentriše ni na šta drugo :lazy:

Trčim, šetam, idem u kafane na pivo, spavam , je l' dosta?

Postoji, to je moja bivša žena.

Planiram uglavnom, ali se desi da ponekad, kada poludim da izletim iz šina i razbijem koncepciju :kez:

Kajem se zbog 90% stvari koje sam uradio svojim prijateljima, ljudima koji su mi bili ili su mi sad dragi, ali život ide dalje, ne možemo nazad , je l', a svaki dan se kajem zbog nekih stvari koje sam rekao, i tu ne mogu nazad, pa bože moj :)

--- Update ---

Brate Letargijo, pusti ove radoznale ženskinje, nego da te ja priupitam još nešto konkretno:

imaš li ti nekih interesantnih drugarica sa tog Bgd-a, a bogami i šire? Što ih ne dovedeš ovde, da se družimo? Nije obavezno da budu nešto posebno...samo nek' su pametne, lepe i duxovite. I pristupačne. I otvorene za razne discipline. Kao što je brojanje zvezda, na primer. Ili gledanje izlazećeg sunca kroz prizmu kapi jutarnje rose na nežnoj vlati trave. Ili divlji, neobuzdani sado-mazo-bizar sex. I takooo...te neke sitniCe. :andjeo:

Hvala ti što si me spasao ovijeh radoznalih ženskinja, ja na BGD kafeu nisam bio dugo, tako da uglavnom nisam uspeo da steknem drugarice koje su bile spremne na bizar sex i tako te neke sitniCe, čak su do te mjere bile izopačene da su negirale da vole bičOvanje i slične nježne stvari :treptrep:

--- Update ---

P.S.Treba mi savet ako se razvedem sta da cinim a ti tako zezas

Razvod je majka svih majki, kapo di tuti kapi, baba svih lepih stvari, i zato predlažem svima da se razvedu što pre i žive sami, što bi rekao pokojni Maksa u Anđelima, nema žene da ti sere, nema djece da viču da skaču da urlaju :ggg:

Dzoni Stulic?Sta?

Ma jok, nego obrati pažnju na prvi stih :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Proglasavam Letargiju za najboljeg muvatora:lol:

Covek na nijedno pitanje nije odgovorio al je zadao zadatak da razmisljami i zamisljamo :treptrep:

Letargija ce te cedim do kraja mandata :roll:

Kad ti zivot ponudi limun ti napravi limunadu :astasad:

Koji ti je zivotni moto?I zasto?

Kako ti se zovu deca?

zasto si se razveo ako ti je zena i dalje osoba od poverenja?:blink:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@Kumica

Što sam muvator? :blink: BiJo sam krajnje iskren :(

Nemam životni moto :( , ali ako baš moram odgovoriti na ovo pitanje neka bude ubij ti njega da ne bi on tebe :lazy: (to mi je prvo palo na pamet :lol: )

Djeca mi se zovu Luka i Nikola.

Nisam rekao da sam ubio ženu, nego da smo se razveli, :lol: nismo se svađali, to je bio prilično prijateljski razlaz, i sad smo prijatelji, ali se ne slažemo kada smo jedno pored drugoga.

Ne nosim kupaČi :stid:

Kakva face slika? Da gledaš moje lice? Što pobogu? :blink:

@Ninja

Nemam moblni :andjeo:

Nije moj tip, prije bih ga ostavio tebi (mob) :lol:

ne volim radoznale žene :ggg:

Ni internet nemam, ovo sam se slučajno našao na forumu :andjeo:

Ime mi je Petar Petrović :ggg:

broj lične karte: izgubio sam ličnu kartu

matični broj 0508905710251 :andjeo:

@Jeca

Trenutno sam najmračnija moguća osoba, u posljednjih godinu i po dve u stvari, ako se to promijeni, promijeniće se i moj nick. :kez:

@Evilka

Nemam nalog na FB, tako da nemam prijatelje na tom mjestu.

Volim od stranjskih bendova da slušam Dire straits i Whitesnake, i malo Metalike, i to je to :kez:

I za kraj, kumice poslaću ti sliku na pp čim pronađem neku adekvatnu za tu prigodu :stid:

I want some more questiones :uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Evo jos jedna tema da se druzimo i bolje upoznamo. :kez:

Dakle jedan clan odgovara iskreno (koliko moze :lol: ) na pitanja koja mu postave ostali clanovi. A clanovi su napadaci - hocu reci napadaju ga pitanjima

Evo PRAVILA:

Postavljajte koliko hocete pitanja.

Pitanja ne smeju biti biti previse intimna ili uvredljiva, ali i da nisi previse opsta. :kez:

Svaki clan moze da postavi pitanja vise puta.

Clan koj je pozvan da se bori sam protiv svih, odgovara na pitanja u toku 24 sata. Ne mora cekati da mu postave vise clanova pitanja, vec moze da odgovara i odma na ona pitanja koja su vec napisana.

Clan moze da iskoristi tri dzokera u toku igre, t.j da ne odgovori na tri pitanja.

Nakon isteka perioda od 24 sata, clan odgovara zadnja pitanja i u toj poruci predlozi sledecu zrtvu - hocu reci kandidata.

Letargija,ja te vise nebi zadrzavala...Nisi iskren nimalo!:dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...