Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Ja gotova!Adrijan je sledeći "samac":-),i volela bi da mi kaze da li su somborske ulice zelene i široke kao nekad?

'Fala na jope. :kez:

U aprilu Sombor varoš zazeleni,

pa šetaju gospojice, blago meni.

Isprse se bezobrazno,

pa mi glavom klimnu mazno...

Pa eto, poč'o april, poč'o bođoš da zeleni, a i gospojice da pupe. :treptrep:

A somborski sokaci nikada baš nisu bili široki. Jedino ako nisi bila mala kad si ih obilazila.

Obično, kad porastemo, nekako se strane ulica približe jedna drugoj.

U ostalom, dođi i proveri. :plaz:

Eto Adrijane ne znam sta bih te pitala,al sad mi sine neshto. Sta mislis o dogadjanjima sa Gadafijem? I reci mi sta mislis o 5 clanova formua,po tvom izboru :kez: ?

Eh Lenče, kako tebi odjednom padne 'vako nešto na pamet?! Sledeći put razmisli da li te baš to interesuje?! :kez:

No, čekam da mi se drug pukovnik Moamer javi kad mu dogori do nokata, pa da skoknem tamo i sredim situaciju.

A pet forumaša?! :cesces:

- Beliverka : Forumaš sa ubedljivo najodgovarajućim avatarom. /Ne mislim na lik, no poruku koju nosi./

- Morf: Pametan, vredan i naočit momak, ne svestan da sestre Kesler svojom lepotom sve više pletu mrežu oko njega.

- Starsica : Vedro devojče koje svojim prisustvom oraspoloži ceo forum. Veoma sam srećan što je ponovo vidim.

- Turkmen: Izuzetno načitan, elokventan i pristojan mladić, sa interesovanjima koja baš i ne povezujemo uvek za njegovu generaciju.

- Aiko: Uvek ostavi veo tajanstvanosti na nekom ćošku poruke. Voleo bi da mi je lična zubarka, jer siguran sam da ima neuporedivo lepši dekolte no moj Sale.

Kak'a Kanada ?

Trebalo bi da baba (moja mama) na leto vodi moju i burazerovu mlađu ćeru kod njene sestra u Kanadu. Starije unuke je već vodila, tako da su sad ove mlađe došle na red. Pa evo sređujem papirologiju.

Meni je iskreno žao što sam bilo koga iznervirao svojom nepristojnošću, nisam imao tu namjeru, ali to je samo zato što sam mislio da je nepristojno damu pitati za kilažu, a ne za omiljeni bend :blink:, tu je došlo do razmimoilaženje očigledno :lol:

Mogu li se sad ispravit' i pitati je koliko kila ima? :lol:

Nemoj da bi nekom na pamet palo da mene pita za kilažu! :hahaha::hahaha::hahaha:

U kakvim si odnosima sa familijom? :strikeraj: ..............(:treptrep:)

Čijom familijom? :treptrep:

Msm, ja sam sa svima dobar. :liza:

Ipak čini mi se da nisu baš svi dobri sa mnom, al' to je njihov problem. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Koliko imaš kila?:kul3:

Ti baš voliš da čačkaš mečku?! :pljuc:

No, 'ade i da odgovorim.

Previše.

Pobedio sam anoreksiju. Verovali ili ne. :dry:

Dobar ti avatar :kez:

Nego, kako si dosao na Vojvodinu? To sam uvek htela da pitam, a ne secam se da sam to procitala :)

Na VC sam se učipio februara 2008. i to je prvi forum na koji sam privirio. Ali duuuugooo nisam ništa postovao. U međuvremenu sam se registrovao i posle par meseci čitanja i aktivirao na RC-u. Stekoh tamo nekoliko virtuelnih prijatelja. Na žalost već tada je RC počeo da propada i da se članstvo osipa. Mnogi su pobegli od "zlog" moderatora, koji je meni, bajdvej, bio simpatičan. Ja inače ne volim da menjam kafanu, ali i ne volim da sedim sam u nekoj. Tako da me je u augustu 2009. Maski obavestila da se društvo prebacilo u VC, tako da sam se na njemu aktivirao tek u septembru 2009.

Eto, sažeto i koncizno. :hahaha:

Vecina ljudi ima strah od stomatologa..interesuje me da li se i ti plasis ili si skroz opusten na stolici?

Lagao bi, ako kažem, da mi je svejedno, ali nisam u frci. Inače važim za nekog sa veoma visokim pragom boli. No, najviše mi smeta zvuk bušilice (Pavlovljev refleks) i smrad spaljotine od struganja.

I interesuje me da li se bavis nekim sportom, onako rekretativno?

Da, bavim se. Čak sam i direktor Bridž Kluba "Sombor". :hahaha:

Da, da... Bridž je sport i to olimpijski.

Ali pretpostavljam da si mislila na neku fiziku. ;)

Od toga, samo skijanje, već više od trideset godina.

I kako stojis sa pivskim stomacicem? :kez:

Pivski stomak nemam, pa ni stomačić. Jednostavno, već godinama ne pijem pivo, odnosno, veoma retko ga popijem. Ali stomak imam. :dry:

______________________________

Takoccc...

I zvanično obaveštavam da je sledeći vuk samotnjak Starsica.

Za početak: Da li je škorpiončić dobio društvo?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Cao, mali :kiss: Obozavam da citam tvoje postove, napisani su jednostavno a zanimljivo, ni sturi, ni preopsirni, 'po pravilima' ....zanima me sta si imala iz srpskog jezika i knjizevnosti? Tvoji postovi su i 'slobodni'- seH za tebe nije tabu. Da li si zbog toga imala ikakve neprijatnosti? (osim net mEnijaka). :treptrep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imam tremu :kez: Za pocetak, samo da kazem da sam preterano euforicna zbog Noleta, tako da, pitajte sta god 'ocete :kez:

Za početak: Da li je škorpiončić dobio društvo?

Pored toliko planiranih tetovaza koje sam htela, ne, jos uvek nije. Ali, ne mislim da sam pogresila, posto ce cekati. Te drugarice sa kojima sam zelela da se tetoviram su mi sada cimerke, i zaista mi jesu the best of format + jos jedna devojka, a ona sa sestrom je na holdu trajno zato sto i ona i ja jos uvek ne znamo sta tetoviramo :kez: Ali, ima dana. To ce cekati. Treba i ovu da popravim. Malko je izbledela :)

Cao, mali :kiss: Obozavam da citam tvoje postove, napisani su jednostavno a zanimljivo, ni sturi, ni preopsirni, 'po pravilima' ....zanima me sta si imala iz srpskog jezika i knjizevnosti? Tvoji postovi su i 'slobodni'- seH za tebe nije tabu. Da li si zbog toga imala ikakve neprijatnosti? (osim net mEnijaka). :treptrep:

Jao :stid: Difna si :stid:

Iz srpskog sam u osnovnoj uvek imala peticu, uz izuzetak jednog keca koji sam dobila samo zato sto sam glagol, umesto da ga promenim u svim glagolskim oblicima, promenila ga samo u 5. Cak mi jedan sastav osvojio trece mesto u okviru ne znam kog takmicenja. Isla sam na sva moguca takmicenja iz srpskog, sto je jedan razlog vise zbog kojeg jako pazim na gramatiku (ne mislim na citav pravopis, ali bar na vecinu pravila, posebno na osnovna). Imala sam savrsenu profesoricu koja me je naucila sve sto znam. Missim, ja i dan danas znam da pobrojim sva glagolska vremena, sve glagolske promene (uz definicije).. Volim to sto sam pismena i time se ponosim. Izuzetno me nervira kad neko ne znam razliku izmedju bijo/bi/bih itakoto. Oduvek sam se lozila na pisanje :beyond: Cak sam i knjigu pocela da pisem, al' sam batalila. U srednjoj sam bila na granici izmedju 4 i 5, samo zato sto se nisam trudila za 5 :beyond: Znanje koje imam mi je na fakultetu donelo 10 iz srpskog :)

Sto se tice drugog pitanja.. Ne, nisam imala neprijatnosti. Bar ne u bukvalnom smislu. Bilo je par tipova koji su mi govorili da sam promiskuitetna, ali to su samo oni koji od mene pitjke nece videti nikad 8)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šta si završila od škole?

Koji ti je omiljeni bend?

Koliko imaš godina?

Koja ti je boja kose?

Ovo mi deluje poznato :lol:

Koliko imaš kila? :fijuk:

Baviš li se kakvim sportom?

Trebao si nesto pitanja ostaviti i za ostale :kez:

1. Osnovnu, ekonomsku i studiram sociologiju.

2. Omiljeni bend (a ja cu ubaciti i solo izvodjace).. Whitesnake, Depeche Mode, James Blunt, Generacija 5, Divlje Jagode.. To je ono cega mogu da se setim :beyond:

3. Imam ponosne 23. godine.

4. Imam smedju kosu. Zli jezici ce reci da sam plavusa, al' nista im ne verujte.

5. Variram izmedju 75 i 77. Doduse, posel danasnjeg opaljivanja tepsije kolaca, garant imam 100. Al' sam lep i dalje :trep:

6. Ne, nemam vremena :beyond: Do skoro sam igrala folklor ali sam ga napustila zbog studija. Igranje folklora je jedini razlog zasto bih napustila fakultet.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zabe k'o zabe ne volim :beyond: Ne da ih ne volim, al' smem da ih uhvatim i ono, nemam gadljivost od njih. Zabu kao avatar koristim samo zato sto je to prvi avatar koji sam imala, na VC - u, i kad su mi skrenuli paznju na monotonost avatara, ja sam pocela da miksujem sa zabama, sve mi je bilo u tom fazonu, dok nisam promenila na nesto drugo, ali i kad sam promenila avatar, ostala sam Zabica. Ovaj avatar mi je medju omiljenima.

Znam da ima neka fora sa novcem, ima to da se kupi u prodavnicama. Nesto kao drvena zaba koju drljas sa necim po ledjima :beyond: Ako je to to :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ako sad ne krenem da kuckam nesto, zaspacu ovako prosuta preko 4 krevetica...

Negooo...mene zanima, postoji li neki deo na forumu, koji bas nikako ne volEs?

Da bas ne volEm.. :cesces: Mislim da ne. Missim, na nekim delovima ne pisem zato sto se ne razumem, a ne zato sto ih ne volim :beyond: Na VC - u sam, mislim, pisala na svakom odeljku foruma, sem na Sremu i valjda Banatu :beyond: Politiku zaobilazim, osim kad me interesuje neka tema, racunare i taj deo takodje, posto se ne razumem, ali procitam, jer mogu da naucim.

Raspucavajte pitanja, sad sam zagrejala prste :uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vrlo si zrela za svoje godine, i imam utisak - vredna (pravCata pcelica). Sada, kada si van porodicnog okruzenja, kako se snalazis u suzivotu sa cimerkama? Sta im zameras? Kako ste se 'organizovale'? ..............i kad sam vec kod 'devojackih stvari', jesi li se nekad posvadjala sa drugaricom oko frajera? :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moje uobicajeno pitanje za one koje ne poznajem sa foruma...

Predstavi mi (nam) se kako i koliko zelis.... :)

Uuuuu, volim ova esejska, tu moz' laprdati kol'ko volEs :kez:

Zovem se Teodora, iz Vojvodine sam, ali mesto svog boravka ne otkrivam, osim ako me neko sa neta ne upozna dovoljno dobro da i tu informaciju podelim sa njim/njom. Trenutno zivim u Novom Sadu jer sam upisala sociologiju. Missim, zivim.. Tamo sam neko vreme, pa dojdem domu svome. U licnoj karti mi je jos uvek moje rodno mesto upisano.

Imam 23 godine, iako sam mnogo zrelija od toga. Bilo je par situacija su me "izbacile iz pelena", i zbog kojih sam morala da sazrim dosta rano. Pre nego sto mi se desio jedan traumatican dogadjaj u zabavistu koji mi je obelezio zivot u vidu traume koja je u meni iznedrila izuzetno jako strah sa kojim se borim i danas, hteli su da me iz mladje grupe prebace u prvi razred zbog nekih testova koji su svi klinci radili, a ja se valjda pokazala najbolje :beyond: Ja sam fazon "what you see is what you get", posebno kako sam malo odrasla, a to ce sigurno da se jos vise ustolici kako budem bila zrelija.

Odan sam prijatelj, i partner. Decka sam prevarila samo jednom, i to sa nekim ko mi je bio prva decija ljubav, neko sa kime volim da budem i danas. Decko kojeg sam prevarila nije to saznao, ali smo raskinuli posle dve nedelje. Inace, nemam srece u ljubavi. Odlicna sam kao provodadzika, ali za sebe.. :beyond: Nekako se uvek zalomi da meni srce bude slomljeno, jer ne znam da se dajem sa rezervom. Posle raskida se dugo oporavljam, ali se oporavim. Oziljci ostanu, ali i izblede. Npr. decko koji me je najvise povredio, za kojim sam najvise patila, danas mi je najbolji drug i ne mogu da zamislim da ikada vise budem sa njim :)

Nikad ne zaboravljam :beyond:

Vrlo si zrela za svoje godine, i imam utisak - vredna (pravCata pcelica). Sada, kada si van porodicnog okruzenja, kako se snalazis u suzivotu sa cimerkama? Sta im zameras? Kako ste se 'organizovale'? ..............i kad sam vec kod 'devojackih stvari', jesi li se nekad posvadjala sa drugaricom oko frajera? :strikeraj:

Moram priznati, jako sam se dobro snasla :beyond: To su moje dve najbolje drugarice iz detinjstva, jedna je krstila mene, a drugu cu krstiti ja za par nedelja :) Nerazdvojne smo i to je ono sto nam olaksava zajednicki zivot. Secam se kad su mi govorili da neko moze da ti bude prijatelj ceo zivot, ali da se to promeni kad sa njim pocnes da zivis. E pa, ja ove moje dve ne dam ni za tonu cvaraka. Jednostavno, uklopile smo se :beyond: Jedna je flegma i zaista je dosta fleksibilna, a druga je.. Kao ja, jos i gora :kez: Sa tom koja je kao ja, se bukvalno znam od pelena i bukvalno smo se svadjale na krv i noz, i guess what? I posle svega toga, ja ne vidim nacin da sa njom budem posvadjana za zivota.

Zameranje.. Pa, jednoj mogu da zamerim to sto se stalno ljubaka sa deckom i to jaaaako smeta (mada, ja to sasecem, lepo kazem da su dosadni i da mi smetaju), i to sto ne ume da se obrise u kadi, nego onako mokra od tusiranja izadje iz kade i celo kupatilo bude kao svinjac. Ali su to takve sitnice, da kod mene ne izazivaju cak ni nervozu.

I nema tu neke organizacije. Jedino se uglavnom organizujemo za lovu kad se kupuju prasak za ves i ostale skuplje potrepstine, ali ovako.. :beyond: Npr. ja uvek kuvam, zato sto to volim, a i njih dve pojma nemaju :kez: Kupatilo se cisti po utvrdjenom redu, svaki put ga cisti neka druga, pa tako u krug. Sprema se kad nam se cefne. Sto me je podsetilo, kad odem u NS, moram odmrznuti frizider :cesces:

Sto se tice frajera, ne. Nikad. Ni sad dok zivimo zajedno, ni pre toga. Imamo tu srecu da imamo sasvim opozitan ukus za frajere, pa nije bilo nekog "skidanja" ili svadja. Jedine carke koje imamo oko tipova su vezane za tipove sa kojima su njih dve vec ajao u vezi (ja soliram, po obicaju), ali je to toliko zanemraljivo, da nisam isprva mogla ni da se setim.

I da, imamo ritual. Svaki dan, posle rucka, kad ga zavrsimo, ostavimo sve tako na stolu i mi ostaneo da sedimo za takvim stolom sa kafama (uglavnom, ako je ima :kez: ) po sat vremena samo pricajuci, ogovarajuci, smejuci se, planirajuci.. Neprocenjivo.

Izmenjeno od strane člana Starsica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Žabo nad žabama.. s'batacima nad batacima :)

Poznato ti je, nije tajna.. da te Mucho i Chicha znaju odavno, kao i da su te voleli baš :uredu: Jasno ti je da su mi svoje emoušNe preneli, tako da starujem sa malim brojem nejasnoća i isto tol'kim brojem mogućih pitanja.

Znam da gutaš knjige

da si zavodnica samo tak'a

da kad voliš voliš .. kad ne voliš koljiš

da si pametna glav(ic)a

da si drug.. odan, veran, predan

da umeš i da voliš.. i da se (z)gadiš.. i ogradiš

sve znam

znam i da ti je prag tolerancije jako visok.

But.. jednom je (na onEm forumu) neko taj prag uspeo da pogodi u tilt.. da ga spusti (do sebe)

i da izazove ono što smo imali prilike par dana da pratimo (u slici i reči)

rimembR ??

Interesuje me (živo) Hu iz dis bi(V)o?

Muško (slutim)?

Šta je rek'o?

Šta uradio?

Kojmoj je 'teo.. od male Teo dore?

ako ne želiš da kažeš nick.. :molitva: daj makar prvo slovo :lol:

:( izgore' od znatiželje.. kog si to tada (gada) onako lepo (na)pojila i (na)hranila? :hahaha:

Lov Ya :ortak:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

But.. jednom je (na onEm forumu) neko taj prag uspeo da pogodi u tilt.. da ga spusti (do sebe)

i da izazove ono što smo imali prilike par dana da pratimo (u slici i reči)

rimembR ??

Interesuje me (živo) Hu iz dis bi(V)o?

Muško (slutim)?

Šta je rek'o?

Šta uradio?

Kojmoj je 'teo.. od male Teo dore?

:( izgore' od znatiželje.. kog si to tada (gada) onako lepo (na)pojila i (na)hranila? :hahaha:

Mislila sam da je to poznato :smeh: U pitanju je Egzotik (sad, kako mu je bio drugi nick, ne bih znala, onaj sa kojim se vratio kad mu je pruzena druga prilika, pa mu je i taj banovan.. MaRmun :hahaha: ). Ne mogu sad svega da se setim, od samog starta, ali znam da sam u dala msn i da smo kuckali malo. Ima covek cak i jednu moju sliku, poslala sam mu je :ajme: Posle par dana, meni stize PP od njega sa sadrzajem da sam licemer, da zna sta sam uradila, da ga podjebavam.. Tako nesto, ne zameri, proslo je vise od dve i po godine. Upalim msn, pokusavam da ga nagovorim da mi kaze u cemu je fazon, da bih ga na kraju oterala u pizdu materinu, jer je i meni dopizdelo. Posle toga krece njegova pljuvacina po forumu, proziva me gde stigne.. Stiglo je dotle da sam htela da odem zbog njega. Medjutim, Zrnce mu je podvila rep, pa mi se izvinjavao i trazio drugu sansu. Dam ja coveku drugu sansu, sta cu. Nije to dugo trajalo.. Posle dan - dva, nesto se nismo opasno slozili na nekoj temi i on tu opet kako sam dvolicna, kako sam kretenka, kako ovo, kako ono.. Missim se.. :roll: Pa sa' ce tebi kretenka da pokaze kako si :govno: I ne samo tebi. Vecina je bila svedok kako sam ga nahranila kvalitetno na paparazzu i sto je najveci fazon, mnogi su se pronasli :hahaha: Ajao koliko njih mi je pisalo da pita da li su oni u pitanju, i ako jesu oni, zasto :hahaha: Smirio se posle toga, nije me dirao. Sad se ni ne secam, nije mi bitan lik da ga pamtim, ali znam da me je urnisao porukama na forumu, da sam ja to sve prijavljivala, da mi je govorio kako sam ja fantasticna devojka, kako sam ja srce, ne znam ni ja sta (pronacicu poruke, pa cu okaciti ovde :kez: ). Posle ponovnog okretanja ploce, sve je bilo prijavljeno i on je bio opet banovan. Secam se kako se SQUAW smejala kad sam joj kopirala sve. Nedugo zatim je poceo da mi urnise Fejs, da mi govori kako sam prelepa, kako sam fantasticna.. Na sta mi je Sun rekla da nisam normalna jer ne zakljucavam Fb profil :kez: Tek na Fejsu sto su bile svadje.. Mislim da sam i to kopirala na forumu, rek'o covek da mogu da se akam sa Morphom :stid: Bilo je gotovo kad mi je dao broj telefona a ja ga i tamo prijavila. Ne javlja se jako dugo.

To je otprilike to, kako i koliko se secam. Posle cu da vam pokazme poruke, samo da ih nadjem :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Na zalost, obrisala sam poruke, sem nekih, koje nisu interesantne direktorijumu :kez: Dok sam bila mod, mogla sam da ih vidim u delu gde su poruke bile prijavljivane, pa sam ih zato i obrisala. Evo malo sa Fejsa. Neke, po izboru :kez:

Ovo je poruka koju sam i prenela na forumu:

ok...niiiiikad nisam bio zloban ..ustvari jesam prema dilejama i jadnicima..e sad...i ovo je od mene zadnja poruka pa cu ti reci..znaci,vec rekoh da si mi jebozovna,stoga lizao bih ti piiiiiiip* i jebali bi se;) ali ipak si sitna dusha ona shugava,znas..a moj problem je sto mislim to i RECHEM..znas...tako da..jebi se i ti i tvoje ogavno drustvo s foruma,..mater vam jebem u piiiiiip*

Piiiiip je samo cenzurisano, prost je jbg.

Nakon toga, ide ovo:

Egz: nista samo sam ti se javio;) palish me.

Ja: Odjebi.

Egz: hahhahhaha too luche..ako me blokiras,sisa si:p palis me budalo,iskreno je ne budi budala;)

Ja: Sta ti nije bilo jasno u prethodnoj poruci?

Egz: zato sto me palish takva kakva si;)

Ja: A ono da sam dvolicno govno, licemer, da mi jebes mamu na svim meridijanima itakoto.. Nista, a?

Egz: sjecas se sta si mi sve rekla na forumu mislim nedje u avgustu..sjecas li se...svako bi prijavio ono..ja nisam! palis me dupe;) tu jebozovnost odavno nisam sretao ovako virtuelno!:P

Ja: Pa sto nisi? Niko te nije sprecavao da to uradis, zar ne?

Ae setaj patike, necu da budem gruba ako ne moram.

Egz: javi se dupe...znaci dize mi se na svaku prepisku s tobom haha nevjerovatno nesto..;)

Ja: Vazi, idi iscimaj budalu, pa se smiri.

Egz: javi se da se gorimo ;)

Posle toga je bio blokiran. Ili posle jos par poruka, nisam sigurna. Sad se ne javlja. Nedostaje mi, niko me vise ne pljuje i ne muva istovremeno :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Na zalost, obrisala sam poruke, sem nekih, koje nisu interesantne direktorijumu :kez: Dok sam bila mod, mogla sam da ih vidim u delu gde su poruke bile prijavljivane, pa sam ih zato i obrisala. Evo malo sa Fejsa. Neke, po izboru :kez:

Ovo je poruka koju sam i prenela na forumu:

Piiiiip je samo cenzurisano, prost je jbg.

Nakon toga, ide ovo:

Posle toga je bio blokiran. Ili posle jos par poruka, nisam sigurna. Sad se ne javlja. Nedostaje mi, niko me vise ne pljuje i ne muva istovremeno :(

:lol: Mali, imas li ti sado-mazo naklonosti? :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...