Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Pročešljala sam na net-u, da sisojka Slavica nije u braku, nego u vezi, dakle, to je raz*ebivo :roll: ...pitanje je....

možeš li dok ne izađe iz kuće VB-a odraditi neke pripreme vezane za upoznavanje Slavice i Mijatovića, al' da on ništa ne zna, da bidne blajnd dejt :kez: ...svakako od njenih sisa i neće vidjeti ništa... ? :kez:

Slobodan, među kolegama taksistima poznatiji po nadimku Mura, vlasnik je taksi firme u kojoj Slavica radi. On živi sa Slavicom i njenom ćerkom Milenom, najmlađom od četvoro Slavičine dece. Trojica sinova su ostali sa ocem, Milena ide u drugi razred osnovne škole i njena prva reakcija, priča Mura, bila je: „Biću glavna u školi!“.

Ipak, nije joj bilo svejedno kada je Slavica otišla, pogotovo onih pet dana u apsolutnoj izolaciji, kada nije mogla ni da je vidi ni da je čuje. Bilo je i plakanja. Malo joj je lakše sada kada ju je videla na televiziji, objašnjava Slobodan, dodajući kako ga Milena od prvog dana zove „tata“.

- Tako je prihvaćena s moje strane, ali i od moje dece i mojih roditelja - ponosno kaže Mura.

Slavica u Smederevu taksira u firmi svog supruga.

Otkako je Slavica ušla u kuću „Velikog brata“, non-stop zvoni telefon, kaže. Javljaju se i znani i neznani.

- Ne znam ko nas nije zvao. Sinoć su se javili ljudi koje smo upoznali na letovanju u Turskoj - zvoni ponovo telefon dok razgovaramo.

Slavica je prvo radila, kako Mura objašnjava, u centru kao dispečerka, ali joj je to bilo isuviše monotono, za njen temperament malo, sama je više puta tražila da sedne za volan i on je na kraju pristao.

- Vozi samo dnevne smene, ipak je ovaj naš posao opasno zanimanje, nije za ženu da se noću izlaže riziku - kaže Slobodan žaleći se kako im, i mimo toga, život nije nimalo jednostavan, okreće po rukama priznanice za takse za nove tablice sa oznakom TX za vozila njegove firme.

Pored jednog Mure nemam nikakvih šansi. :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Vidi, niko ništa ne sme da pita. Sve same šonje i poltroni. :kez:

Evo ja ću, jedna filozofsko-zapitajuća situacija:

zamisli da voziš auto, i pičiš tako, recimo, na Dunav da provedeš prijatno prolećno prepodne. Ali, veče pre toga si se najela pasulja kao prase i njegove posledice se osećaju kroz konstantno ispuštanje gasova, no nije te blam, eto sama si u kolima, na mp3-ju sve sam jazz , niko ne čuje tvoj rafalnu paljbu, a poznato je da sopstveni gaščići ne smrduckaju, jelte. I tako, baš u trenutku najžešće inspiracije, kad si grunula kao topovnjača sa Ontarija, primetiš kako te stopira muškarac, tvoj san snova, izgleda onakvog zbog kog balaviš bez prestanka. Nema vremena da izluftiraš prostoriju otvaranjem sva 4 prozora, i pred tobom je dilema: pustiti svog princa iz bajke unutra uz nadu da ne poseduje čulo mirisa ili dodati gas do daske i žaliti zauvek što nisi rizikovala.

Dakle, šta bi uradila?

:lazy:

Pored jednog Mure nemam nikakvih šansi. :lazy:

:lol: koja si ti budala

elem

onako upuvana ne bi pozvala u auto nikog,pa makar stoper bio moja ceznja odvajkada:(

mozda bi eventualno vozila jedno dvaes kilometara s otvorenim prozorom,obrnula auta pa se vratila po stopera :kez:

dalje

sta radim s potomkom? posaljem ga kod babe :astasad: *treba odrzavati te porodicne veze,je l da?:astasad:

a dahtanje....

pa trenutno dahcem jednom davno-bivsem

mene to stvarno zabavlja

to poigravanje,oces? ocu? aj` malo posle....aj` sutra.... i tako....flert je uvek bio bolji od veze

za Slavicu,Nela da ne brine

ima da se raspitam po kafanama sve detaljno....:ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šta sam 'teo...a, da: objasni nam svoju fascinaciju Svetlanom Ražnatović. :lazy:

ah da

Dragi Ninja,

dugo sam razmisljala o razlozima svoje zaslepljenosti Svetlanom cecom Raznatovic

i verujte mi,nije tu u pitanju zavist prema njenim sisama ili maloj,ali skladnoj,kuci na cosku

nekako....ta zaslepljenost je dosla iznenada,kao morski val i zapljusnula me...i otad...ja ne znam ni za jednu drugu pJevacicu

probala sam,nije da nisam,i da slusam veru Matovic,i Zoricu Brunclik,pa cak i Merimu Njegomir

dzaba,prijatelju moj dragi.....:(

i kad sedim u kafani,prvo narucim onu pjesmu Nagovori majka(svog jedinaca se zeni)

ako ne znaju - ja ustanem,pa promenim kafanu.....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ah da

Dragi Ninja,

dugo sam razmisljala o razlozima svoje zaslepljenosti Svetlanom cecom Raznatovic

i verujte mi,nije tu u pitanju zavist prema njenim sisama ili maloj,ali skladnoj,kuci na cosku

nekako....ta zaslepljenost je dosla iznenada,kao morski val i zapljusnula me...i otad...ja ne znam ni za jednu drugu pJevacicu

probala sam,nije da nisam,i da slusam veru Matovic,i Zoricu Brunclik,pa cak i Merimu Njegomir

dzaba,prijatelju moj dragi.....:(

i kad sedim u kafani,prvo narucim onu pjesmu Nagovori majka(svog jedinaca se zeni)

ako ne znaju - ja ustanem,pa promenim kafanu.....

A da to nema veza sa time što ste ponosna majka sina jedinCa? Podsves' je čudo. :deda2:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

DD, kolega 'bivsi sugradjanine' :vez: .............. Mozda sam jedina, ali uopste nemam predstavu (a ni intuiciju), koliko ti imas godina? :kez: ......2. Znamo da si upoznao neke forumske kolege - a da li si upoznao i neku koleginicu RL? ...... 3. U koju pancevacku kafanicu sluze najbolje pivo, ili, gde ga najradije pijes? :treptrep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Turk sorry,

Da li yossa negde radi.. i ako radi gde radi?

Da li je u vezi, braku.. ili ima neku simpatiju?

Ide li nekada u Panchevo? Kada? S'kim? Koliko se obićno zadržava?

Gde živi.. kuća, stan... i u čijoj su svojini stan ili kuća?

Ima li možda telefon?

Znaš li njegov broj? ... ma ne, ne telefona..

broj cipela ?

:hahaha::hahaha::hahaha:

psst Ela :sapat: saĆeš da saznaš sve .. os A do Š :pst: ne brini

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

jel istina da diktatori kradu od naroda?

Pa uglavnom da, razlikuju se u tome koliko vrate. Eto recimo Tito ništa nije ostavio svojoj familiji niti je u grob odneo, sve ostavio narodu.

koliko? zašto?

Zašto kradu, pa može im se. Koliko, uglavnom mnogo :lol:

jel se kaju posle? zašto? kako spavaju?

Ne bih rekao da se iko kajao, a svi mirno spavaju dok im se ne zadrma stolica :kez:

Opet ja ...mnogo sam radoznala (tipicno zeMsko :kez:) ... Turk, jesi li zvao Yossu da dodje ovde? ..........i, kad se vec tu ofiram, koliko on ima godina ........msm, ako znas? :strikeraj:

Nisam, zvao sam svega dve osobe ovde ali kako vidim nisu više aktivni ni na jednom forumu. Nisam hteo da koristim druge forume da bih pozivao ljude na ovaj. Yossa ne znam koliko ima godina, zapravo ne znam ništa o čoveku :beyond:

@Gliša isti odgovor :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da li si osoba koja o svemu dooobro razmisli, predvidi eventualne posljedice, pa onda djeluješ, ili ti se omakne pa nešto uradiš nepromišljeno?

Ja sam nekada negdje čula da imaš godina koliko imaš, ali si svojim pisanjem i ponašanjem odavao da imaš 40 a ne toliko...misliš li nekad da si možda malo preozbiljan za svoje godine, mislim, vezano za teme koje te zanimaju?

Solo/u vezi? :astasad:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...