Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Moj hobi i jedina prava ljubav je drvo.Naime dugo sam se bavio iz hobija drvo-rezbarstvom.Mislim da imam smisla za to i rezbarim i plitko rez i duborez.Baš juče sam od jedne grane sa mog oraha izvukao na mašini par lepih dasaka i ostavio na tavan,mora da se osuši par meseci na tihoj promaji da bi moglo nešto da se napravi.Tako da već imam nekšto u glavi šta ću sa tim da radim ove jeseni i zime.

Inače imam još i diplomu za drvo'rezbara

diplomu za šivenje i krojenje.

kvalifikovani sam tašnar.

bivši fudbaler

neko ko je ceo život proveo uz muziku i dešavanja u muzici

dobar deo mladosti sam proveo napolju i tamo sam se bavio svim i svačim pa i modom

iz ljubavi prema hrani volim da eksperimentišem u kuhinji

od oca kvalifikovanog poslastičara sam nasledio i naučio da pravim neke kolače

naravno i šah mi je hobi čak sam imao i kategorije

Sve to volim ali drvo je drvo.

Slušam sve sa karirane liste ali najvolijem Zvonka Bogdana

Slušam još samo par pevača Tomu Zdravkovića,Harisa Dzinovića,Halida Bešlića i posle Zvonka omiljenog Miroslava Ilića i evo ti jedna od njega

http://www.youtube.com/watch?v=EQq8mq_q96Q

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mojih 24 sata je isteklo:kez:

Kao što vidite nisam izbegao odgovor ni na jedno pitanje :lol:

Sledeće odgovara Zoe :uzbud:

:blink: izvinte me... a o cemu se ovde radi.:nempojma: Hocu ja da odgovaram, ali me mrzi da citam sve izpocetak, pa neka mi neko uputi pomoc :)

--- Update ---

Ok, ok, procitala sam.... znaci mene cete da przite sledecih 24 sata. :blink:

Dodzi da tetka nesto :sapat:

Pa izvolte:astasad:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:astasad:

Kada ćeš malo u NS?

Kako ti je na poslu?

Koliko maca, cica maca imaš u trajnom vlasništvu? :)

U NS cu doci, kada budem u boljoj finansijskoj situVaciji! Ne smem nista da planiram. Desice se kad se desi :)

Na poslu nije lose, samo sto je zarada mala. Zivi se od plate do plate i vrlo malo ostane za ustedeti. :(

Imam dve macke, Jogija i Dafinu. Njima se pridruzuju i moji lajavi biglovi Megi i Dzo.

Svi se lepo slazemo i volimo, sto potvrdjuje i ova fotografija:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa di si ti Nato.. nanino malo, pametno zlato :lol:

Čula si, verujem.. onu pesmu "Svi za Nish svi za Nish.. dođi i ti da vidiiiiiš..." 0313d2bc.gif

ako nisi, nema veze

Pitanje je:

Kad dolaziš više, aman dete?

Ubismo se od čekanja..ja i... :astasad: joU noU... hoU!?!

or joU foUrgeT?

Nisam ja Glishava jedna zaboravila ni Nish, ni tebe, ni to da nas ceka lumpovanje sve od Nisa pa do Banje:kolce:

Al bre zeno nema se :neznam:

--- Update ---

Hoćeš li da nastaviš ''tradiciju'' čestih promena avatara?

:hahaha: pa sad :roll:

bice tu raznoraznih avatara, menjacu ih onako kako se budem osecala :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zoe, kako provodis slobodno vreme? Druzis li se sa komsilukom... ima li 'nasih' u blizini? Kad si poslednji put bila na neku zivu svirku (koncerAt, mejbi)? :vez:

Pravo da ti kazem, ne druzim se sa komsilukom ni blizim ni daljim. Prve komsiju su moji stanodavci. Oni zive iznad mene. Gazda je Srbin, a gospodja mu je Rusko-poljska-Ukrajinka :blink:

Stalno im nesto smeta, stalno prigovaraju, jedu lajne. Ustvari iz pocetka smo bili kao OK,

a onda se desio slucaj zvani "incident" kada sam gospodzu gazdaricu uFatila kako mi snjuva po stanu dok mene nema (naravno gazde imaju kljuc). Nisam htela da pravim scenu, ali sam joj dala na i za znanje da se ne zajebava mnogo sa mnom i da ce nasi komsijski odnosi ubuduce biti strogo profesionalni - sretanje svakog prvog u mesecu kada treba da se plati kirija, a u medjuvremenu skloni se kad prolazim da te ne zgazim:kalas: I tako, toliko o komsijama.

Imam par prijatelja sa kojima jos uvek kontaktiram. Ponekad se sretnemo uz casicu-dve, olabavimo strune i zabavi nikad kraja:pijani::srpko: .... posle cega obicno sledi lecenje od 3 dana :kafa:

Koncerti, svirke... odem ponekad na neke lokalne svirke... nista veliko i znacajno :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vid ti ovo Zoe izvini dok sam gledala listu ko je online svo vreme sam mislila da si musko :blink: ,kad ono ti zena i po ! Reci ti meni koje jelo onako bas dobro znash da spremish ? :lol:

Ja... musko:blink: Zoe je princeza od Kozilije (nije bas da sam princeza :fijuk:)

Oni koji me ne znaju mogu da me zovu Zoki :kez:

E kad mi kita nije izrasla posle silnih Tamoxafena koje sam pila 5 godina (estrogen blokator), nikad nece:hahaha: Doduse bradicu redovno stucujem :hahaha:

Kuvarica jesam... volim kuhinju i kulinarstvo. Najopasnije su moje carske palacinke koje cu da spremim na NSportal zurci kada se budem vratila u NS. Eto :)

--- Update ---

Koliko dugo si tamo preko, daleko i da si voliš što si tamo ili misliš da je ovde ipak lepšije?

Ako misliš da je ovde lepše pojasni...ukratko.

OK. 30. aprila ce biti l7 godina ... ne mogu da verujem da je vec toliko proslo :sokiran:

Ne volim sto sam ovde. Zasto - zato sto je i ovde u zadnjih par godina kriza. Nezaposlenost u visokom procentu, mala primanja, cene luduju.

Volela bih da se vratim u NS, tamo mi je dete, prijatelji. Ali kako da se vratim kada nemam posao, a ko ce me zaposliti u ovim godinicama. Nemam ni krov nad glavom. Ne mogu da dozvolim da me izdrzava cerka. Vraticu se... ne znam kada :( Nigde nije lepse nego tamo gde ti je srce i dusa :(

--- Update ---

Samo jedno pitanje..pa dobro di si ti do sad?

:ljubac:

Di sam ja? :hmm: A di ste vi, i ti :cvike: Niko se nije setio da me obavesti o ovom forumu... niko. Sram vas bilo, stidite se 5 minuta:plaz3: Ma dobro je, opet smo zajedno :)

--- Update ---

Desi b'e zoljka? :zagrljaj:

Aj ne chasi chasa no odgovaraj kase udajes? :strikeraj:

Ti si poludela :hahaha: Da se udajem? Ne... bre:jok: Probala sam dva puta, videla sam da znam:treptrep:

--- Update ---

mislim da je mojih 14 h isteklo :naklon:

Sledeca odgovara Aiko :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ae, da 'ulepsamo' tvoj 'VL' :roll: ... Daj ulogama - nikove. 'Papucic', onaj koji je 'udoban', koji te mazi - a ti ga gazis. 'Goli kuvar', onaj koji se brine za apetit - da te nahrani. '*Ebac-leptir' , onaj koji MOZE da te zadovoljI...ali jedan jedini put. 'Trener' ...koji je za 'odrzavanje kondicije'...redovan. 'Sponzor', on ne pita za cenu, ali ti 'ne das'. 'Komedijas', da ti raygali srce i dusu. 'Kolega'uvek pri ruci.............. Zamisli da te svi oni opsluzuju - tvoj 'licni Eldorado'......i mozes da dodas ako neki fali :andja:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Aiko devojko...

Ajde nam stavi ovde neki klip koji liči na ono šta i kako ti plešeš...vežbaš na tim tvojim treninzima... :)

Dobrih pola sata pregledam klipove po netu i veruj mi nista slicno nisam pronasla..:beyond:

Moja instruktorka je profesionalni trener i zena koja je potpuno svoja u svemu, pa i u ovome..napravila je jedinstveni mix klasicnog aerobika, zumbe, tae boa, kik boksa, pilatesa, salse, sambe, trbusnog plesa..jednostavno je neponovljiva..

--- Update ---

Aiko dJevojcico ... (eh sto nisam malo mladji)

Sta zelis da ti obecam ?

Zezas, zezas, a dobri smo..:lol:

Obecaj mi da ces biti uvek tu negde..:roll:

--- Update ---

Ae, da 'ulepsamo' tvoj 'VL' :roll: ... Daj ulogama - nikove. 'Papucic', onaj koji je 'udoban', koji te mazi - a ti ga gazis. 'Goli kuvar', onaj koji se brine za apetit - da te nahrani. '*Ebac-leptir' , onaj koji MOZE da te zadovoljI...ali jedan jedini put. 'Trener' ...koji je za 'odrzavanje kondicije'...redovan. 'Sponzor', on ne pita za cenu, ali ti 'ne das'. 'Komedijas', da ti raygali srce i dusu. 'Kolega'uvek pri ruci.............. Zamisli da te svi oni opsluzuju - tvoj 'licni Eldorado'......i mozes da dodas ako neki fali :andja:

Bome si me dala u razmisljanje sad..:lol:

Cek' ovako, od koga da pocnem..

"Goli kuvar" bez razmisljanja Apolodor..pored njega i onakvog prSta njegovog, nikada gladna ne bih bila..:roll:

"Papucic" ?

"udoban" i nezan moze biti samo neko mlad..kao sto je sef licno..jedini prigovor koji bih imala od njega je sto trosim puno vode :lol:..a sa njim mogu da gledam fudbal, da se zapijem, da igram stiskavac, da dubokoumno razgovaram..nije mu strano ni vezbanje, a u dvoje je lepse..:roll:

Evo, vec mi se svidelo..:uzbud:

*ebac leptir? :hahaha: (jbt gde se toga seti)

Posto su moji apetiti veliki, ovu ulogu bi mogli da imaju svi, na smenu..pa u krug..a kako za moje apetite nema dovoljno muskih clanova, mogu se ukljuciti i gosti voajeri..narocito oni spideri..:astasad:

"Komedijas", melem za srce i dusu..komsija moj, neo..on me razgali kao niko..kad je dobro na'ranjen, nema ga na svetu..:treptrep:

"Sponzora" ne mogu iz prostog razloga sto me Mara naucila da nikad ne kazem ne dam..i necu..:lol:

"Trener"..a ko drugi nego " *ebac kakvog nema u dva sela", gresni..glavom, bradom i slikama njegovog..:kez:

"Kolega" pri ruci, Valterrrr..la frrrrr..:roll:

Mislim da nema potrebe da dodajem jos koga..ni sa ovim nabrojanim ne znam sta cu..:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...