Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Kako živiš i šta radiš ovih dana? :)

pokušavam da izađem iz stana kad sam video da mogu rekoh sebi "aj ti Zorane lagano kući"

inače oženjen ali ne znam gde mi je žena :hahaha:

--- Update ---

Zorane, nisam te ja p®ozvala (mada, ko i da jesam). Postujemo privatnost, i ne moras da odgovoris ako neces :cvike: Lm, cija su ti to pisanija zapala za oko, te ti se dopalo ovde? (tema: Zakljucci)

skoro sva pisanija, ništa posebno, svi ste superiška

tj, moja (još uvek), slaba prisutnost na forumu mi ne dozvoljava da odvojim neku osobu posebno

inače planiram da muvam neku NET ženku, koja nije zauzeta.

--- Update ---

Izmenjeno od strane člana Zoran
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

............. Glisa je Glisicka - od glave do pete zemskinja :lol:

:uredu:

--- Update ---

:sapat: nije ... muško je

ti više nisi važna , važan,

--- Update ---

Je l' mozes da odgovaras na pitanja Zorane, ili ne? :) Niko te nece terati, zaista.

Ae dajte pitanja, ako ne zelis, neka preda stolicu drugome.

odgovaram samo na pametna pitanja ako ne primećuješ dajem sve od sebe da odgovorim na iste

--- Update ---

Jesi ti jedan od onih frajera koji imaju ženu a pokušavaju da se ogrebu za snošku na netu?

Ako jesi, znaj da izuzetno cenim takav pristup i najtoplije ti preporučujem Aiko za slične radove. :lazygirl:

tako nešto, volim da vlažim šubarice na netu a da kao nagradu one mi poklene sličice njihove dojkice, vruće butkice,... itd.

:ok::ok::ok:

da dodam za ženke iznad 30.god. a i ispod 50. a Ela ima 100.banki :D to , ne držimo

Izmenjeno od strane člana Zoran
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

-Koliko imas godina?

-Odakle si?

-Koliki ti je staz na forumima?

-Ko ti se ovde svidja za sad, a ko ne?

- 40.god

- Beograd, opština STARI GRAD

- staž oko pet godina adsl-a i 10.dail-upa

- gliša mi se ne sviđa a za ostale još ne znam, mada je to ne zahvalno pitanje, može se menjati ko vreme

ah, kako sam dobar :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...