Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Da li misliš da se Aiko folira kad mi kaže da me voli i da bi izvodila razne sadomazobizar igrarije sa mnom? :lazygirl:

Da li misliš da se Mara folira kad kaže da sam šonja i da li je, po tvom mišljenju, to znak da bi izvodila razne sadomazobizar igrarije sa mnom?

Toliko za ovaj put. :lazygirl:

--- Update ---

Morfinja izgleda trese trema. Čekaj da ga raskravim sa omiljenim mu pitanjima:

koje je boje majica na tebi?

a čarape?

a ćega?

:lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Uh... znaš kakav sam ti ja u restoranima: nikad ne znam šta ću naručiti, prava sam komplikacija za osoblje restorana. Tako da... onaj ko bude sa mnom u tom trenutku ima punu slobodu da naruči bilo šta što ne sadrži grašak i ja ću biti zadovoljan izborom večere. Stvarno nemam pojma šta bih strpao u taj meni. Valjalo bi da ima mesa. :lol:

Cica... imam osećaj da bi joj bilo poslato piće po izboru, što bih iskoristio kao priliku da priđem i zamolim za ples. (iskreno se nadam da bi bilo muzike, jer bi mi u suprotnom plan bio u ozbiljnoj nevolji) Ako ne ples, iskoristio bih ovu mrvicu šarma u pokušaju da se ne obrukam rečima. Pošto sam, jel'te, pun k'o brod, to bi mi nažalost bilo dovoljno. Prebirao bih po glavi tražeći neko nesvakidašnje i romantično mesto za prijatnu šetnju... o daljim koracima džentlmen ne govori.. :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da sam na prvo pitanje već negde odgovarao... :cesces:

Mislim da si jako inteligentna, dobar si prijatelj, vedra duhom, domišljata, prijatno je biti u tvom društvu. Ovo su ujedno i pohvale. :lol: Kritike... ne znam, nemam nikakvu posebnu zamerku. U jednom periodu sam smatrao da previše pominješ pijanstva u svojim postovima, mada mi je to u stvari simpatično. Seksipil potiče iz neverovatne energije koju pokazuješ, magnetišeš prisustvom. :)

Bella, ne kritikujem te uopšte. :) Osim što si nevidljiva, ali na to sam se navikao... ipak s vremena na vreme moram da pomenem. :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Polepljen je, ali sam potcenio veličinu grada. :lol: Čekam da odštampamo dodatni kontingent. :kez:

Zavisi šta smatraš povećom razlikom... do deset godina mislim da uvek može da se toleriše, preko toga je već malo čudno. Mada, ako se ljudi vole, ja nikad ne zameram nikakvu razliku.

Što ste svi navalili na kritikovanje? :lol: Nem pojma, ne pišeš mnogo na forumu na "ozbiljnim" temama, shvati to kao kritiku. :roll: Nemam nikakve primedbe na tvoje ponašanje. :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imaš li u planu neko stručno usavršavanje u skorije vreme,

recimo, u roku od šest meseci?

Dobro... da ne ''padaju'' samo kritike, mene hvali na sva usta,

(posle svega, ni 'ladan Dunav neće da me oPere)

U tvojim najlepšim rečima, vezanim za sebe, vidim spas... :lol:

:zagrljaj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Heh... :lol: Nemam ni za tebe neku posebnu zamerku, osim što voliš da se ponavljaš sa Ćolom i slikama u kupaćem... nakon nekog vremena dosadi čitati jedno te isto. I to što jadikuješ zbog dosade na forumu, a sam se ne potrudiš da je razbiješ nekom dosetkom ili svežim/drugačijim postom, za koje znam da si sposoban. InaĆe, ti si skroz OK lik, kako čujem od Mare, a Mari verujem ka' sam sebi. :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Heh... :lol: Nemam ni za tebe neku posebnu zamerku, osim što voliš da se ponavljaš sa Ćolom i slikama u kupaćem... nakon nekog vremena dosadi čitati jedno te isto. I to što jadikuješ zbog dosade na forumu, a sam se ne potrudiš da je razbiješ nekom dosetkom ili svežim/drugačijim postom, za koje znam da si sposoban. InaĆe, ti si skroz OK lik, kako čujem od Mare, a Mari verujem ka' sam sebi. :lazy:

Ti si mene pomešao s nekim ili pamtiš neke jako davne priče. Daaaavno već ne kukam kako je dosadno. Čim osetim da jeste, odlazim. :lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ubićete me hvaljenjem i kuđenjem, nisam ja za to. Čak ni ninju ka' čoveka ne mogu iskritikovati... :lol: Meni ste svi ok.

ELA, tebi se divim zbog tog kuckanja sa telefona, meni bi otpali prsti nakon dva posta a ti stižeš sve. Nekako se neprimetno uvlačiš pod kožu ljudima, verujem da si i u stvarnosti ista - osoba koju svi vole. Lepo te čitati, kao da s tobom kuckamo udobno zavaljeni u fotelje pored kakvog kamina i pijuckamo vino... jako prijatna osoba. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...