Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Nemam ja ništa zapisano. Nisam od onih koji satima i danima mozgaju šta će reći, prepravljaju i dopisuju. To je bio trenutak koji bih već sutradan zaboravio da ga nisam bacio na forum. A i sad se kroz maglu sećam šta sam napisao. :lol:

(izlišno je reći da iz istog razloga ne čitam preduge postove koji mi liče na sastave iz osnovne ili srednje škole - ono što me zanima je živa misao, trenutak slovima zamrznut u vremenu)

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Evo moj omiljeni: registrovaces se na neki sajt za oglase licne prirode ...u opisivanju sebe ne mozes da preteras, znaci realno, ali 'onog kojeg trazis' opisi 'katastrofa nerealno' :treptrep: ...........copiraces da vidimo kako si se predstavila, i javljanje 'prvog hrabrog' :strikeraj: ...........a, da, nik ce ti biti: BarakUdica :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Padova nje bilo, pre bih rekla da bilo zastoja.

Imala sam periode u životu kad sam imala utisak da tapkam u mestu, da nikad neću izaći iz tog "zacementiranog položaja" , kad nije htelo ni napred ni nazad...a onda odjednom krene i nastavi. Nekada se nastavljalo ravnom linijom, a nekada je preskakalo kao da sam na olimpijadi i da mi je neko dao motku za skok u vis, u ruke.

No uglavnom, ovakva sam od uvek. Nekada malo više, nekada malo manje-ali to sam ja.

istina ili ?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moja 3 najveca straha, da mi dete ne 'poklekne', su: narkomanija, kriminal i 'gej izbor'...i bas tim redom. Ako mi saopsti da je gej - ja tu sada vise ne mogu nista ...nema tu 'menjanja', mogu samo da mu poslednji put predocim sta ce da ga u zivotu ceka...i da zna da ce moju ljubav i potporu uvek da ima...ali i da ce puno toga da pregrmi sam. Moja uloga u 'menjanju' je bila kada je bio mali (manji)...tada smo razgovarali (i jos uvek)...ali AKO izabere - onda se mama 'vise ne pita'. ... Stvarno, a sta bih trebala da uradim? Da ga vodim psihologu? :ufrci: ..............ps. Msm, verujem u 'tatine gene' ...pa trenutno 'usmeravam razgovor'- da mora da cuva devojcice! :treptrep: .............. Is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ponadala si se XXX pitanju? :strikeraj: E, nema, nije 'termin'. :kez: ... Da li si ti imala 'krizu srednjih godina' .......ili tvoj dragi? Kako se manifestuje? Msm, niste kupili crveni porse? :kez: .............. Ae, moze jedno malo xxx pitanje - da li imate 'kucni video', domacu radinost? :treptrep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kriza srednjih godina?

Pa...ovako...Ako zanemarim njegove glavobolje zbog tekućih problema...i njegovo ćutanje i mumlanje sebi u bradu..i nije mi ni do čega....i moj klimaks....i nismo :lol:

Šalim se, naravno.

Svaki brak ima krize. Nismo bili u krizi zbog nedostajanja ljubavi, već zbog onih spoljnih momenata koje nikog ne mogu da obiđu-osim ako nisi truli bogataš, pa ti se pare same množe. Nijedna kriza nije bila toliko alarmantna, da bi to izazvalo neke ozbiljnije probleme u braku. Samo sastavni deo života. Moje strpljenja i spremnost da za svaki problem mora biti rešenja, je već pola "Kafetina" , drugo pola mu nije ni trebalo.

Home video? Kada bi imala čime možda bi i snimili...ali kamera-joCk. Zato sad moramo stalno nove nastavke da smišljamo...od scene, preko kostima, do onog THE END. A sve to bez reprize.

istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...