Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Pardoniram na zastoju :kez:

Evo ispunjavam zadatak

John Doe se upravo spremao da udje u kupatilo kad je neko pozvonio na vratima. Odskakutao je sav usplahiren nadajuci se da je on...i bio je u pravu. Na vratima je stajao Morpheus, doteran, namirisan sa bocom vinjaka i crvenom ruzom u ruci. Bez reci su se pogledali, John se sklonio da oslobodi ulaz, pokazujuci rukom gostu da udje, a Morph je pruzio poklon domacinu ( ili domacici :ces: ). John se izvinuo kad je zatvorio vrata, rekavsi da mora samo na brzinu da se okupa, jer je kada vec bila napunjena. Uleteo je u kupatilo, skinuo se i legao u kadu koja je bila ispunjena penom. Zmurio je i razmisljao sa ce biti kad izadje, kad sednu jedan pored drugog...smeskao se...a u tom momentu je osetio Morphove usne na svojim vlaznim usnama i ruku na svom medjunozju. Zbunio se, ali nije se odmicao. Otvorio je oci i video nagog Morpheusa kako stoji iznad njega, a muskost stoji jos bolje nego on sam ( :lol: jeboTe umrecu od smeha ). Podigao je ruku ka Morphovom alatu, a zatim se i sam pridigao i naslonio usne na njega. Morphu su klecala kolena, uzdisao je sve glasnije...a onda je izvukao svojim snaznim rukama Johna iz kade, pritisnuo mu strastven poljubac na usne, a zatim ga okrenuo ka zidu i spakovao mu otpozadi :hahaha:

Ovo niko normalan ne moz' izmisliti :hahaha:

Izmenjeno od strane člana Boginja
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne mogu ti dati,al ti zadati mogu...jaoo kako serem elem...Boogo moja bogo rekni ti meni kada bi ti dosao cika u crnom odelu i predlozio da imas krov nad glavom,redovnu i veliku platu,dobar auto,znaci da su ti sve materijalne potrebe zbrinute za ceo zivot,ali pod uslovom da ti stavi mikro-cip u tvoju levu ruku(taj cip bi pratio svaki tvoj korak,kontrolisao emocije). Da li bi pristala na to?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Evo i izazova :

Veca i kumica to su srca dva,

susreli se na kafici,

dok je kumica pogledom skidala.

Veca ju je pozvala u toalet,

igrali se kod ogledala

,blagi erotski splet.

Samo im je smetala odeca ta

,pa se kumica skinula

Oprali su zube

da se bolje ljube

Veca se omokrila

pa kumica predlozila

makaze da isproba

Nezgodno im bese bilo

pa lavabo malo olabavio

Puce lavabo od strasti

obe pobegle u brizi

sta ce konobar kasti.....

(oooo boze morbidnije nisam mogla :kez: )

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kada zvezde zasjaje a nebu, a mesec se stidljivo pokazuje kroz oblake...polako sve utihne...sve, osim nas...nasa cula se tada probude, sva osecanja nas preplave...pruzamo ruku u tamnoj noci, ka nekom...bio tu ili daleko...

Ala lupetam,

Noc je vreme za dve ptice : sove i seve. Pa ko voli nek izvoli da sovi ili sevi :kez:

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...