Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Ja non-stop lazem :kez:

Lazem jednu koleginicu da se druzim sa njom sto sam joj prijatelj...a spopao bih je "samo tako"...lazem sina da radim nesto vazno za posao na racunaru, a ustvari mu zavrsavam film iznenadjenja za punoletstvo...lazem dragu da imam dovoljno para na kreditnoj, a kupujem joj poklon...lazem samog sebe da sam dovoljno ucio za ispit...

Salim se a i ne salim... :kez:

Ne umem da lazem, a i ne volim. Ustvari kada bolje razmislim kao mali sam mnooooooooooooogo lagao pa sam se valjda "istrosio" :roll: .

Evo setio sam se...juce sam slagao kolegu da nemam kad da idem po "nesto sto nam treba za posao..." a istina je da me mrzelo...(jer znam da imam vremena i sutra da odem...)

Sledeci..........

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uh, to će biti teško s obzirom na obzir da baš nisam upućena u dotične forumaše, ali da ne ostane istina neizrečena :zakletva: ... :

Kompaj - (od ranije poznat) ...i volim da ga pročitam, ima i šta da se pročita. :ok:

Letargija - sexualno aktivni član foruma. :hahaha: Jeste da sa " :lazy: " podsjeća na Ninju..možda je njegov sexualni alter ego. :astasad: Nije šala da poslije njega žene utjehu traže samo u crncima...jbga, standard je standard. :roll:

Katamaran - prije par dana sam čitala nekoliko njegovih postova, i dopalo mi se...ne bih mogla da dajem komentar na neki cjelokupan dojam, jer ga nemam, ali nije za odbaciti. :fijuk:

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...