Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

1. Jedino na koncert kamerne muzike...generalno nije "in", sto bi rekli mladi. Zaista neznam koga bih pozvao a da bi iskreno uzivala... da zaspe nema smisla :ggg:

2. Na zurku...eventualno neka in house varijanta > Glorija :fijuk:

3. Na veceru > Lady :treptrep:

4. Na odmor definitivno > Vecu. Sto ta zena vole odmor pa to je cudo jedno.

5. Nisam avanturista....zaista :trt:

Next please...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zašto se igraš kad ne voliš i kada odgovore daješ preko volje...?

Eto ti istina...:)

Ne, ovo nije istina već pitanje. A istinu pišem ja. Poštujmo pravila, je l' te! :kez:

Nakon što sam se oglasila sa "Istina" i poslala post, videla sam da smo se u skoro isto vreme oglasile obe. Tada sam ti dala prednost kao strijoj članici, što bi značilo da sam te u igri uvažila.

Na temi kao i na forumu boravim voljno. U protivnom, ne bih zujala po seksu i erotici i odgovorala na pitanja gresnog na koja inače nikada ne bih ni odgovorila.

A evo i duga na Faramirova pitanja:

Pravila su pravila i moraju se postovati. Prema tome Glorija Treca dodji ovamo da ti zadam istinu...

Imenuj iskreno pet clanova (znaci muski :kez:) koje bi povela na pet razlicitih mesta po sledecem:

- na koncert

- na zurku

- pozvala na romanticnu veceru

- povela na godisnji odmor

- ljubavnu avanturu za jednu noc

Ajd sad...polako pa da mi to procitamo jos veceras. :kez:

- Na koncert sa neobaroccom.

- Na žurku sa guzzom

- Na romantičnu večeru sa tobom.

- Na godišnji odmor sa Vojom

- Na ljubavnu avanturu sa nekim ko nikada nije učestvovao u ovoj igri. :plaz:

Dalje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne, ovo nije istina već pitanje. A istinu pišem ja. Poštujmo pravila, je l' te! :kez:

Znači Glorija ovde se ipak postavljaju pitanja. :kez:

Znaci postavlja se pitanje Istina ili Izazov, a sledeci clan treba da izabere, pa da saceka uputstva...

Ako je izabrao Izazov, onda od clana iznad dobije neki zadatak za koji treba da prilozi i dokaz da ja obavio kako treba (naravno to ce biti nesto što je lako videti ovde na forumu, na pr. da posalje nekome PP ili napise nesto na zidu, ili mozda da napise post u odredjenoj temi itd....)

Zadatak mora tačno da se ispuni, nema dodataka i objašnjavanja da je to zbog učešća u igri Istina ili izazov..

a ako je Istina, dobija pitanje na koje treba da odgovori iskreno (ako sme )

Onda je on sledeci i postavlja isto pitanje Istina ili izazov, za sledeceg clana....

I za ovu temu, kao i za sve druge na ovom forumu važe ista pravila. Stoga u ovoj igri ne postavljajte izazove koji nisu u skladu sa Pravilnikom.

Znači Glorija ovde se ipak postavljaju pitanja. :kez:

Samo da pokažem pravila igde onima koji nisu (dovoljno) upoznati sa prvim postom i opisom igre.

Izvinjavam se na offiranju teme.

Dakle Glorija zadaje sledećem dobrovoljcu :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja svakodnevno priređujem iznenađenja.

Najčešće su to neprijatna iznenađenja kada ne uradim ono što je neko zamislio da ću ja uraditi, a u stilu sa mojom uzrečicom, odnosno najčešćim odgovorom, "ovih dana". A ta iznenađenja zbog količine i navike mojih bližnjih i nisu više iznenađenja.

Prijatna iznenađenja su u glavnom kada uradim posle izvesnog vremena ono od čega su odustali oni koji su taj zadatak za mene isplanirali. Ako si mislila na iznenađenja u smislu poklona, od njih sam davno odustao, niti ih kupujem, niti ih očekujem. Sem za moju Biljanu, što ona zna da se obraduje poklonu, pa bila to i samo pocepana stara sestrina majica. Ni najcrnja ciganka na ulazu u portu tako ne zna da pokaže zadovoljstvo poklonjenim.

Znao sam ja i da se iznenada pojavim na vratima, a očekivan sam petstotinjak kilometara dalje. I tako to i tome slično, ali takve aktivnosti su sve ređe.

Sledeći.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Klecanje nogu? Nijedan. :)

Ima tu simpatije ali dok ne ''kleca'' mozak, ni noge se

ne pomjeraju. :hahaha: Kod mene treba puno puno vise vremena i

susreta, da bi moje noge pocele ''igrat''. :)

Jbg, odavno srce (noge :lol:) nije jace od mozga. :kez:

Aliiiiiiiiii.. prijatno bi se iznenadila svakome, u prijateljskom smislu. ;)

Daljeeeeee (ako je bio ispravan odgovor).. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odgovor NIJE ispravan i ne može dalje, dok ne navedeš ong forumaša koji je najbliže klecanju. :dry:

Pa ja ipak mislim, da je pitanje bilo malo drugacije..

Koji forumaš bi izazvao najjače klecanje tvoih nogu, kada bi se nenajavljeno pojavio pred tvojim vratima? :liza:

..a ne koji je najblize tome.. :plaz:

Iako i dalje ne znam sto moj odg.

nije ispravan ako je to istina? :)

Al posto te postujem, odgovoricu i na drugo pitanje,

da me ne rastrgas ko veca i gresni Gloriju. :hahaha:

To bi bio Pinkerton. :)

I hajde sad.. izazov ili istina pa da blokiram ovu igru. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...