Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Zadatak koji ti je Veca dala je bio bas tezak ali si ga maestralno odradio :)...nema sta.

E sada da vidimo, u osnovnoj skoli sam bio odlikas, da se tada birao verujem da bih bio u uzem izboru za djaka generacije (vidi sto sam skroman), a u srednjoj skoli sam poceo da se momcim i jurim te sojke pa sam malo popustio tako da sam bio jak vrlodobras na granici sa odlicnim. Najtezi mi je predmet bila statika jer je nisam vezbao. Mrzelo me je, dosadno do zla Boga :kez:.

Kada sam poceo da studiram opet sam se uozbiljio i sve dao na vreme i tu ne bih izdvajao neki posebno tezak predmet, mozda osnovi informacionih sistema mada sam to polozio iz prve i dobio 7 :).

E, sada mozemo dalje....sledeci je????

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mis ovog foruma mora biti zena od stila, da na pravi nacin reprezentuje nas forum. Pored toga mora biti lepa, zgodna i obavezna da se uvek predstavlja onakvom kakvom jeste. Osmeh treba da bude njen prepoznatljivi znak. Ne verujem da i jedna zena ovde ima tako lep osmeh kao ona. Znaci...mis foruma je Smucalica!

Prva pratilja treba da je po kvalitetu kao i mis ali za nijasu slabija sto u ovom primeru nije slucaj. Devojka ima seksipilitet, lepa je i zgodna, posebno pleni njen stomak, pupak posebno ali .... nije tu sve doreceno. Ja naslucujem sta tu sve ima i sta se krije ali kao da nedostaje masnica ili tako nesto...ovaj put ipak samo prva pratilja... Vesticara.

Druga pratilja je tip zene za kojom se ja uvek okrenem, a to je lepa, zgodna sa lepim grudima (rekao bih i cvrstim) od kojih susjedi padaju u nesvest.... Noge su njen prepoznatljivi znak, duge i vitke, znaci to je Orion Lady.

Sledeci/a :)

Izmenjeno od strane člana Faramir
slovce
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pravila su pravila i moraju se postovati. Prema tome Glorija Treca dodji ovamo da ti zadam istinu...

Imenuj iskreno pet clanova (znaci muski :kez:) koje bi povela na pet razlicitih mesta po sledecem:

- na koncert

- na zurku

- pozvala na romanticnu veceru

- povela na godisnji odmor

- ljubavnu avanturu za jednu noc

Ajd sad...polako pa da mi to procitamo jos veceras. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...