Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Jok, msm, nisam ja istinu izabrao. Nisam se izjasnio o izboru, tako da je isti ostao na tebi. Pa pošto si već postavila pitanje da odgovorim.

Mada sam dobio više pohvala za moju pozadinu, ne vidim ni najmanji razlog da bih se ja nekome svideo u tangama. No, ukusi su različiti, a ja sam spreman da zadovoljim bilo koji zahtev moje partnerke.

Sledeći.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Izaberi odgovarajuće pitanje i počasti nas odgovorom sa barem tri, četri prostoproširene rečenice.

Da li si nekada poželela neku ženu i šta je sprečilo da se želja ostvari?

Da li si nekada bila sa ženom i kako se to desilo?

Da li te je nekada neka žena startovala i kako?

:cat:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Izaberi odgovarajuće pitanje i počasti nas odgovorom sa barem tri, četri prostoproširene rečenice.

Da li si nekada poželela neku ženu i šta je sprečilo da se želja ostvari?

Naravno da ne jer sam žena. "Bog je stvorio čoveka u slavu sebi, a ženu u slavu čoveka." /Monterlan. (ovo se računa u odgovor :kez: )

Da bih odgovorila na drugi deo pitanja, prvi odgovor bi morao biti suprotan. Pošto nije, ovim završavam odgovor i zahvaljujem se na pitanju. 003.gif

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa i nije...znači muški? Dooobrooooooooo

Evo ovako.

Na mestu br. 1-Grešni je po meni jaaaaaako erotičan. Msm znam čovekovo razmišljanje i od ranije.

Na mestu br.2-Adrijan...i on ume da razgali samo kad hoće. One priče su mu zaista slatke, samo nešto se ućutao na tu temu..ali dobro. :kez:

Mesto br.3-gOOzA. Maaaaaaada se nekada previše izmotava ali kad hoće ume da bude jako erotičan, samo se ulenjio!! (sram ga bilo)

Moram priznati da si i ti krenuo da polako skupljaš "bodove" po pitanju erotike, ali još je rano...ne poznajem te dovoljno...

Sledeći?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...