Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Ne znam da ti kazem odokativno...mozda 16-17 cm, pojma nemam.

Dobro pitanje. Onomad na onom forumu sam pocela na tu temu da se zezam i svi prihvatise zajebanciju u tolikoj meri da smo je preneli i ovde. Naravno da je to samo zezanje, mada nisu to bas svi tako shvatili. O'Lady me je nedavno ocrnila povodom toga na temi veliki vs mali...ocigledno je da me je zaista ozbiljno shvatila :blink:. Oni koji me poznaju, a mnogo ih je ovde, znaju da ja volim da se salim, pogotovo na svoj racun... E upravo to je i ta moja cuvena recenica "nista bez 20 cm".

Next

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

...moram na zalost, da priznam da nisam...zasto?...trenutno nemam bas vremena da zapinjem k'o brav na onu stvar...:(...kada cu, ne znam...nadam se do penzije...:kez:

...po prirodi sam nestrpljiv,ali isto tako i uporan...e sada...posto se ove dve stvari neprestano preplicu, granica odustajanja mi je nepoznata...sve zavisi mislim, koliko nesto zelim...a zelim...:balavi:...

Istina ili izazov?...:pljuc:...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Trazim jebaca ...bezuspesno :vez: ........... Btw, sta da ti odgovorim, a da o tome vec nisam pisala na sijaset tema? Misaono sam hiperaktivna, u jednom periodu jesam bila i usamljena, (kada mi je suprug radio 'tamo daleko'), da, volim i da pisem ...i da se zaebavam sama za svoj gros (ima tu neke povezanosti sa masturbacijom ...u prevodu - umem da se sigram sama). ........... Is ili iz? :smor:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila...:kez:

...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...ozbiljna prica ne dolazi u obzir, jer ne zelim da se zaljubis u mene...:kez:

...i dok bi se ti cepala...mislim od smeha...u jednom trenutku,gledajuci te u ochi, uhvatio bih te za koleno,ispod stola...sa ozbiljnim izrazom lica...ne trepcuci...cekam tvoju reakciju...a onda bi mi ruka krenula prema butini...i dalje...naravno,posto bi se napalila kao babunica,predlozio bih ti da te ispratim do wc/a...da piskis a ja da cuvam strazu...naravno,usli bi zajedno...zavalio bi ti jezicinu i smaknuo gacice...stavio bi ti ga jako...dalje zamisli sama...naravno,posle svega,lepo bismo se pozdravili...ja bih otisao i nikada se vise ne bih javio...jer sam djubre...:kez:

...razmisljam da odem do Aiko i njene ordinacije...cekao bih uredno u redu i kada bi me prozvala,ja bih usao,kulturno se javio i poceo da se skidam...vec vidim njeno zaprepascen izgled lica...skinuo bih se go...naravno,sa vec dignutim majmunom...i rekao bih...doktorko,pomozite...mislim da su mi ove anomalije od kvarnih zuba...ako ne bi umrla od smeha,probao bih da joj ga stavim u ruku i rekao...radi...kao da imas zubarsku busilicu u rukama...:kez:

...ima ova nova Japanka...procitah da na blogu da trazi ludo i taj rad...dovoljno sam lood da saznam gde zivi...pokucao bih na vrata i kada otvori, rekao...dugo si apstinirala...vreme je da osetis pravog ludog majmuna...ako me ne bi osamarila,onda bih usao u gajbu,skinuo se u leopardove gacice i rekao...daj nesto da jedem, jer ne mogu da karam na prazan stomak...ako bi mi pak zalupila vrata...otisao bih da nadjem neku fufu da mi ispusi za jednu crvenu...:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...