Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

:ajme: 10 h-ati i 20 min-utA kuvanja.. i ostade ti žilavo. Ebati.. to jest ebaga.. mslm, ebemte kuvarice.

Kad?

Da ne lomim nokte kucajući, citiraću deo posta naše male, pohotne i nezasite žabe, koja je to već opisala (u 5-tom postu iznad tvoje glave)

.. baš onako kako bi i ja.

Sinoc cak tri puta ....

Eto.

Tad!

Razlika je samo u političkoj orjentaciji, te je kod mene u pitanju Levica.. koja vuče ka centru.

oPiši?

Sam doživljaj tog orgazmičkog rafala, svi pokušaji njihovog opisivanja (kako grupno tako i pojedinačno) i baš sve asocijacije u vezi sa tom kompletnom sinoćnom feštom, vode me k' Japanu.

Ako iz cele priče isključimo nečovečnost, genocid, dugoročne tragične posledice.. etc

po snazi doživljenog, prva (i najvernija) asocijacija bi mogla biti - baC atomske na Hirošimu i Nagasaki.

S'tim što je u konkretnom slučaju levica bila sila.. amerikanac napadač

a wibica dobila ulogu napadnute, izbombardovane i postradale japanke (HirošimljAnke il NagasaKljanke.. sve jedno).

Ako biH pak, iz sledeće priče isključila katastrofu, tragediju, užas, tugu, paniku i strah

druga verna asocijacija bi mogla biti priča o nedavnom, nezaboravnom razornom zemljotresu... japans.com

Setimo se..

nekoliko manjih uvodnih zemljotresa (5.9, 6,1, 6,9 , 7,5. 8,3 stepeni)... poput fine predigre.. doveli su do onog najsnažnijeg od čitavih 8,9 stepeni (po Richteru).

Ali to nije sve.

Na stranu što su svi vulkani (zemljotresima izazvani) redom izbljuvali lavu na sve strane

nego se s'mora dog'o (u svemu tome sasvim očekivani) i džinovski vaL od 34m (čak mislim da je ovaj moj val više ličio na Cunami iz 1896. god kada je dostigao visinu od 38 metara).

I sad.. pusti mašti na volju i pokušaj da zamisliš to čudo od uzburkanih valova koji se valjaju i pjene..

koji dolaze, povlače se, odlaze i stalno se iznova vraćaju.. da zapljuskuju malu palmu na otoku sreće.

I to nije sve.

Tu je i reaktor u atomskoj centrali Fukušima.

Ako iz cele reaL priče isključimo opasnost, radioaktivnost i sve naTčovečanske pokušaje da se spreči curenje iz nje (centrale)

e... ti sad zažmuri i zamisli, da ja nisam ništa tu prčkala i sprečavala (naprotiv) .. te je do curenja ipak došlo.

:stid2:

mslm.. iz nje

centRale.

(ako te interesuje još detalja, javi mi se... slobodno. neMoj iČ da se stidiš i ustRučavaš)

Istina ili Izazov?

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@Adrijan

Vidim, znam, ukapirala sam te i jasno mi je..

da si muškarac-ljudina, stabilan čovek, snažan oslonac, odličan sin,muž,otac,brat ,rođak,prijatelj.. drug

da daješ sve od sebe, da se ne štediš, da si uvek tu kada te bilo ko od pomenutih "zatreba"

da ti je porodica na prvom mestu

da ne postoji nešto što za njih ne umeš, ne možeš.. ili nećeš

da u svemu tome dobro plivaš

i da si zadovoljan.

Znam te.

(i koristim priliku da ti kažem, kako ti se zbog svega toga divim :zagrljaj:)

Pitanje glasi:

- Da li si ikad.. u nekom trenutku.. bar na tren... osetio neku "prazninu", neku malu trunčicu neispunjenosti.. ono "ali" što sreću kvari

makar toliko da bi sreća bila savršena.

Možda sam malo iskomplikovala, pa da pojasnim... da li si neki deo sebe "žrtvovao", "prigušio".. "ugasio" za dobrobit sreće i "mira u kući"?

Ili si stvarno savršeno srećan, uspešan i ispunjen čovek?

@Ela

nemaš šta tu mnogo da zamišljaš... to i jeste bio smak svetova.

A pošto moji svetovi po smak_nućima vavjek iznova vaskrsavaju.. kao uostalom i ja.. po poginućima

tako će bit i naDalje.

oBraza mi

.. i orGazma mi. :zakletva:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da, draga. Svakodnevno.

Pa vezivo svake vrste ljubavi je žrtvovanje.

A sreća je pronaći balans između dobijenog oslikanog u ispunjenju tuđih potreba i gubitka zbog propuštenog.

Nikada ne plačem za prosutim mlekom, namuzem sveže i idemo dalje.

Ne mogu se nazvati apsolutno srećnim, ali ne žalim se.

Sledeći.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi da li je čokolada crna ili bela.

Ukoliko je varijanta sa belom čokoladom, onda kolače i torte radije pravim, mesim, mućkam kao Nadalina :lol: i časa ne časim.

Ukoliko je čokolada crna mlečna, za nekuvanje, onda je radije njam, gric, liznem i podelim sa prijateljima, užom, širom rodbinom i borim se za mir u cVetu :srpko:

Istina... ili... :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Daj mi vlast - pa da vidimo :roll: Verovatno bi ...u onom psiholoskom tripu ..'ucenja po ulogama', gde se vrlo brzo adaptiramo na novu 'ulogu' (poziciju) i (ne)svesno ponasanjem, recima, delima, 'igramo' ono sto nam taj lik omogucava. (Negde je to i neophodno, ali da ne komplikujem). ... Nisam apsolutni pristalica one - 'Sto veca fotelja, manji covek' ..... Iskusenja postoje. Dobro je sebe testirati i videti gde si, i na sta, slab. :jebiga: ................ Is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...