Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Pa, pazi ovako...s obzirom da smo otprilike sve jedno drugom svojevremeno ispricali u visecasovnim telefonskim razgovorima u 3 iZjutra :lol:...mogu da dam neki komentar...

Ti si ustvari jedno nasmejano, neiskvareno dete u telu odraslog coveka. Kao muskarac, naravno seres i trudis se da sakrijes koliko si emotivan i koliko te je lako povrediti, ali mene ne mozes da foliras, znam te-znas me. Cenim to kod tebe. Cenim sto umes da osetis, a ne samo da dozivis. Nisi klasicna dzukela (ustvari jesi, al bicu fina :lol: ), umes da se uvuces pod kozu...Eto...kenjalo mi se od tebe kad si poceo da pises ovde, ali kad sam te upoznala ( :ajme: ) postao si mi bas drag.

I nosi se sad :sutoguz:

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

"Žena s mudima. Zna šta hoće i kako to hoće, nemoj misliti da možeš da je ukrotiš. Jaka, samostalna, strastvena. Uvek će biti tu za tebe, ali traži isto i s tvoje strane. S njom možeš razgovarati, igrati se, smejati se, plakati... ne, nemoj plakati, to ne voli. Poštuj je i dobićeš poštovanje. Ako ti je mali, idi na operaciju, džaba ti trud i tehnika. Za dizanje ne brini, dovoljno je da te pogleda."

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jao boze :ajme:

Bane, ti si moje srculence i prosto ne znam sta jos nisam ovde o tebi napisala :hahaha:

...ono, ima sta da kazem, ali bolje je neke stvari zadrzati za sebe...'esam rekla da si i idiJot :cesces:?

Psiholoski profil tvoje supruge??? :blink: Jbt, ja mislim da takva ne postoji na ovoj kugli zemaljskoj :jokjok:

Ona bi trebala biti prazne glave, pa da ti mozes po svom ukusu da joj slazes kockice kako tebi odgovara :hahaha:...mada i dalje mislim da ne postoji

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nakon raskida nisam. Jako brzo me prođe tuga, jer na kraj veze ne gledam kao na kraj sveta. Patio sam za jednom s kojom nisam raskinuo, rastavile nas okolnosti sredinom devedesetih. Kako sam zalečio? Mislim da i nisam zalečio do kraja, još je ona tu negde u mom srcu. Kažu da ona jedna prava ljubav ne prestaje, ne znam koliko mi je dobro da mislim da je to bila ljubav prema njoj. :)

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hmmm...ja sam inace veliki emotivac, a to samo oni koji me dobro poznaju, znaju.

Vezujem se za osobu, ali me isto tako neke stvari i desavanja udaljavaju od te osobe...tako da, bas ne mogu reci da sam patila kada je dosao neki kraj. Osecala sam se povredjeno mnogo puta, ali nikada nisam bila ostavljena...uvek sam ja ta koja ostavljam...ali s razlogom, ne iz hira. I onda sebe ubedim da to nije vredno patnje...i ne patim...jbg...bole nekad neka secanja, ali ne mogu to nazvati patnjom.

P.s.Kada odem, ne osvrcem se nikad vise!

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...