Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Ja sam poslednji put bio rečit i odsečan pred polazak u osnovnu školu. :lol: Govorništvo mi je (valjda) jača strana samo na internetu. U RL nemam prilike da budem rečit jer se sa teme na temu prelazi jako brzo, a ja ne volim da se posvećujem stvarima koje ne traju, ne snalazim se u tome. Ako me tema baš zanima i sagovornici baš žele da slušaju, vratiće se u mene onaj stari blablatorski potencijal zbog kojeg su me od malena terali u advokaturu.

Neposredno nakon ustajanja sam pritajeni tigar, bolje me je ne dirati dok ne popijem kafu. Em ću jedva biti voljan da progovorim, em će to što izgovorim ličiti na sve osim na reči.

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

auuu di me nadje...ne znam broj odgledanih filmova...kuci ih imam preko 5000, ako ne i vise...

sad cu krenuti da ti nabrajam, neki cu zaboraviti sigurno...

Man On Fire, Spy Game, Gran Torino, Gladiator...apsurdno je nabrajati...ovaj novi Law Abidinig Citizen mi se jako svideo...volim jako dobar triler da pogledam...pre neki dan sam skinuo opet The Negotiator sa Samuel L Jacksonom...mnogo dobar film...jednostavno ne mogu da se odlucim za jedan :)

is/iz

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo puta do sada me je život uverio koliko je čaroban i nepredvidiv. Ako sam mislio da nikada više neću saznati ništa o njoj a sada je imam na jedan klik da se ispričamo sve ono što nismo tokom svih tih godina....onda uopšte ne sumnjam da ćemo se jednog dana možda i videti. Što se mene tiče može i za mesec dana, a može i za 20 godina :kez: Ona je toliko lepa i toliko emotivna uspomena da mi ništa više od toga i nije potrebno. Ali bilo bi stvarno neverovatno jednom je zagrliti onako da sve pukne!

Sledeći molim!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...