Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

Gostovala sam preko leta kod sestre u Pa. Kod njih u komsiluku je bio restoran sa sve bilijar stolom) ......i mladim gazdom. Moja mladja sestra (a vala i tetka) su 'kumovale' da mi doticni drzi lekcije bilijara (sto me je zanimalo k'o i lanjski sneg). Lm, on mi se nikako nije dopadao, ali je trebalo nekako utrositi taj letnji odmor...i tako, malo sam se trCila okolo bilijar stola u sorcu...a ubacivanje kugla mi islo od ruke, (sto mu je, jelte, zapalo za oko). Za vikend me je pozvao da izadjemo u neki kafic, i ja jedva pristanem ......a na kraju veceri se izdesavao 'kleca kolena, bubnja srCka - Big kiss' ...ali to sam vise puta pisala, pa da se ne ponavljam :treptrep: ........... Is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Istina ce biti...ali nemoj me muciti redosledom.... :kez: nebitan mi je!

smuca- video sam joj sliku...zgodna je

aiko - video sam joj sliku...zgodna je

mara - video sam joj sliku...zgodna je

ela - video sam joj sliku...zgodna je

sun - video sam joj sliku zgodna je

Svih ovih 5 devojaka imaju nestasnu misao, a mene kao prosecnog muskarca to pali....slike su samo dopuna!

Sledeci!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...