Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

Opet dva pitanja, a imaš pravo na samo jedno  :laugh: .

Zaista neobično pitanje. Ne znam šta bih ti rekao na ovo pitanje. Nisam baš od onih ljudi koji nešto posebno poklanjaju pažnje traženju odgovora na svako pitanje ili o svakom liku, posebno ne na forumu.  Zaista nikog ne mogu da izdvojim ali da ne bude da neću da dam odgovor, malo ću se našaliti.

 

Najzagonetnija osoba za mene na ovom forumu je naš Morf. Još uvek ne mogu da dokučim odgovor na pitanje, kako jedan tako dobar mladić može da navija za komšinicu FK Partizana  :blink: ...

 

Sledeći molim, istina ili izazov?!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Neću, nisam dobila odgovor.

 

Kako nisi? Lepo sam ti napisao da bi svakoj oprostio. Jasno i decidno. Nemoj me prisiljavati da nekog imenujem ako to nije tačno.  Drugo je pitanje ko mi se dopada, koga bih ja hteo...ko me interesuje ali i pored toga svakoj bi oprostio. I ne samo jednom!

 

Dakle, istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

 

Prošla ja sam pola sveta

nosio me vetar od cveta do cveta

mirnu luku svoju tražim

jer ja sam kao ptica

ne bojim se leta

niti se plašim 

što dolazi četrdeseta

niti se plašim 

što dolazi četrdeseta...

 

 

 

Jedna od.. 

Mada uživam u interakciji sa Morfom. 

Gađamo se pesmama, i odvaljujemo se od smeha  :laugh:

 

 

Next...  :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...