Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Hmmm...dobro pitanje.

Koliko ja znam i sa kojim smo se iskustvom vratili mislim da nije bilo nikakvog brukanja. Pre odlaska tamo imali smo dobre individualne ali i kolektivne pripreme pa čak i predavanje beogradskog muftije Jusufspahića koji nam je pojasnio pitanja koja su se odnosila na razlike u veri.

Sve ostalo, lično smo se pripremali preko interneta i googla :lol:, a naš skromni engleski je odradio valjan posao.

Jedino što bih rekao je to, da smo se tamo na početku bojali da nam neko ne pokrade peškire dok smo na kupanju tj daleko u vodi, a tamo ljudi ne zaključavaju automobile, kapije, vrata....:smeh:. To smo tek kasnije shvatili. :kez:

Eto, najkraće.

A sada nova istina ili izazov

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja nit' sam okoreli navijač, a još manje Crvene Zvezde, navijam za Partizan :ggg: Okačiću ja šta god, samo mi dajte dres :kez:

Dalje?

Pošto je već došlo do zbrke sa dresovima i neimanja istih, siguran sam da će biti dovoljna i sličica bez ičega, sa samo nacrtanim grbom omiljetog kluba na grudu.

:fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da si mi isto pitanje postavio pre dve decnije, pogodak bi bio ''Devojka sa čardaš nogama''.

Bat.. Ne volim Balaševića.. On ne voli januar, ja ne volim njega ;) Ne leži mi više, iz više razloga.

Ne cenim ga kao čoveka. I tačka.

''Kućerak u Sremu'' me uvek rockNe, iako nisam vezana za mesto koje je na klipu,

već za moju divljinu.

''Ja ratujem sam'' - me vraća u detinjstvo, bezbrižan period, kada sam uz batu i komšiluk slušala lp pod nazivom ''Kost u grlu''. I ništa više.

''Ide lola iz Inđije'' mi je hit na svakoj svadbi, koju radim. Vesela je, glas Vere Ivković je sjajan. I koliko god bila u gužvanjcu, obavezno mi dođe kao doping.

''Balada desidenta''... surovo realna. Istinita. Moja. Definitivno.

Next... :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...