Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 390
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Nego šta upravo sam ušla unutra nakon tročasovnog igranjca, red igranjca, red lopatanja i takooo... Zima je najlepše godišnje doba kad ovako zabeli :uredu:

Volimmmmmmmm sneg!!  Volim zimu! I šetam se...i uživam!   

Jutros rano...  veje sneg, sve se beli... ljudi žure na posao, gledaju dole i paze kud staju, jer je bio opšti kolaps (naravno da je sneg i ovaj put iznenadio radnike Čistoće) i niko da zastane, podig

Zakačene slike

Ja volim zimu a snegom. Jebes zimu bez snega. Jebes zimu sa kisom i vetrom. 'Ocu sneg, belo, da se sankam, grudvam, pravim Sneska, da mi celo dvoriste bude belo i puno tragova od macijih sapica i tragova od Snupijevog konstantnog rovarenja po istom, hocu da kad pogledam kroz prozor sve bude belo.

Ali prc. Bude samo mokro i ogoljeno.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ako ga ima u Mavrovu...i Kicevu...ne vidim zasto ga ne bi bilo i u Delcevu...na Golaku...na Cavki ga sigurno imade.....pa mozda i u Kavadarcima...( ehhh Stanka Stanka )..no...sta je tu je...ovde je okopnio...k sazaleniu...:(

Ali najavljuju da...bice ga bice...i to vrlo sun...vrlo...:uzbud:

napadalo na neka mesta i po 70 sm do 1 m.

Novi ski centar Kozuf je blokiran :kez:

a ovde sinoc razvalio jedan vetar od 100km/s i ni pahuljice bre.... :dry:

a volim sto rece starsica onu belinu... ko lani

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

RubLika: Ne verovali ili Da ?!

:ces:..

:cesces:.....

Ja sam izgleda na dobrom putu da zavolim sneg, a to me ovih dana veoma zabrinjava.

Jer, ako se desi da ga zavolim, to mora prerasT u obožavanje :neznam: jer moja se osećanja kreću na relaciji dve tačke :

sLepa love or teŠak heit.

Uvod:

Nikad interesantniji sneg nisam videla... do juče. Nikad lepši, nikad beliji, nikad sitniji, nikad gušći... i nikad čudniji.

Juče su padali mali kristali.

u naletima

u gomilama

Na putu do neibR sHustera doživela sam preobraženje. Klasično. Iz okorelog snegomrSca preobrazila sam se u raspilavljenog snegoljuPca.

Opis transformacije osećanja.. i rute od (jedva) 217,5 metara:

Virim kroz prozor, kako bi se prikladno zaštitila od skota - od (s)njega ni traga.. ni glasa.

Izlazim na ulicu (s'tananu jaknicu).. skot pada kao da ga neko odozgore na mene baca vilama, lopatama.. i grabuljama.

Probijam se kroz smetove.. drkćem, trepćem, cvokoćem, zatrpana snegom, ne vidim se pod nakupljenim snežnim nanosima i...

na pola puta ulazim u dragiStor da se spasem

i da kupim cigare.

Otresam s'tanane jaknice naramak snežne padavine, a s'nježnog lica snježnu masku. (padao je u jugoistočnom pravcu, a ja sam se kretala u severozapadnom smeru, tako da su najviše stradali najistureniji delovi: lice, grudi, stomače, kolena i vršci nožnih palčeva)

Prikupljam snagu, stišćem zube, zauzimam gard i junački zlazim... kad :wtf: od snega ni traga.

Moglo bi se reć.. lep i miran zimski dan, suncem obasjan. (mačke skakuchu, kerovi pišaju po drvechu, čak i ptice pevaju "alelujaa halelujaaa")

Čudim se.

Ulazim na "cilj", ostavljam povređenu cipelu i ranjenu čizmu.. pričam mu o svemu (hodamo polako, nikada se nismo isplakali takooo :hahaha:)

Čudi se i on.. moj neibR sHuster.

Ne može čovek da veruje.. lepo vidim, pomišlja da lazZem.

Prati me iz dućana, maše mi.. gleda me kako nestajem u daljini, probijajuć se ko Igmanka kroz sneg koji pada kao nenormalan... i znam, sada je ubeđen da sam lagila ko pas (k'o više paSa).

A nisam.

I nisam ništa duvala (osim u promrzle dlanove).

Sve je živa istina.

Tako mi Bog pomog'o.

Ah da.. i da ne zaboravim, negde na domak kuće sneg je opet prest'o.. i opet netragom nest'o... i sunce, zubato i malo je opet sjalo.

Zaključak:

I ajd' sad, ko ga ne bi (za)vol'o takog paranormalnog. A ja volim tako to :srce: paranormalno

pa makar to bio i sneg.

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...