Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 390
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Nego šta upravo sam ušla unutra nakon tročasovnog igranjca, red igranjca, red lopatanja i takooo... Zima je najlepše godišnje doba kad ovako zabeli :uredu:

Volimmmmmmmm sneg!!  Volim zimu! I šetam se...i uživam!   

Jutros rano...  veje sneg, sve se beli... ljudi žure na posao, gledaju dole i paze kud staju, jer je bio opšti kolaps (naravno da je sneg i ovaj put iznenadio radnike Čistoće) i niko da zastane, podig

Zakačene slike

Ja jako volim sneg!

Volim ga kada padaaaa. Volela bi da još nedelju dana bez prekida!

Volim kad izađem napolje a oko mene sve belo. Volim kad mi mrzne nos. Volim miris zime...Ma volim sve.

Takodje :uredu:

Obozavam sneg, narocito onako kad napada do krova (to jes' kad svi ostali pizde :lol:)

Volim zimu triput vise nego skrnavo vrelo leto, znojenje i sve sto ide s tim :jezik:

I mrzim ovo prolece zbog ove proklete polenske alergije jos vise nego sto bih ga inace mrzela :roll: I za tri dana idem na skijanje, a vi uzivajte u prolecu :kez:

WEfrozentounge.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim sneg al' mi ga sada "malko" vec pun ocin. :dry: Lepo mi kada napada onako bas bas.. stane... "pukne" sunce i onda seeeetnja. Ranije se to islo i na sankanje, grudvanje, sve te zimske radosti ali sada vise ne, poraslo dete :kez: .

Da, prolece u Kanadi - juce i za vikend nas je pocastio snezni oblak sa nekih 15-ak minuta padavina, cisto da se ne opustimo i ne nadamo da je zima prosla. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

VolEm, volEm :jupi: Volim belo, volim pahulje, volim da pravim Sneska Belica, volim da se utatam u omiljeni dzemper, volim da se pokrijem jorganom i da se opustam dok mi se polako greje telo, volim da setam po snegu i da ga slusam kako skripi..

E, sve to volim na selu a ne na gradu. Sneg manje volim zbog bljuzgavice, a jos manje zato sto vise nije beo nego siv.

Volim sneg, ali volim i kad je lepo toplo pa mogu da spavam golisava. A i manji mi je racun za struju leti.

Jesam li rekla koliko volim sneg? :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...