Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 390
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Nego šta upravo sam ušla unutra nakon tročasovnog igranjca, red igranjca, red lopatanja i takooo... Zima je najlepše godišnje doba kad ovako zabeli :uredu:

Volimmmmmmmm sneg!!  Volim zimu! I šetam se...i uživam!   

Jutros rano...  veje sneg, sve se beli... ljudi žure na posao, gledaju dole i paze kud staju, jer je bio opšti kolaps (naravno da je sneg i ovaj put iznenadio radnike Čistoće) i niko da zastane, podig

Zakačene slike

  • 1 mesec kasnije...

Opšte je poznato da ja volim sneg...ali ovo više nije sneg...ovo je krvarenje zime u žestokoj borbi sa prolećem!

Zima neće da ode, proleće nabavilo ubojito oružje-temperature iznad nule...

Jadna "nula" kao zarobljenik koga jedna strana hoće da otme jer ga je druga strana osudila na smrtnu kaznu....

Mesec Mart?

Našao se u sred ratnog poprišta.

Na žalost moja kajsija će u ovom ratu, biti kolateralna šteta!.

Imam utisak da se ove godine zima učlanila u neku političku stranku pa ne napušta fotelju po cenu borbe do propasti.

E sad bi mogla zima da proglasi bankrot i da nam se makne sa očiju...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Secam se, ne bese to ni tako davno, kad se sneg u dalekoj mi Kanadi belasao jos u maju. :lol: Da, u maju mi je vec bio pun ocin i zime i snega i soli po ulicama i natruntanosti.

Ovo sada sto u martu pada i ne zovem sneg, a isto ga volem kao i kuma. To je neka baljezgotina koja je uspela da napravi koleteralnu stetu nad kajsijom i sad sam beskrajno tuzna zbog toga. :(

.. a volim sneg.. nije da ne volim...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Toliko ga volim, da sam danas zbog njega zakasnila bus, smrzla se cekajuci drugi, zakasnila vlak jer je bus mjesto sat i poL, trebao dva do Velenja.. da sam cekala sat vremena kolegicu koja je, hvala Bogu, danas slucajno popodne radila, da sam uopste dosla doma. Znaci mjesto da budem doma u 6, dosla sam malo prije.. jos uvijek se smrzavam i proklinjem napovjed koja pokazuje snijeg i *ebenog 15.4. .. :ljutko:

FUCK YOU snijeg i FUCK YOU opet.

E tako, sad mi je lakse. :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...