Idi na sadržaj

Prvi glas Srbije - druga sezona


Preporučene poruke

Veceras navijam za Saru, jer Saska se vise ne takmici. Sanju bih izbacila vrlo lako i onog napaljenog operskog, pa nek je lep kolko oce (meni sav ko plastican). Boris mi je simpa, ali je ono seljacko dete, samo da ne odlepi od svega, mada ima sjajan glas. O Zoranu nista lose, decko ima sjajan glas. Za EKV svaka cast. Mirni svaka cast na glasu, ali je neprimetna, a Nevena ko kuvana noga...tako energetski ljude ravne nuli ne mogu da smislim...:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 166
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Verovatno ću baciti oke na naredni serijal,s tim da je meni odabir kandidata na audiciji,daleko zanimljivoji od samog takmičenja...

Hvala lijepa Gledala sam, narafski. Kao i prošle godine, bilo je svega i svačega. I biće. Verujem da produkcija želi da nas nasmeje nekim likovima, po sistemu 'leba i igara, ali meni to nije

Uzbudljivija, zabavnija, raspevanija! Počinje nova sezona najspektakularnijeg muzičkog takmičenja u Srbiji! Preko 5000 kandidata započinje nadmetanje za prestižnu muzičku titulu “Prvi glas Srbije”, a

Evo šta je o utiscima od sinoć napisao Boris na svom profilu:

Posle prespavane noci,sabiranja emocija,hteo bih nesto da vam kazem - sa jedne pumpe kao obican radnik prijavio sam se na Prvi Glas,prosao u top 6 - nestvarno,pitaju me ko me gura? Ja sam uvek ziveo skromno imao puno prijatelja,svoj mali svet,nisam imao mnoge stvari koje druga deca jestu,ali osmeh mi je bio uvek na licu i smatram ga i dalje svojim najvecim bogatsvom - sinoc se taj osmeh sklonio na kratko ali ponovo je tu! i recicu vam,gurate me vi, moja verna publika,svi vi koji ste se prepoznali u mojoj zivotnoj prici.. teram po svome - o pobedni ne razmiljam.. ziri je sto se mene tice uvek bio pravedan, ne zameram im nista.. spremio sam se da ispadnem .. najmanje sam se ipak nadao da cu se osecati krivim sto me publika voli.. Ivan je veliki pevač.. možda su spletom okolnosti i pravila takmičenja napustili ranije šou i on i neki pevaci ali sam siguran da im to neće ni 1% uticati na karijeru.. naprotiv zelim mu kao i Saski da dodatno ojaca .. moja najveca zelja nije da sedim u takmicenju po svaku cenu,da steknem ljude koji me vole vec da pre svega ne steknem zbog svega ljude koji me mrze..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Жири уме да, некада, покуша да буде сугестиван својим коментарима и утиче на публику. Јеби се жири, ако вам се не допадају правила што се хваташ у коло? Борис је краљ и није човек крив што га публика воли, на крају крајева, све и да је купио гласове (у шта чисто сумњам) и себи осигурао победу то је нешто што је продукција омогућила и такорећи је легитимно. Дечко не пева добро као неки кандидати али правила иста важе за све, чак мислим да је у старту био у много лошијем положају од већине кандидата па је освојио публику. И нека гура, ко их јебе, па и ако победи многима ће бити драго.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nisam sinoć gledao, pa danas odgledah drugi deo reprize. Ne bih mnogo o ovim stvarima o kojima je već dosta pisano, no mi je nešto ne vezano za samo takmičenje skroz ogadilo produkciju. A i neke druge stvari (ljude) koje sam do sada (skoro) neizmerno cenio.

Muka mi je bilo kada sam video da na pozornici, na kojoj ti klinci ostavljaju deo sebe, pevaju manje-više fenomenalno, ali sve uživo! I onda posle raznih, opravdanih i ne, kritika koje su stoički odslušali, na tu istu pozornicu izađe jedna veličina kao što je Biljana Krstić i peva na plejbek!?! :pegla:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Žiri mi se blago rečeno smučio sinoć...Nešto su kao nezadovoljni,a isti oni su birali dotične ljude i sad se peru na ružan,veoma ružan način.Borisa su rasturili sinoć...(Saška je bila moj favorit),a Aleksandra je sinoć dodirnula zvezde bahatim ponašanjem prema Borisu između ostalog...

Elem mislim da upravo postižu kontra efekat,jer ljudi fakat glasaju za njega i to zbog nečega što naš uvaženi žiri nema...a to je iskreni sjaj u okicama...to se inače retko sreće i među nama smrtnicima,a ne među estradnim bahatim vučićima:roll:

Borisu želim da ozdravi i "začepi" usta dušebrižnicima,tj. žiriju.

p.s. Ona mala Sara je slatka,al kad je čujem ko da slušam sunđera Boba...ista boja :) glasa...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Muka mi je bilo kada sam video da na pozornici, na kojoj ti klinci ostavljaju deo sebe, pevaju manje-više fenomenalno, ali sve uživo! I onda posle raznih, opravdanih i ne, kritika koje su stoički odslušali, na tu istu pozornicu izađe jedna veličina kao što je Biljana Krstić i peva na plejbek!?! :pegla:

To je po meni bilo fuj još i prošle godine... kada sam videla da sva ta imena dolaze na tu istu scenu i pevaju na plejbek :dry:

Među njima je u prošloj sezoni bila ta ista Aleksandra...

Juče ih je žiri pregazio, sasvim... mislim da to može samo da ubije nadu i volju, tako ih blatiti, javno, uživo u sred emisije...

Aleksandrina izjava da ''uključi malo mozak'' je pored onog pitanja, navodno u ime poznanika je bilo nešto najneprofesionalnije

što sam do sada videla i čula...

Žao mi je bilo svih takmičara juče, jer kako god da su pevali, sa falsetima, u lagama i dr stvarima o kojima ona priča,

ipak se oni trude, imaju kratko vreme da spreme pesme i nastup, pevaju uživo i sve...

A kada nekoga blatiš, moraš biti spreman da kod nas odmah proradi neki inat, nama svojstven - pa se samim tim i nadam

da će sledeću emisiju svi rasturiti :ok:

(sem Sanje, nju želim da vidim sledeći put da propada...)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

^ Na konto te Sanje, zanimljivo je da po vascelom internetu čitam negativne komentare o njoj koliko je svima (uključujući i mene) antipatična i bezlična, no djevuška uredno prolazi iz emisije u emisiju. Pa čak bih i rekao da je opuštena svaki put kada saopštavaju ko ide dalje, ovi jadničci se rastaju sa životom dok čekaju da im kaže ko ide dalje ova se uredno smeška. Ne znam, možda tripujem :) nikad omraženiji lik po netu a nikako da ode u duel. Ima neku svoju publiku valjda :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

jebo ih falset i gornje i donje lage uzduz i popreko. mnogo su mi isli na dandalo, cak vise i od Andrije a to je zahtevan zadatak. Ako je tip takmicenja takav da glasa publika, onda publika glasa i tacka. |naci radi se samo o parama. Jedino ako ziri tamo sedi za masne kolace onda im se izvinjavam. Neprtavedno je ispala Saska, pa i Ivan kog ne mogu da smislim, ali je isto tako nepravedno prosla ona crnogorka, zatim Sanja itd. I bas zbog ponasanja zirija volela bih da Boris pobedi, onako iz inata. Mada je moj favorit, nakon Saske, Zoran. Sara mi je za mis simpatiicnosti. A Mirna i Nevena koliko god da dobro, cak sjajno, pevaju, obe su mi zivahne ko mrtva priroda, a to mi ne pije vodu. Eto :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bora stvarno bio loš :lol: doode you suck, ali nema veze drago mi je što ga ljudi vole i što ide dalje. Žiri je samo doprineo da publika bude još više uz njega kada su ga posrali u onoj emisiji na krajnje ružan način. Samo teraj Boro :kez:

Zoki opuvao ovu dosadnu gospodičnu i zasluženo otišao dalje, krivo mi samo što ga toliko šalju u duel više.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ode Sanja, kazu Kariceva familija ....Zao mi je sto se ziri iz'eo od muke sto ju je bacio u rupu:fijuk: ...al' mislim da su morali jer bi ostao pumpadzija jedino musko...

Pumpadzija je bio los , ali ga bas volEm

Sara mi je ostala kao favorit, jer je crvenokosa otisla

rezime

Sara

Bora

navijanje u sledecem krugu

ja iz krajnosti u krajnost:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...