Idi na sadržaj

Prvi glas Srbije - druga sezona


Preporučene poruke

  • Odgovori 166
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Verovatno ću baciti oke na naredni serijal,s tim da je meni odabir kandidata na audiciji,daleko zanimljivoji od samog takmičenja...

Hvala lijepa Gledala sam, narafski. Kao i prošle godine, bilo je svega i svačega. I biće. Verujem da produkcija želi da nas nasmeje nekim likovima, po sistemu 'leba i igara, ali meni to nije

Uzbudljivija, zabavnija, raspevanija! Počinje nova sezona najspektakularnijeg muzičkog takmičenja u Srbiji! Preko 5000 kandidata započinje nadmetanje za prestižnu muzičku titulu “Prvi glas Srbije”, a

Danas sam odgledala emisiju i našla favorita za sebe :) dečaci su još neodlučni...

Onaj momak, radi u rudniku, a peva (i to kakvu pesmu... o lijani... :) )... :trep: sviđa mi se :ok:

I onaj drugi, što je završio Akademiju, i pevao je ''Unchained melody'' :ok:

Za sada, njih dvojica.

Bilo mi je žao onog što se bavi glumom, mačevanjem a između ostalog i pevanjem i sviranjem na gitari što je propao, mislim da je vrlo interesantan i harizmatičan, onako... simpatičan na prvu loptu, no... definitivno nije baš umeo da peva...

A dečaci i ja smo otplakali onog momka Indijanca (sam je rekao da su stanovnici Inđije Indijanci) kada je molio da ne propadne u rupu :lol: Na kraju ga je Aleksandra ispratila do izlaza :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sinoć je bila nova emisija Prvog glasa i svidelo mi se par kandidata koji su prošli.

Prvo onaj momak što peva u Viva vox-u je bio odličan

i onaj što je došao iz Amerike, dečko sa gitarom - dobro peva, još samo da nauči srpski i biće :ok:

Naravno, bilo je par bisera, poput one devojke iz Pazove koja je došla u emisiju da bi upoznala Vladu :treptrep:

Mislimmmm... lek za takve je :toljaga:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni je to ok, jer ti ''škartovi'' daju dozu zabave, ne bi bilo interesantno da se pojavljuju tj da emituju samo one koji su prošli...

Zabavno je to koliko su neki likovi zaista uvereni da su talentovani i da umeju da pevaju i sa takvim stavom dođu i stanu ispred njih,

da ih žirijevo odbijanje totalno pomeri iz mesta...

Sinoć su ''malko'' preterali sa onim momkom iz NS-a koji je veliki fan Cece :uredu: ali je zaista neverovatno da neko tako mlad može toliko da zastrani

i da posveti svoje vreme obožavanju te pevačice... jbg...

A Aleksandra za razliku od Lene, nije onako blaga i umerena, ona ima dovoljno oštar jezik da kaže otvoreno šta misli o čijem pevanju i zato mi se sviđa,

mada mi je Lena u prošloj sezoni bila potpuno divna... :)

Za sada je moj favorit onaj što radi u rudniku od prošle nedelje :ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@ Meni je njihova "doza zabave", indentična onoj dozi iz Grand Antitalenata ...i nije mi manje antipatična, jer se umesto Saše Popovića - sprda Vlado Georgijev? :smor: ... Stvar ukusa, valjda.

Ponavljam se, je l'? (msm na proslu sezonu :kez:)

Da ne bih samo seruckala, pohvaljujem Leninu zamenu. Dopada mi se što joj se mišljenje ocrtava na licu ...kada je odusevljena, ili zgranuta, nema sakrivanja ...to je to. 3 bambija za Alex :treptrep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I moj glas ide za Maju "Japanku"... pevala je da se naježiš :naklon:

:uredu:

Savršeno je otpevala :)

Svaki ton je bio čist, bez greške...

a onih par povratnika se pokazalo vrlo dobro,

par likova se sećam od prošle sezone, posebno one plavuše što je dramila u toaletu...

A od ovih ''likova'' koji su pozirali,

najsmešniji mi je bio onaj što je došao da bi poljubio Lenu u čelo,

a naišao na Aleksandru, pa sam izlupao na sve strane... :lol:

stvarno ima raznih...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Drago mi je što su se pojavili kandidati iz prošle sezone.

Maja, koja studira japanski, je jedno tako nežno i skromno stvorenje,

kupila me je svojom pojavom i glasom pre svega.

Što se sprdačina iz žirija tiče,

prvo mi nisu bile ni malo simpatične.

Stavljam sebe u njihovu poziciju.

Kako da se ne zezaju,

uzevši u obzir, ko se sve prijavljuje,

primer ''komšije'' :hahaha: iz Dobanovaca.

Prvo mi je bilo malo sablasno, a posle sam se odvalila od smeha.

Onda... Tip koji ima 95 devojaka... :hhh:

I da je 1000... ali, bajo, ne znaš da pevaš, a ufuran si do yaya.

Kapiram ih, pa i žiri ima dušu :treptrep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ok je Žarko.

Milica je sjajna.

Stefan (okolina Leskovca) , kog je derala trema je takođeR odličan, sjajan vokal, odličan izbor pesme.

Aaaa.. Pitam se koliko to kandidata, tačnije zašto bira pesme od Marije Šerifović?

Zbog Mareta? :huh:

Što je mnogo, mnogo je.

Da i preplakala sam od smeha ovu epizodu...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Evo ga Meda opet :jupi:

I ja sam se obradovala njegovom povratku :uredu:

Bio je odličan prošle sezone, imao je nesreću da peva sa Davorom i da je promukao ali je bio odličan. Nadam se da će ove sezone biti bolji sa tekstovima, jer se pokazalo da žiri to ne voli...

A sinoć je bilo kandidata da sam plakala na momente... :hhh:

Naravno, bilo je i par dobrih, par prosečnih koji su šarmirali i tako....

Jedva čekam da krenu one emisije sa učenjem, pripremama po grupama i eliminacijama... :ajde:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Večeras je završen ovakav tip emisije.

Prošli su još i ovi kandidati, sada će biti selekcije između do sada odabranih likova.

Jedva čekam :)

Večeras je bilo svega...

Ona devojka, što je prateći vokal Vladi, je bila ok.

Potom onaj dečko iz Đurđeva, moler, mogao bi biti dobar.

Tu je i onaj sa osmehom poput Riki Martina...

Sledeće subote :uzbud:

- - - Updated - - -

Zaboravih napomenuti... vratila se i Nevena iz prošle sezone :)

Uz Medu, veliki favorit :ajde:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovo sinoć je bila dobra emisija :uredu:

Kandidati su se dobro pokazali, neki su me iznenadili što nisu odabrani makar u prvih 12 kod nekog od žirija, ali dobro...

Drago mi je što je ona devojka odustala i umesto nje je pozvana ona što studira japanski jer je bila odlična :)

I opet mi se čini da su ženski vokali bolji, od muških se možda samo dvojica izdvajaju...

No, videćemo...

Sad, kad se zagreju :uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...