Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

trazim neku muziku na tube...

who, aerosmith, jetro trull....?

nem pojma

lagana pesma pa tana na na na... i onda jako tvrda gitara, dva puta daaaaaaaaaaaam, daaaaaaaaaaaaaaaaaaam, i onda ubrza na brzu gitaru, pa kad dodje do teksta, opet uspori...

i milion puta sam slusao, i stara je pesma i ne mogu da provalim... living in the sky? going? flying? nema sanse...:zid:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jaoooooooooooooo što volim kad ovako skidam sve po spisku ljubiteljima životinja! :lol:

Šetajući jutros mog psa, nađem mladu samu sovu ušaru koja je sa još 2 sovice ispala iz gnezda. Dve su uginule ( nadam se....bolje rečeno hoću da to tako nazovem) a ovu sam uspela da spasem i donesem kući. Sad zovem redom sve koji se jako zalažu na očuvanju i brizi o tim istim životinjama. Svaki razgovor završavam neuspešno i na kraju im obećavam novinare i člankom o njihovoj velikoj "ljubavi i brizi" o istim tim retkim životinjama.

sany3382.jpg

Nisam ja neki paćenik za životinjama, ali mi je pun nos tih "brižnih" koji ne mrdaju malim prstom a imaju silna udruženja i jezik im do patosa kad je reč o očuvanju životinja pogotovo zaštićenim vrstama.

Nastavak sledi.... :lol:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ja sam u vukojebini....

Dozvoli mi samo da te, ispred upravnog odbora foruma ispratim, pozdravim

i pozelim ti mnoge ugodne trenutnke tamo de si posla ti.

Jos da mi te je videti kako vatas signal na dostupnoj stieni pa da mrem.. :smeh:

Znaci, Bokti pomogo!

OT

Gledam i uporedjujem tarifne pakete, modele telefona i ostalo i zakljucivam da MTS ima nejbolje uslove koriscenja a i obecavaju da cu imati prijatelje. Mislim, mora covek imat prijatelje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Čekam.

Čekam da mi se javi Dunja, da je živa i zdrava stigla u Novi Sad. Ispratih je u 17 časova na autobus, jer sutra ujutro putuje sa babom i dedom u Pulu.

Čekam i da mi burazer i ćalac iz Beograda donesu plastificiranu žicu, pa da napravim boks i upertlam ogradu od dvorišta, da ne bi morao ja da dežuram i pazim da Bela ne istrči na ulicu, pošto joj je bejbisiterka u prethodnom pasusu ovog posta otišla na put.

A mogao bi kod kuće da čekam!? pogotovu što me tamo čeka i rashlađena dinja!

I tako... :liza:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...