Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Izgleda sanjam...

:wacko:

kao..

mama mi celo leto probila mozak "kupi mi višnje, kupi mi višnjee.. kupi mi višnje.. kako to da nema višanja.. ???.. nađi ih!!!

i kao.. ja celo božje leto po pijacama vijam... lutam, pitam... tražim višnje

i kao.. ne mogu da ih nađem jer ih nigde nema

(a nema ih jer ih je taDićeva vlaDa sve izVezla ruskim/rusinskim/ukrajinskim/čečenskim/čerkeskim vlaDama.. isPričali mi neki seljaci)

i kao juče nagazim jednu seljančicu koja se na mene sažali.. pa mi reče:

- "ja ćer'o imam što sam odvojila za sebe, za svoju dušu, za svoju gušu i za svoje zube.. nekih desetak kila, samo sam ih zamrzla.."

i kao ja joj molečivo rekoh:

- "pa daj mi tetka malo, što si takva.. prodaj mi pet-šest kila.. ajde.. budi drug"

a ona će meni:

kao...

- "pa, 'oću.. 'oću.. što da neću, ali po tristapeDeset.. ne mogu nikako jeftinije da ti dam.. po trista smo ih dali rusima.. očiju mi"

i ja kao.. (Thema: "Vidim da me lažeš".. al') neću da se cenkam (oću ja al' numem) pa joj reko':

- "to tetO.. baš si laf, donesi mi ih sutra.. od ranogA jutra.. ok?!"

ona: - "biće ti pod tezgu.. ako nisam ja tu, će zna moja snaja, pa će ti da"

ja: - "aha, super.. a što pod tezgu?"

ona: - "pa da ti ih neko ne uzme.. gadni ljudi, čim vidu višnju, oće da razgrabU"

ja: - "mmmhmmm..."

ona: - "ahammmm..."

i tako, ja ... kao .... jutros rano zapucam na pijacu, da uzmem te višnje i iznenadim mamu.

i pošteno pljAsnem bez malo dve 'iljadarke

i dovukljam ih kući

i brže bolje zovem mamu :uzbud: aloo mamaaa :uzbud: mamaaaaaa :uzbud: kupila sam ti pet kila zamrznutih višanja :uzbud:

a mama mi .. kao ... reče:

- "Pa dobro jesi li ti normalna, šta će mi pet kila zamrznutih višanja, pobogu ?!?!?? Ajde, donesi mi jedan kilogram."

i sada radim...

odvajam kilo višanja za mamu

i gledam ona četri kila viška višanja.. zamrznutih... odvratnih

i mislim se

ma :cesces: da ja napravim od papira onu dečiju duvaljku..

pa da stanem na prozor... da tako lepo, slatko (i skupo) izgađam ljude koji mi se na nišanu nađu

po sred čela

obrv(ic)e

bele bluz(ic)e

i potiljka

a ako nekoga uspem da nanišanim pravo u usta.. bar ću znati da ih nisam uludo platila

i bacila :lol:

pa jebeNti i san i javu .. i pijacu.. i sve višnje

i srpske i ruske.

i tupavog taDića :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...