Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

jucerasnji dan je bio aktivan,makar za mene,naviklu na lezernost i lenstvovanje,pusenjei cutanje

danasnji je kao posle doceka nove godine

mrzovoljan,lenj,pospan

jucerasnji swe nijezavrsio rastankomna autobuskoj,nego se nastavio u birtiji moje mladosti,gde sam sedela s gazdaricom,bogami poprilicno,i mlatila praznu slamu o ovome i onome

pa omiljena nocna kupocvina dnevnih potrpstina u Rodi

cujem,lenji bioskop u parku ispred moje zgrade

mislim se,da li da se istusiram na brzaka,metnem pod ruku ligestul i odem na projekciju....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Trenutno se radnja odvija u mom dvoristu ( podstanarskom )... zene razne...peru sudje od rostilja...cirka se...ima nas...i neka nas...mjuza svirucka... uglavnom Louis...to je najmanji zajendicki sadrzilac...:kez:

a ja i moja vomenica se spremamo na Partibrejkerse... na Kastel...Demo fest...negdje u cosak...ponijeti cuge ako dadnu unijeti i da nas niko ne vidi izmanitati se i kuci...i onda opet malo rokenrola...:smeh::smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Čitam Voju i uživam. Kako taj čovek piše i kako me oraspoloži, to se ne da iskazati. Blago li se njegovoj vomenici, imala se rašta i roditi. :osmeh:

Citam G3 i razmisljam...da li je blago meni sto svoju vomenicu nasmijem do suza 3x na dan...ili je to Pak... vise moje zadovoljstvo...hmmm to ce ostati vjecna dilema...

ali nisam u nedoumici...da mi je drago da nekoga moj post tako oraspolozi da to i javno Rekne...:lol::lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...