Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Upravo razmisljam kako najbrze da obajsnim taj rec...

"Mirak mirak peceni krompirak...ava ava ava sudija je krava...pecenje pecenje slatko pomirenje...malo ja malo ti pa cemo se voleti"......ovo djeca pjevaju kada se pomire poslije neke svadjice pa ih neko pomiri...uhvate se za male prstice i zavrnu ih i pomjeraju gore dole...

ovaj obicaj varira od mjesta do mjesta...negdje se za mirak uzima umjesto malog prsta kazipst i njima samo se posvadjani ovlas dodiruju dok pjevaju ovo...

znaci mirak je taj prst koji miri posvadjane...a u zargonu pao je mirak...znaci da se neko pomiro...eto...bas sam se potrudio da objasnim...:)

Izmenjeno od strane člana vojo
Bolje pojasnjenje i probati ne spamovati temu...
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja,

dacf32b5.gif

(indian name) ona_čije_zenice_trepavice_i_obrvice_za __serije_i_ostale_TVbulšitove _ne_daju_ni_dve _pare_izbog_toga_ich_ne_mare

naruČih buđenje

pa otkuntah beKstvo...

ali odgledaH mog oMiljenka :trep: u :wtf: 03 i jbt :15

3ae591a6.jpg

Ove što su pravili programsku šemu stvarno treba 073ca65f.gif... da poseti Dex..

pod hitNo

sad od spavanja nema nishta

jipm

70d4e6b2.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...