Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Vratio  mi  se  net..Nestao  oko  pola  deset i  zovuci  'podrsku' da  pprijavim  kvar  ustanovih  da  nigde ne  mozes  doci  u  kontakt  sa  zivom osobom,sve  nasnimljene  poruke :blink:..poslenekih  pola  sata  presretoh istu  takvu  poruku   sa  obavestenjem  da cela Vojvodina  nema  net  zbog tehnickih  poteskoca'..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Kuvam testo za špagete....preliv je već napravljen...ništa u usta nisam stavila ceo dan i sad hoću da umrem od gladi...tačno mi nije dobro koliko sam gladna...ovih dana ne stižem da jedem kao čovek..ups kao žena...vikend ne računam :hhh:  međutim kako krene radna nedelja ja tek uveče shvatim da ništa nisam jela...ne bi to bilo tako strašno da ja nisam navikla da se ujutro najedem i onda sam mirna do sutra ujutro..sve mi se poremetilo! uh....sad ću da se najedem i da umirem celu noć.. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uhvatila  me  manija  spremanja,ne  cudi me,vreme  kao  da  je  prolece i prosto se  javlja  uslovni  refleks :nempojma:.Sad   sam sela  i  bacih pogled  na  tv i  najavu  nove  serije'Dauntovska  opatija' na  rtv.Najava me  odmah  privukla,volim  engleske  istorijske  serije..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Malo čas došla kući iz skitnje po konačno lepom danu bez magle :kez:  

Svratili do ćere, došao sin sa malom žabicom, opšte ludilo..dva psa...gomila nas...divnooooooo!!!
Pri povratku svratili na pljesku, i sad em sito srce em stomak pun..kako ću i šta ću sad nego da se prospem po krevetu!

Divnoooooooo!! 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Došla iz šetnje po gradu, gde sam s oduševljenjem uslikala kako je okićen grad

i krenula da kačim slike na instagram...

A moja prijateljica, koja je trenutno u Moskvi, počela da kači slike sa moskovskih ulica i trgova

i ja ostala sasvim zatečena koliko je to lepo i upečatljivo,

da mi sad ovih par svetlećih jelkica i lampiona deluju maleno u odnosu na onu raskoš...

Volim kad Nova Godina blješti i šljašti...

i san mi je da jednu zimu dočekam u Rusiji i doživim sve ono o čemu sam do sad čitala i zamišljala... :uzdise: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...