Idi na sadržaj

"Zasto ne pisete na forumu?"


Preporučene poruke

Tema je (skoro pa plagijat) kolegine teme "Zasto uopste pisete na forumu", no, u rikverc. :uzdise: Vidimo, nismo ludi ako smo ravnodusni, da nema sta da se procita na forumu ... a nema jer se ne pise. Da sam u teh. prilici stavila bih anketu ... npr. A - Zasitio sam se. B - Nemam vremena. C - Ubedacio me real life. D - Smorili me neki clanovi. E - Ruke mi u gipsu. F - Visim na Fejsu. G - Itd. ... 'Ae, priznajte, a Djura ce da vam oprosti sto vas je tukao' :cica: .......... Lm, idem sebi na yayca, jer sa 4 posta dnevno, ispada da sam 'hiperaktivna' ...jesam qrac ...nema 'kForuma', nema onih ostalih 3O-tak x4, a da ne bude zabune, ovo nije zalopojka zbog nedostajucih kolega, jer, meni je ok da su tu i svega par njih cijim se pisanijama obradujem. ........ M? A, Vi kako 'te? :treptrep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne pišem, takva mi je tura naišla.

Kada mi se ukaže želja za pisanjem, nisam pored kompa.

Kada sam pored kompa, nemam želju za pisanjem, jer verovatno nemam šta da delim.

U nekim svojim lagumima sam.

Polubudna od prošle godine.

Ne volim kada je ''na pola''.

Volim kada se, kako kaže priateljica ''prospem'' po forumu.

A nisam odavno.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne pišem, takva mi je tura naišla.

Kada mi se ukaže želja za pisanjem, nisam pored kompa.

Kada sam pored kompa, nemam želju za pisanjem, jer verovatno nemam šta da delim.

I kod mene slična situacija.

Mada tu su i porodično-poslovno-društvene obaveze,krenulo malo lepše vreme posle onih ledenih dana.

Kad sam preko mobilnog ulogovan na forum,onda me baš i mrzi da pišem.Kuckam samo kratke poruke.Više volim da čitam vaše komentare :kez:

P.S.

A inače,zagotivio sam ovaj forum i neke članove i članice :fijuk:

Jel sad OK?:kez:

Izmenjeno od strane člana Karudijan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam hvatajuci niti svog izbjeglickog zivota izgubila niti sa forumasenjem...najlakse mi se nekako na fejsu oglasiti...a uz gtalk, whatsapp, gmail, sms...ne stignem na sve strane, a nekad sam i toliko umorna da se samo skljokam u krevet, malo slobodnog vremena...a puno zelja i pozdrava. :beyond:

Ali volim da svratim, i vise citam no sto pisem..a i fale neki ljudi, necu da lazem.

Cim budem imala opet nesto da napisem, a da nije kukanje :lol: kao sto Stars kaze...pisat cu. :astasad:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prvo da vas pozdravim sve.... :) jer me dugo nije bilo (vidim da ste zdravi i veseli sto me raduje :kez: )

U jednom momentu sam shvatio da dolazim po navici i cekam da se nesto "desi".

Onda sam resio da to vreme koje "problejim" ovde upotrebim drugacije.

I jesam....bavio sam proteklih dva meseca nekim lepim i kreativnim stvarima, sto na netu sto za racunarom.

Ufatilo me neko kreativno ludilo pa sam u stvarnju nekih hlepih stvari, sa kojima cu vam se i pohvaliti kada za to dodje vreme :) .

Elem...nemam drugoga foruma niti cu ga ikad imati.... vi ste moja "poslednja ljubav"! :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...nemam drugoga foruma niti cu ga ikad imati....

jaoo...pa dish to kasti. cudni su putevi forumski :lol:

u par navrata vracam se mislju na postavljeno pitanje. lepo je procitati tekst koji te svojim uvodnim sadrzajem zadrzi na njemu u celosti. svojom stilskom figurom svojstvenu samom autoru da pobudi neurone citaoca i stvori vizuelni prikaz u realnom vremenu. nekome to polazi za rukom, nekome ne. spadam u ovu drugu grupu. najbolje govorim kroz grafiku i tu se osecam naj slobodnije, ne zamerite mi...

neobarocco

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...
  • 9 meseci kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

Ja sam mala... i takoC.. :liza: 
 

Pišem.. jer želim da saznam da li su starije žene bolje u krevetu od mlađih.. 

 

A u nekim mojim blesnavim podelama.. starost je veoma relativna stvar. 

 

 

 

Da li je potrebno da naglasim da sam omašila temu :ggg: 

No... ništa nije slučajno.

Izmenjeno od strane člana Goga
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...