Idi na sadržaj

Pitanja i problemi u vezi s forumom


Preporučene poruke

  • Odgovori 683
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

a koje je boje "spektakularna aura"? i ko je izmišljao to? i zašto mi ne dajete repute-baš se trudim? jeste-ovde ćem da ciganim repute..'oću da imam još spektakularniju auru!:hahaha:

U narednih nekoliko dana u nekom trenutku će doći do transfera našeg sajta na server u Srbiji (neknamjebogupomoći). Sajt će biti nedostupan određeni period vremena. Ukoliko već niste, lajkujte našu fa

preko "veze" Idi pitaj Maru.. dobar si s'njom samo kucni i udŽi

Zakačene slike

  • 2 sedmica kasnije...

Kako da obrisem poslate privatne poruke?

Selektovao sam ih ali nigde dugme za brisanje...

Da li opcija:

Poslate poruke sadrži 93 poruka.

Imate 181 sačuvanih poruka, od ukupno 200 dozvoljenih. (Isprazni Folder)

brise i pristigle poruke, bez obzira na moju selekciju, ili opet nesto nisam shvatio?

Pomozite, ne ide mi, ili ne vidim ili ne cujem! ;)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

hvala

Evo jednog veceg problema:

Ucitam sajt, gore imam indikaciju da nisam logovan.

Prvo upisem nick, a kada predjem na polje lozinki da ga upisem, umesto zvezdica mi se pojavljuju upisani karakteri, znaci lozinka mi je citljiva. Danas mi je cak ponudio izbor prethodno upisane lozinke kao ispomoc pri kucanju. Po unesenju lozinke sajt me ne primi, trazi ponovno logovanje u velika polja na sredini ekrana. Kada se logujem tamo, sistem me uredno prihvati.

Ne moram da objasnjavam da na PC-u, koje koriste vise osoba, to moze da dovede do ozbiljne zloupotrebe.

koristim Firefox

Izmenjeno od strane člana shumica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Te dve stvari ne zavise od foruma. Postoje addon-ovi za Firefox (i za ostale browsere) koji otkrivaju slova lozinke, proveri da ti nije neki od njih instaliran od strane drugih korisnika računara. Ne koristim Firefox, pa ne znam njihove nazive. Takođe, forum nema opciju, niti je tako nešto uopšte predviđeno, da čuva passworde i ponudi ih pri logovanju. Forum može samo proveriti da li je uneta lozinka ispravna, ništa više.

Da izbrišeš snimljenu lozinku iz Firefoxove baze:

Tools - Options

Security

Saved Passwords... .

Da obrišeš sve snimljene lozinke, klikni Remove All.

Da pogledaš koje lozinke su snimljene, klikni Show Passwords. Označi lozinke koje želiš obrisati i klikni na Remove.

Da sprečiš Firefox da ubuduće pamti lozinke odčekiraj Remember passwords for sites.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...