Idi na sadržaj

Pitanja i problemi u vezi s forumom


Preporučene poruke

  • Odgovori 683
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

a koje je boje "spektakularna aura"? i ko je izmišljao to? i zašto mi ne dajete repute-baš se trudim? jeste-ovde ćem da ciganim repute..'oću da imam još spektakularniju auru!:hahaha:

U narednih nekoliko dana u nekom trenutku će doći do transfera našeg sajta na server u Srbiji (neknamjebogupomoći). Sajt će biti nedostupan određeni period vremena. Ukoliko već niste, lajkujte našu fa

preko "veze" Idi pitaj Maru.. dobar si s'njom samo kucni i udŽi

Zakačene slike

Nešto mi nije jasno...Zašto mi se spajaju stari i novi postovi ( kada ih piše isti član) ako niko ispod nije pustio post. Desilo mi se da sam htela da stavim post u Paparazzo fotografije, ali niko nije ispod mene dan-dva ništa pisao,i moj post se spojio sa onim od pre dva dana. To onda više nema logike, jer se pomešaju dve stvari?

--- Update ---

Evo sada da probam. Isteklo je vreme za promenu posta, pišem novi, između nema ni jednog novog posta...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa meni se preklope dve pesme pa jedna ispadne bez naslova izgubi smisao.

Slike Danubiusa o 1910 odu kod slike od 1941 i izgubi smisao priča o Danubiusu

Ako je vic današnji onda treba biti takav.

Složio bih se da se ukine brojanje postova,ali ne i da se ukida smisao priše i posta.

Msm da na igricama to lepo funkcioniše objavi se što si napisao ali se ne broji.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Turkmena sam obavestila.

Gresni, kao mod na Druženju, gde se i nalazi tema Sam, protiv svih, mogu da kažem sledeće: družimo se... igramo se... ne mogu nikoga da nateram da odgovara, ukoliko ne želi, ili, kao što se to meni desilo, nije u fazonu, ili postoji neki treći razlog.

Postoji mnogo kvalitetnih tema na forumu, a ko želi da se druži, družiće se :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...