Idi na sadržaj

Pitanja i problemi u vezi s forumom


Preporučene poruke

  • Odgovori 683
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

a koje je boje "spektakularna aura"? i ko je izmišljao to? i zašto mi ne dajete repute-baš se trudim? jeste-ovde ćem da ciganim repute..'oću da imam još spektakularniju auru!:hahaha:

U narednih nekoliko dana u nekom trenutku će doći do transfera našeg sajta na server u Srbiji (neknamjebogupomoći). Sajt će biti nedostupan određeni period vremena. Ukoliko već niste, lajkujte našu fa

preko "veze" Idi pitaj Maru.. dobar si s'njom samo kucni i udŽi

Zakačene slike

  • 2 meseci kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

To sa glavne stranice je ok, ali u Novim porukama i Dnevniku aktivnosti je igranka bez prestanka :smor: Dakle, postoji strelica kod naslova teme i kod nika onog ko je poslednji pisao ... klik na bilo koju - učitava mi od vrha stranice (a sirota Ela skroluje do poslednjeg posta). Isto se desava i u Dnevniku a. ...klik na "citaj dalje" - hoP na čitaj sve ispočetka :ajme:

jbg ...neke stvari su mi drugOjačije zbog novog fona, ali to ne bi trebalo.

:ufrci:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Čini mi se da sam ja onomad imao sličan problem, ali sam ga rešio tako što sam preokrenuo načiv prikazivanja stranica. Podesio sam da mi se na vrhu prikazuju najnovije poruke, a na dnu najstarije u okviru strane. Tako da kad kažem "ono što je prethodnik napisao", ne mogu da kažem "kao što piše u postu iznad". :kez:

Ide te na: Podešavanja - Moja podešavanja - Moj nalog - Osnovna podešavanja - Opcije Prikaza Tema - Nacin prikaza tema, pa u padajućem meniju izaberete "Linearno - prvo novije". Probajte, meni mnogo više odgovara takav način prikaza.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Juče sam isčačkala tu opciju ...danas već mogu da ti kazem koje su mane :roll: ... Ok je - ako non stop visiš na forumu (vidis novi post - klik - prvi je od gore). Ako, pak, dodjes posle nekog izvesnog vremena - opet skroluješ (u pm) da vidis prvi nepročitani post :smor:

..... Ps. Ne zvocam, samo sam morO da repliciram kolegi :lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...