Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 3 sedmica kasnije...

Razbih omiljeni crveni, veliki piZa tanjir :dry: i setih se neslavnog rekorda. Pre desetak godina, posle rodjendanske proslave, ostalo mi da se izborim sa gomilom sudova. Kako sam u kuhinji ostala bez tople vode prebacim se u kupatilo da isperem sudove. Zavrsim i sve smestim na ogromnu tacnu ...i nema da fali, od pare u kupatilu, plocice vlazne - okliznem se, odigram kazaCok, i ispustim tacnu (spasavajuci zivv glavu) ...i sve, ali bas s v e porazbijam. Ode komplet akropal servis (znaCi, duboki, plitki, za kolace), pa jos obicnih tanjira, i da zlo bude vece - vatrostalne cinije (zbog njih su izmislili izraz 'u param-parCad') ...koje su se, ne razbile - nego izmrvile :( I tako, u trenu sam ostala bez ijednog valjanog tanjira :uzdise: ...................msm da 'rekord' nisam oborila za sve godine od tada ...ono, da se sabere sve 'na sitno' :ufrci:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

11 puta sam polagao vozacki ispit i to voznju.:kez:

Ali ne zato da sam kao seo na zadnje sediste prilikom ulaska u auto

ili da nisam znao da upalim kola ( mozda mi se desilo par puta )

vec instruktor bio strog a bila mi slaba tacka kretanje iz starta uz uzbrdicu a kod njega tolerancije nimalo.

A polozio sam iz jedanaestog puta tako sto sam ga odvezao nekako do robne kuce da kupi nesto

pa sam to nesto sto je kupio (a i njega ) odvezao do njegove kuce

i on mi rekao " polozio si ".

Njemu dosadilo a ja bio srecan i ponosan .:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Spremim se za putovanje sa drustvom na more ... odem regularno u toalet ................ostanemo tamo sedmicu dana ................pa, ono, kad sam se vratiO kuci - 'ljubila sam plocice svog toaleta' ... a WC solju posebno :oblak: .............. Koja je to patnja bila ... devojCe ravnog stomaka prva tri dana, posle sam licila na trudnjacu :( ............jer, jbg, svakodnevna suva hrana (pljeskavica & pizza) su uzele svoj danak :jebiga: a malKo i gadljivos' na tudj wc-e .....................ps. InaCe, bilo je tih 7 dana ludo i nezaboravno :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 meseci kasnije...

Volim more, reku, bazen, ali prvenstveno zbog sunca..desavalo mi se da za deset dana na moru, udjem samo pet puta u vodu..:kez:

E danas sam provela puna tri sata u bazenu plivajuci (sa pauzama u plivanju, naravno), a da ni jednom nisam izasla iz vode..kad saberem svo vreme provedeno u vodi za sve ove godine, ne vreujem da bih skupila ova tri sata..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Asocira me Morpheusov post...e ja sam za jedan obrok...dorucak...spucao 13 przenih jaja...sa dvije mjesane

salate i dvije porcije feta sira i lebom...of kors...:uredu:

lokalitet..."restoran Tri kostura" Beograd...:uredu:

vrijeme desavanja ...prije 1992 to je sigurno...mamurno jutro sa trebom poslije necije zurke...i to je sigurno...a mi u dzepu ni cvonjka...sig sigurno...a gladni ko vukovi...najsigurnije...ali imalo se studenstskih bonova...eeeeeee :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 godina kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...