Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 50
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ne volim jastoga. Nisam ga nikada jeo ali sam ga jednom na moru gledao za susednim stolom i nije mi bio simpatican. Ne volim supu od ajkulinih peraja. Nisam je nikad jeo ali kada bih ugledao peraj

Ne volim morsku hranu. Il plodove mora, ma nemam pojma kako se kaze. Jos kad vidim neku ''morsku'' piZzu.. dodje mi da Majonezu. Ajvar. Senf. Francusku salatu (citaj: majoneza). Paradajz. Papri

Zeleno ne volim te zeleno. Ne volim sve te zelenise ili sve sto vuce na zeleno. Kao sto su grasak , spanac , blitva , boranija , tikvice , bob , kopriva () A ni kupus bas nesto ne volim. Ne volim

celer.... a pritom i termički obrađeno. :lol:
..........a da probas da narendas presan celer, i dodas kiselu pavlaku, posolis....kao salaticu? ..........ne moze da ti se ne dopadne :hmm: ..............a koji je to tek afrodizijak :roll: (msm, z n a m da ti ne treba :kez:) .............. OT. ne volim slatku strudlu sa sirom - moze slana, ali slatka nikako...
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim morsku hranu. Il plodove mora, ma nemam pojma kako se kaze. :dry:

Jos kad vidim neku ''morsku'' piZzu.. dodje mi da sick0020.gif

Majonezu. Ajvar. Senf.

Francusku salatu (citaj: majoneza).

Paradajz. Paprika. Rukola. Ista situacija - na piZzi. Nije mi jasno. :blink:

Tartufi. Masline. Smokve. Dinje.

Masno meso. Krvavice. Meso gdje se vidi ono ''bjelo''. Jagnjetina. :wacko:

Hladetina. Sposobna sam ispovratit svoj zeludac da vidim to ispred sebe. :(

Ribe= kosti = nema veze ako nema kosti = pomisao da ima kosti. :sokiran:

Jos neki jedu takve da im se i oci vide na tanjiru. Mislim. Gadost! :dry:

Cimet. Jos kad narucim svoj omiljeni kapucino pa kad vidim nesto smedje da mi krasi onu prekrasnu i predobru pjenu konobara bi ufatila za nogu i drzala ga glavom prema tlom sve dok mi ne objasni sta to radi na MOM kapucinu. :ljutko:

Želatina. Fujjjjjj.

Za sad.. :ufrci:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ja obozavam hranu

mislim,stvarno uzivam u njoj i jezim se recenice "Stomak nema prozor!

To je izmislio polusvet,da bi kupio farbu za kosu s poslednjih dvesta dinara i umakao leba u paradajz s lukom,umesto da kupi 400 gr mlevenog i napravi musaku i jede ko covek

daklem

volim hranu

neku vise,neku manje

ali uopste ne mogu da se setim sta specijalno ne volim

pre se radi o nacinima pripreme

recimo,ja nikad ne bi jela paradajz

i nisam ga jela kao dete uopste

ali ako ga izmuljam sa sirom i ljutom ja cu da se napucam:kez:

takodje ga volim u svim jelima

e tako i ostalu ranu...

Izmenjeno od strane člana believer
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam ohohoj prijatelja koji tvrde da "ne vole meso" ....ok..jedno je ne podnositi, to može proći..ali kad te vidim da tamaniš sve mesno kad ti neko drugi ponudi, to znači da nisi naučio kući da jedeš meso ili prosto štediš na sebi.

Politika naše kuće je da i kad nemaš dovoljno para ne treba hodati gladan jer ćeš onda još više željeti i htjeti i balaviti za hranom. Elem, i kad se nije imalo...ode se kupiti dobar komad mesa, da se zasladi...i odmah je sve ljepše.

Prije neki dan je djevojka ušla u mesaru i rekla "300 grama crveni" :blink: ...ja sam bila frapirana da neko tako seljački kupuje meso, tu svetinju. :kez:

I dalje ne volim morske plodove jer me niko nije privolio da ih jedem, mi to ne spremamo, nemamo naviku...ali mi je obećana fino spremljena hobotnica i lignje će biti...pa ću probati.:fijuk:

Ja prilično volim sve...što reče bLiverka, zavisi kako se spremi.

Obožavam sarmu, pa ipak ne jedem svakakvu, naročito ne one bledunjave bez duše i sa šklj mesom. Najveća mi je greška kada neko pravi ta punjena jela trpajući u njih otpatke...kao da se to ne primjeti. :dry:

Ne volim kad se štedi na hrani, e to tek ne volem.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bas nesto razmisljam, skoro nema sta ne volim. Nisam voleo lovorov list u gulasu, a sad volim cak i to... Ma volim sve, samo da je fino! I mnogo manje prizeljkujem slatku hranu od slane... Ali pojedem i slatko...

Eh da, ne volim samo one zenske kolace, kojima se razmenjuju recepti na kafi!

Meni treba ili neki seljacki kolac, ili neka staromodna, dobra iz poslasticarnice!

Ove pljosnate, sitne, nisu za gladnog muskarca! :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kad se vec ispovedate, 'mesto da se nabrojite, i ja cu da olaksam dusu - ne volim da kuvam! :dry: preciznije - dopizdeloMi. Imam dva gurmana, apetitaSa, i vala sam se naspremala i sta volim, i sta ne volim ... a hoCe me, iliti, ide mi od ruke i kad hocu da otaljam sporetnu obavezu. DakleM, vec odavno sam 'Prva varjaCa familije', i zivim od stare slave :lazy: Kako mi se smucilo kuvanje ...tako je i jeDenje. Samo da nisam gladna :stid2: ...i dajem sve slano - za slasno slatko. ................... OT. ne volim krompir testo,tzv nasuvo sa krompirom (jer 'umirem' od crnog luka), i za sebe spremim alternativno - sa sirom, prezlom ili makom :jebiga:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 meseci kasnije...
  • 3 meseci kasnije...
  • 6 meseci kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 6 meseci kasnije...

nisam neki ljubitelj testenine prosto brzo je svarim pa zato ..ali je jedem.Volim špagete i lazanje.

Takođe jela sa pirindžem ne preferiram al' jedem ponekad.Tako da kineska kuhinja otpada ,pretpostavljam.

Ne volim ljuto i jako začinjeno...sve umereno dolazi u obzir.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nema šta ne volim osim supe od ajkule. :lol: (ovo je na račun bigrancera) i loše pripremljenog jela. Kuvanje je izuzetno delikatan zanat. Ko nema talenta, džaba mu iskustvo.

Veooooma tacno..ni ja stosta nisam volela dok sama nisam skuvala..omrznuta jela mogu itekako da dobiju sasvim drugu dimenziju..:ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...