Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Pre neki dan sam razmisljala kako uopste nisam probirljiva oko hrane i uglavnom jedem ono sto se posluzi, ali ima par jela koje ne mogu da gledam, a ne da jedem.

Prvi su skembici. Nema sanse. Od mirisa, pa do samog izgleda, bljak. Cak sam greskom i jela jednom, al' sam se ispovracala posle dve kasike, ne znajuci uopste da je to u pitanju.

Drugo su pihtije. Cim vidim da se drmusa onako lepo, mene muka spopadne. Jos ako papak viri.. Milina.

Trece je svargla. E, to je fazon sto, kad je seces, samo cekas da ugledas oko koje te strelja pogledom.

A sta vi to ne volite da jedete? :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 50
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ne volim jastoga. Nisam ga nikada jeo ali sam ga jednom na moru gledao za susednim stolom i nije mi bio simpatican. Ne volim supu od ajkulinih peraja. Nisam je nikad jeo ali kada bih ugledao peraj

Ne volim morsku hranu. Il plodove mora, ma nemam pojma kako se kaze. Jos kad vidim neku ''morsku'' piZzu.. dodje mi da Majonezu. Ajvar. Senf. Francusku salatu (citaj: majoneza). Paradajz. Papri

Zeleno ne volim te zeleno. Ne volim sve te zelenise ili sve sto vuce na zeleno. Kao sto su grasak , spanac , blitva , boranija , tikvice , bob , kopriva () A ni kupus bas nesto ne volim. Ne volim

Vise je one koje ne volim, nego sto volim, maikemi :hmm: Ne jedem ribu (i nista 'iz vode'), jaretinu, jagnjetinu, ovcetinu, pacetinu, curetinu (ali volim one gotove medaljone sa kackavaljem). Ne volim ni skebice, kavurmu (ali pihtije volim :kez:), ni bubrege - ni 'crne, ni bele'...ni mozak bilo koje zivuljke. Sto se tice zelenisa, nisam toliko probirljiva - ustvari, volim sve, ali mi lukOvi smetaju za zeludac. :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim ta cuda sto nabrojaste.. dzigernjace, svargle, jagnjetinu, skembice... :jok:

Ne volim slana jela koja imaju slatkast ukus sto je ovde po restoranima pravilo. Super izrostiljaju rebarca, piletinu... i onda ih premazu sa nekim sosom u kojem obavezno ima ili zutog secera ili maple sirupa ili meda... fuj.

Ne volim nista morsko (skoljke, racice.. ) izuzev ribe.

Od zelenisa ne volim kelj, karfiol (njega samo u tursiji volim :kez: ).

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zeleno ne volim te zeleno.

Ne volim sve te zelenise ili sve sto vuce na zeleno.

Kao sto su grasak , spanac , blitva , boranija , tikvice , bob , kopriva (:))

A ni kupus bas nesto ne volim.

Ne volim ni karfiol.

Ni kelerabu ne volim.

A i kiwi isto tako a kazu da u njemu najvise vitamina ima.

Ne volim ni rotkvice.

Ni cveklu isto tako.

Sargarepu presnu ne volim ali u supi je volim.

Ne volim ni zelene kajsije a nekada sam ih voleo.

Od jabuka ne volim one zelene a kisele.

Ne volim ni jagnjetinu a jaretinu posebno ne volim.

Ne volim ni slaninu koja nije Adidas ...

Skembice ne volim ako se dobro ne spreme jer onda su kao guma pa

treba mnogo da ih zvaces.

Nesto posebno ne volim ni pitu bundevaru ali mogu da je jedem reda radi.

Ostale pite volim.

I.t.d....

Da .....i kelj ne volim.:jok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovi koji ne vole meso, o'ma mi padaju u očima. :lazy::lol:

Da vidimo šta je ne voLjim...hmmm...morske plodove pod jedan! :zakletva: ...da ja tamo jedem neke lignje, jegulje, hobotnice i sl. :( , ne pada mi na pamet...a ribu jedem samo ako su fileti neke fine ribe tipa oslić, bakalar i srodne ne dolaze u obzir...ne podnosim ja te mirise, ali sam gledala prije neko veče pravljenje ribe palamida, onako fileti, to bi se moglo. Pecam i u Banatu ali ne jedem ni te ribe jer se bojim koskica. :neznam: A i nema tu nešto puno mesa, puno radiš a nemaš šta da motaš po zubima. :dry:

Ne jedem glavuše nikakve, ni tele da me gleda ni ništa! Ne jedem oči, jezike i to...i iskreno se gadim kad neko jede... :pegla: ...ne volim isto previše smućkana jela, kad ne znam i ne mogu da ocijenim šta se sve stavilo unutra.

Mrzim riblju čorbu. Riblji paprikaš. :dry:

Nisam fan indijske kuhinje zbog mnoštva začina, čudnih, bljutavih....isto i kineska i sl. ne volim ja te kerefeke i isprobavanja. :beyond:

Ostalo sve jedem. :lazy: Fino meso...pa malo prošarano, da nije suho...prženo, pečeno, uuuuf...i zeleniš sav jedem! :uzbud:

Doduše ne sav, izbjegavam prdasto povrće. :( Imam osjetljiv želudac.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim jastoga.

Nisam ga nikada jeo ali sam ga jednom na moru gledao za susednim stolom i nije mi bio simpatican.

Ne volim supu od ajkulinih peraja.

Nisam je nikad jeo ali kada bih ugledao peraje u supi

pomislio bih "sace iskociti ajkula "

Ne volim zablje batake.

Nisam ih nikada jeo . ali ne zbog njihovog izgleda, ne, vec sto imaju malo mesa

a trebalo bi mnogo posla koji nije vredan truda za tako malo mesa.

Ne volim kavijar.

Nisam ga nikada jeo ali nesto ne simpatisem Ruse pa ga ne volim iz principa.

Ne volim lignje.

Nisam ih nikada jeo ali mi nekako ime ljigavo zvuci.

Ne volim kinesku hranu.

Nisam je nikada jeo ali bih se slabo snalazio sa stapica dva pa bih se namucio grdno

da nahvatam prvi zalogaj.

Ne volim ni mleko.

Njega sam mozda nekada i jeo ali se ne secam.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim skembice i ostale iznutrice. Jedino moze dzigericu da probam, al kad je na rostilj s lukom i perzunom. Jaretinu i ovcetinu nema sanse da jedem. Kao i zecetinu - probala pre mesec dana kad smo bili na jednom rucku i rekla nikad vise. Nema los ukus, ali meni sve zao bre, kad pomislim da je zec i ne mogu da jedem :kez:

Zivuljke iz vode sve volem, sem skoljke. I puzve ne volim.

Ni kobasice...bilo kakve.

I ne volem previse masnu hranu.

Izmenjeno od strane člana Malena
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Ne volim ljuto.

Blago začinjeno, što bi rekli onako pikantno može, ali ljuto jok!

Kad kotlićarimo muško društvo voli ljuto. Ako sam jedino žensko taj dan za stolom, onda i ne jedem. Prepustim muškima kompletno zadovoljstvo preznojavanja i kukanja uhhhh..uhh....al je ljuto....ja se smejem i uživam gledajući ih kako se "prže".

Kad pravim ljutenicu, ni ne probam je. Toliko bude ljuta da me peku oči dok je upržavam, ali to je sve. Zaista ne volim ljuto. Probala sam, nije da nisam..ali samo jednom i dosta od mene.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...