Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 159
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Siguran sam da Nevena ima veliki muzički talenat, ali i neharizmatičnu i apatičnu ličnost, da mi naprosto nije jasno kako uspeva po treći put da ide na Evroviziju. Pesmu ucelo nisam čuo, jer ono što j

http://www.youtube.com/watch?v=QSx0WCiDzDE :pehar:

Nisam gledala prve dve večeri, ali sam čula moje momke kako komentarišu da je bez veze što svi pevaju na engleskom..da su pohvalali Kneza kako peve na srpskom (  ) ...pa onda: "Australija?? ...zar je

  • 9 meseci kasnije...

Nisam neki sluđenik sa Evrovizijom, ali ove godine mi je skrenula pažnju vest

da će Veliku Britaniju na ovogodišnjoj Evroviziji

predstavljati Boni Tajler.

61-godišnja pevačica, poznata po hitu „Total Eclipse of the heart“ iz 1983. godine izjavila je da je počastvovana pozivom.

„Obećavam da ću dati sve od sebe za Veliku Britaniju!“, izjavila je ona. Tajlerova će nastupiti sa pesmom „Believe In Me“ pred oko 120 miliona gledalaca 18. maja u Malmeu. „Iskreno sam počastvovana što ću biti u prilici da predstavljam Veliku Britaniju na Evroviziji, posebno zbog odlične pesme koju ću izvoditi“.

Numeru za Tajlerovu napisao je američki tekstopisac Dezmond Čajld u saradnji sa Loren Kristi i Kristoferom Brejdom iz Velike Britanije. Čajld je sarađivao sa Boni Tajler tokom njene cele karijere, a njegove pesme izvodili su i Kiss i Bon Jovi.

Pesma deluje evrovizijski na prvo slušanje, ali je takođe i u njenom stilu,

a s obzirom da volim Boni, ove godine navijam za nju :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

bojkot evroviziji!! Sta koji moj pola milenijuma nam daju datume za pregovore o razgovorima za ulazak u preogovre o dobijanju datuma o razgovorima za ulazak u neku cudesnu ''evropsku unijiu'' a ovamo uraaaa, svi pevamo i sve je kul.

Oshici bre sa tim glupostima, sta smo evropljani samo na evroviziji?!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pesma deluje evrovizijski na prvo slušanje, ali je takođe i u njenom stilu,

a s obzirom da volim Boni, ove godine navijam za nju :)

S obzirom na to da su Britanci ubedljivo najgori po broju poena ne bih se baš kladio u neki naročit uspeh za Boni. :) Zna neko kad se održava Evrovizija? Znam da je obično uvek u maju, nisam ispratio kad je ove godine...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...

Ne komentarišemo ove godine? :lol:

Ja sam evo upravo prvi put čuo našu pesmu...

1. Ima "evrovizijski potencijal", ovo su pesme kakve pobeđuju.

2. Ima poruku koja bez problema prolazi LGBT lakmus test. "I am different, and it's OK"

3. Ima medijsku pažnju, koliko vidim. Pevačica nije bradata, ali ima dovoljno tema za "analizu".

Rekao bih da smo bez problema u prvih 5, pa čak i da imamo šansu za pobedu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...