Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 159
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Siguran sam da Nevena ima veliki muzički talenat, ali i neharizmatičnu i apatičnu ličnost, da mi naprosto nije jasno kako uspeva po treći put da ide na Evroviziju. Pesmu ucelo nisam čuo, jer ono što j

http://www.youtube.com/watch?v=QSx0WCiDzDE :pehar:

Nisam gledala prve dve večeri, ali sam čula moje momke kako komentarišu da je bez veze što svi pevaju na engleskom..da su pohvalali Kneza kako peve na srpskom (  ) ...pa onda: "Australija?? ...zar je

  • 2 meseci kasnije...

Dobrano smo ustedeli ove godine s domacim izborom za EU song ...ko da je to ovogodisnji slogan :cvike: ...ako, i nema se za bacanje (na pesme) ... Lm, pesma je na kalup - Zeljkov kalup (cujes jednu, cuo si sve), i kakva manifestacija, takva i numera. ........ Ja cu da navijam za Ramba, bez da sam cula pesmu (jbg, zaduzio me covek nekim predjasnjim pesmama) :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni je ova pesma koju šaljemo odlična za Eurosong. Ne kažem da je kvalitetna, nemam pojma da li jeste ili nije. Ali za Eurosong je i više nego dovoljno dobra. Ima ritam koji ubrzava, efektan scenski nastup može lako biti napravljen, ima etno element ako sam prepoznao frulu među instrumentima, nekako deli stil sa pesmama koje su bile jako dobro plasirane prethodnih godina... Potšo na neke glasove sigurno možemo računati (BiH 10-12, Hrvatska 10-12, Crna Gora bar 7, Makedonija 3-4, Slovenija isto tu negde), bitnije je da se pesma uđe u uši ostalima, a mislim da je to postignuto. Početak pesme mi deluje malo traljavo.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Željko Joksimović - Nije Ljubav Stvar (Serbia) 2012 Eurovision Song

Kritički sam nastrojena,od jutros,dal' zbog radi kiše,il' ko zna čega...:roll:

...slušala sad...mislim ok,trudi se čovek,nekako dok ga slušam,a ne vidim,mož to i da prođe

al kad ga vidim onako napuderisanog :wacko: (mislim ok je da čovek polaže računa na pedanteriju,al ovaj ga pretera sa tim puderom)

pa kreće dinamika u pola pesme...nije me ubedio,probala sam,al ne ide :hahaha:...mislim čovek peva o ljubavnom brodolomu,jelte,i kezi se ko za plakat...na ovakav tekst ima da se cvili,ali ne...on previše brine kako izgleda,u koju kameru zvera,dal je pokazao sve zubiće itd...i još bi nešto dodala sad...al bolje ne.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Željko otvara spektakl: Danas drugo polufinalno veče

Željko Joksimović sa pesmom "Nije ljubav stvar" otvoriće drugo polufinalno veče Eurosonga u Bakuu. Naš predstavnik kako je rekao očekuje ne samo prolaz u finale već se nada i pobedi, a sudeći po mišljenjima stranih medija i kladionica, nije daleko od istine.

Željko otvara spektakl: Danas drugo polufinalno veče

:smeh: izbaksuziraću čoveku pobedu ...

...nego ima verzija sa trubačima...

Željko Joksimović feat Dejan Petrović - Nije ljubav stvar

...ovo ako ne izvadi stvar,ništa neće :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni je Zeljko OK. Mozes ga voleti ili ne, moze ti se dopadati njegova muzika ili ne, ali mu moras priznati da ume.

Drugo...kompletno je posvecen onome sto radi, skolovan je muzicar i talentovan.

Da "ima" pozajmljenih tema-ima...ali taman koliko "sme" u suprotnom bi vec bio tuzen za autorska prava, pogotovo sa zapada.

Njegova pesma mi je potpuno "evrovizijska", drugacija od gomile drugih koje zaboravite cim ih cujete.

Citam neke komentare stranih fanova na sajtu eurosonga i sticem utisak da ga vise cene oni nego mi (Grci i Rusi pogotovo).

Jednom sam i napisao...eurosong je festival, vasar, na najvisem tehnickom nivou i mislim da je za takvu priliku opet napravio "pun pogodak" (zajedno sa svim tim verzijama- engleska, spanska, ruska, instrumental, trubaci pa cak i simfonijska...).

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne znam šta se to Željku kao kompozitoru može zameriti. Čovek dobro radi svoj posao. Meni se ova pesma baš i ne dopada naročito, ali vidim da je favorit za pobedu, pa poklonjenoj pesmi u zube ne gledam.

Ako zamerate na kvalitetu, tu zaista ne bih ulazio, nisam školovan niti na bilo koji drugi način stručan da procenim. Uostalom, pesme za Eurosong se i ne prave da budu kvalitetne, već da pobede. Jedno često isključuje drugo.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...