Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Pesma kao pesma je sasvim u fazonu Kristine Kovač i kao takva je ok. Sad, da li je za ovakvu vrstu takmičenja, ne verujem... ali u svakom slučaju i to je bolje od famozne ''cipele'' :blink: ono je bilo poput strave u ulici Brestova...

A ovo takmičenje je odavno izgubilo na vrednosti... mada, za neke nikada nije imalo neko veliko značenje... Pamte se samo neke pobedničke pesme... a druge brzo padaju u zaborav. Retko koja i naša pesma je ušla u neke antologije i best of hitove (sem možda onog dueta Slađane i Dade) sve je to za jednokratnu upotrebu i kao takvo i treba gledati na to... jer, stvar nekog prestiža tu baš i ne postoji...:jok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • Odgovori 159
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Siguran sam da Nevena ima veliki muzički talenat, ali i neharizmatičnu i apatičnu ličnost, da mi naprosto nije jasno kako uspeva po treći put da ide na Evroviziju. Pesmu ucelo nisam čuo, jer ono što j

http://www.youtube.com/watch?v=QSx0WCiDzDE :pehar:

Nisam gledala prve dve večeri, ali sam čula moje momke kako komentarišu da je bez veze što svi pevaju na engleskom..da su pohvalali Kneza kako peve na srpskom (  ) ...pa onda: "Australija?? ...zar je

I te godine pobedio Toto.

A mnogo bolje bile (po meni ) a i vazile su za favorite ove dve:

http://www.youtube.com/watch?v=ghs0AR96KSs&feature=player_detailpage

A nasa predstavnica kojoj ni ime ne znam ?

Cesto se desava da ti se neka pesma ne dopadne kada je cujes prvi put ,

i kada je ponovo cujes , i ponovo ..dopadne ti se.

A kod ove nase pesme upravo obrnuto.

Cujes je ponovo .........sve bi je manje slusao.

Sigurno su je zato i izglasali.

Culi je jednom.

Mada ni ostale dve nisu bile za slusanje dva puta.:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Missim, Evrovizija, kao Evrovizija, :govno: kojim upravlja masinerija pod parolom neke muzike, ali kad vec saljemo nesto, onda daj da posaljemo nesto sto ce da prodje (kad se setim "Cipele".. :ajme: ). Nina ima odlican glas, dobila je tra - la - la pesmuljak zbuckan specijalno za ovo. Prosle godine Bregovic, sad Kovac femili. Boze sacuvaj. Samo kad cujem glas od Aleksandre, ja popizdim, al' to je irelevantno sad. Nema sa ovom pesmom da prodjemo dalje od polufinala :beyond: Ne znam nikoga kome se ova pesma dopada.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nina Čaroban (English Version) Magical Serbia Eurovision 2011 + Lyrics

Serbia - "Caroban (Magical)" - Eurovision Song Contest 2011 - BBC One

Postavio sam obe verzije naše pesme da ne bi bila hendikepirana zbog jezika

Preslušao sam i ostale 44 pesme,mogu reći da tu ima svega ali i to da su se dve velike zemlje koje su slabo prolazile Italija i Francuska,vratile sa jako dobrim pesmama

Italy - "Madness of Love" - Eurovision Song Contest 2011 - BBC One

France - "Sognu (Dream)" - Eurovision Song Contest 2011 - BBC One

Turci koji izlaze iz celog fazona ovogodišnjih uglavnom dobrih pevačkih pesama

Turkey - "Live It Up" - Eurovision Song Contest 2011 - BBC One

Španci koji ne odustaju od svog jezika i fazona

Spain - "Que Me Quiten lo Bailao" - Eurovision Song Contest 2011 - BBC One

Originalni Grci sve sa reperom

Greece - "Watch My Dance" - Eurovision Song Contest 2011 - BBC One

Zemlje kao što su Albania,Azerbejđan,Mađarska,Ukrajina,San Marino i dobar deo ostalih dovode pevače sa neverovatnim glasovnim mogućnostima

Na kraju evo i naših komšija

Croatia - "Celebrate" - Eurovision Song Contest 2011 - BBC One

Bosnia and Herzegovina - "Love in Rewind" - Eurovision Song Contest 2011 - BBC One

FYR Macedonia - "Ruskina (Russian Girl)" - Eurovision Song Contest 2011 - BBC One

Bulgaria - "Na Inat (For Spite)" - Eurovision Song Contest 2011 - BBC One

Hungary - "What About My Dreams" - Eurovision Song Contest 2011 - BBC One

Romania - "Change" - Eurovision Song Contest 2011 - BBC One

Albania - "Feel the Passion" - Eurovision Song Contest 2011 - BBC One

Prosudite sami kakvi su trendovi i šanse naše Nine.

Ja samo navijam da naša dijaspora glasa za broj 6 za našu pesmu pa kako ispadne.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja samo navijam da naša dijaspora glasa za broj 6 za našu pesmu pa kako ispadne.

Dijaspora će svakako glasati za našu pesmu, pa makar ona bila ubedljivo najgora. Italija i Francuska (pa i Španija) su uvek slabo prolazile upravo iz razloga što u Evropi i nemaju bogznakakvu dijasporu... moraju napraviti fantastičnu pesmu da bi prošli kao drugi ili treći izbor publike. Upravo je u tome cilj pronalaska pobedničke pesme - naći onu koja će biti izbor publike nakon što udeli poene matičnim/prijateljskim državama. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Danas je Nina bila gost u emisiji pesma + bimgo i nekako sam uspela da odgledam izvedbu i na maternjem i na engleskom, mislim to zahvaljujuci tome sto sam tabovala policu iznad televizora dok je Deki Pantelic govorio cisto da ga ne gledam.

A Duska Vucinic.. Te eto pristedeli smo ovde, te ushparali smo onde, te ni spot nije kostao.. Bas vodimo racuna o vasim novcima, dragi pretplatnici.. :wacko:

Ne znam, imam utisak da Aleksandra Kovac peva ovu istu pesmu vec 20 godina i ne vidim neku razliku izmedju ove sto Nina peva i naprimer ove:

Ipak, prognoziram joj plasman u prvih 12, sto zbog jake dijaspore, sto zbog prijateljski naklonjenih susjeda.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Evo gledao ovih prvih sest pesama i sve iste.

Jedino se malo izdvajaju Turski rokeri sa pevacem koji slici onom od jednih Djoganija sa Farme.

Moji favoriti jer su rokerski opredeljeni u odnosu na ove secerleme pecmice.

Mislim da ce oni proci u finale.

Rock je roll.:uredu:

A nasa Nina i tri vrckalice mozda hoce a mozda i nece.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Slučajno sam prebacila, taman pred nastup naših devojaka. Odgledala sam samo našu Ninu i to je sve, nemam stomak da odgledam sve po redu... naravno, uključiću pred kraj glasanja da vidim hoće li proći u finale.

Meni se njen nastup svideo, sve to šarenilo, haljinice i ceo taj retro fazon... like it :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hrvatica je, malo je reci katastrofa.

Neki debilan spoj loseg texta, jos goreg engleskog naglaska, te kravljeg pogleda izvodjachice.. Stvarno jezivo.

Inace gledala sam simultano njihove kvalifikacije onomad, bejahu isto vece kada i nase i moram reci da je u ovom slucaju nas izbor olicenje zdravog razuma i ukusa u odnosu na njihov.

Ulazi Nina u prvih 12 100 od 100.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...