Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

- Sta bi voleo da ti primesim :kez: .. mislim, sa kojim kolacem ili tortom da te posluzim? :cica:

- Koji ti se nick na forumu dopada onako bas i zasto?

- Da li si i koje strpiove citao u mladosti?

- Sta ne bi pojeo ni pod razno?

Žerbo torta? Tulumbe? Baklave?

Nick kao nick po originalnosti nicka Smucalica, po pisanju Aiko, po originalnosti Glisha, po sa "dve noge na zemlji" u postovima Veca, po racionalnosti Morpf...

Jesam...najviše "Princ Valiant"

Škembiće...

--- Update ---

Sta najvise volis i najvise ne volis u zivotu?

Najviše volim ženu mog života...najviše ne volim ljudsku zavist i zlobu...

--- Update ---

Napravi 5 forumska para, iliti spanDZaj nekog s' nekom :strikeraj: ........... A pitanjce: da li si nekad stvarno nabacio drugaru neku prijateljicu? (i obrnuto).

Morph i Sanjalica (to i vrapci znaju :kez:) i to 5x

jer ja uvek sve poslednji primetim...ne zameri :roll:

Evo tražim uzročno posledične veze na forumu i nikako ne uspevam da sparim nekoga...

Isto važi i za pitanje...slab sam u provodadžisanju da to nije normalno!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šta misliš, šta se desi sa tim malim zekom, inače pitomim stvorenjem odraslim u kući, kad ga pustiš u šumiCu? :sunce:

Verujem ti da brines...ali zeke ne budu vise male do kraja leta...polako osvajaju prostor u dvoristu, a onda i van njega...

Verujem da o njima znaš više od mene...ali sam ih nekada vidjao i dogodine...u povrtnjaku u blizini vikendice..

--- Update ---

Kako si ti ovih dana? :)

Nebo ili zemlja?

Kratko ili dugo?

Suočavanje ili povlačenje?

Ovih dana moram da budem zemlja, sa kratkim suočavanjem... :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Verujem ti da brines...ali zeke ne budu vise male do kraja leta...polako osvajaju prostor u dvoristu, a onda i van njega...

Verujem da o njima znaš više od mene...ali sam ih nekada vidjao i dogodine...u povrtnjaku u blizini vikendice..

Ja sam to radio kao klinac, ali sam ih puštao odrasle. Svakog su smazale kuce. Ili lisice. Ili jastrebovi. Uglavnom, ne postoji šansa da se pitomi zec pusti u šumu a da preživi. Ustvari, oni i nisu zečevi, nego kunići. Zec je onaj divlji koga možeš da vidiš u šumi, koji je duplo brži, žilaviji i okretniji od domaćeg. Ali su domaći ukusnij. Savet: bolje ga spremi na dobar način nego da ga baciš zverkama u čeljusti (kljun).

Pitanje: hoćeš li i dalje da kupuješ male zeke za Uskrs? :sunce:

Izmenjeno od strane člana Goga
VBkodovi
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam to radio kao klinac, ali sam ih puštao odrasle. Svakog su smazale kuce. Ili lisice. Ili jastrebovi. Uglavnom, ne postoji šansa da se pitomi zec pusti u šumu a da preživi. Ustvari, oni i nisu zečevi, nego kunići. Zec je onaj divlji koga možeš da vidiš u šumi, koji je duplo brži, žilaviji i okretniji od domaćeg. Ali su domaći ukusnij. Savet: bolje ga spremi na dobar način nego da ga baciš zverkama u čeljusti (kljun).

Pitanje: hoćeš li i dalje da kupuješ male zeke za Uskrs? :sunce:

Dobro de....ubedio si me...neću...

--- Update ---

kako si? kokta ili coca-cola?ima'l negde(sem u Karlovcima) dobrog bermeta?da li si se smrzao danas?(ja jesam..)

Odlično...uvek...

coca cola

Nema! :kez:

Jesam malo...

--- Update ---

Baci nam prvu pesmu, koja ti padne na pamet, a koja te iz cuga razgali...

--- Update ---

Hvala na pažnji...sledeća je Evilka

Izmenjeno od strane člana gresan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Eve i mene :zloca: bicu fina :andja:

Kolace koje ti nije problem da napravis?:kez: I kolace koje nikako ne volis da spremas :kez:

Sto crno dete ode tamo preko bare ?:lol:

Ti si uvek fina i imas :butkice::kez:

Sad si, u po posla nasla da me pitas za kolace!?!? Ma ne volim ni jedne da pravim :lol: al' treba.

No, da odgovorim. Nije mi problem da napravim one sto se ne peku - poredjas keks, smuckas neki fil, ubacis koju vocku i aj cao.

A ove sto ne volim, pa to i vrapci znaju: breskvice i kosnice. Navraga, ovaj narod ovde polude za njima :lol:

Nevidljivo me ucenio i ubedio da ce ovde da mi bude bolje. Ja mlada i naivna mu poverovala, spakovala pinklice i ajd' put pod noge. Najteza zivotna skola do sada :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

More pionirko, sve sam ti poverovala :roll: te ti s ljubavlju i radoscu dajem recept :lol:

Pisi:

-190ml ulja

-340g secera

-180ml mleka

-450g brasna

-prasak za pecivo

Za fil: 125g margarina, pekmez od sipka, saka oraha i ruma po nahodjenju.

Postupak izrade ti saljem na pp :plaz::lol:

... i nemoj vise o kolacima pleeeeease.

Izmenjeno od strane člana Goga
citat
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sta je to u Kanadi sto ti se ne svidja...kad toliko ljudi zeli tamo da se iseli?

Lakse bi mi bilo da kazem sta mi se svidja ovde, a to je priroda. Zaista je lepa Kanada mada nisam ni delic toga obisla i videla.

Jednostavno, ja kao ja ne uklapam se u ovaj sistem zivota. Jeste da ti drzava na fin nacin pruza sve, mozes sve i cini ti se da si ostvario srecu (onu materijalnu) a ustvari si non-stop u dugovima do guse, radis od jutra do sutra, jer ako ne izmiris dugovanja, tu "lagodnost zivota koju su ti pruzili", sutradan mozes da ostanes bez iceg. A sve to povlaci otudjivanje od nekih prijatelja koje si uspeo da steknes... Svesna sam ja da je u Srbiji isto tako ili mozda jos gore, ali sto je jednom neko rekao: Sta ti je vaznije: da ti bude puna dusa ili frizider? Meni ovo drugo.. jbg.

Ljudi - ta njihova vestacka ljubaznost me sada vise do ludila dovodi. U pocetku je prijalo ali kasnije shvatis da je sve to deo njihove politike samo da te navuku na nesto :kez:

Ma jednostavno nisam za ovde pa to ti je.

Svako ko zeli da dodju ovde, treba da dodje ako imaju sansu, mogucnost... i da se sam uveri kako je. Moje iskustvo je takvo kakvo je sto ne znaci da ce i njihovo biti. Treba zaista zeleti (sto ja nisam) pa ce oni mozda imati drugaciji pogled na sve.

--- Update ---

Da li ti i tvoj maN praktikujete da negde izadjete za vikend? .....BiJoskop, kafana, i takoTo :roll:

Kakva si kad se "rastapas od neZnoce"...a kakva "kad bi ga stamanila" ::strikeraj:

Opisi nam se :treptrep:

Zimi retko negde izadjemo za vikend. Ako i odemo negde uglavnom je bioskop ili kod prijatelja (to ako su kuci i ne rade overtime :kez: ). Kafane ne, jer oboje nismo taj tip. Odemo ponekad u te njihove nazovi restorane da isprobamo "kuhinje" razne. I da, za sve ove godine koliko smo ovde otisli smo na koncert Garavog Sokaka i proveli se carski. A ono sto nije hteo da me vodi na Il Divo, Jos mu nisam oprostila :lol:

Cim grane sunce i lepo vreme uvek negde iscunjamo.. uglavnom u neki zabavni park, na jezero...

Rastapam od neznoce?! To je davno proslo vreme :lol: Umela sam bez najave, iznenada da ga ljubim, mazim, pazim, tepam (inace tepanje mrzim) dok se "ne upiski" od miline.. da mu upucujem poglede i signale razne. al' on corav pa ne primeti :lol: i tako.. sitnice koje su zivot cinile lepim.

Volim da ga stamanim :lol: Salim se. Kada dodjem u tu fazu (koje su inace jaaaako retke), poznavajuci sebe, sklanjam se jer onda ne biram reci i umem da budem uzasna... kazem i sta mislim i sta ne mislim.

Rekla bih, previse je sujetan i svaka moja primedba bude prejako protumacena te stoga batalim sve i teram po svome, on po svome pa dok trajemo :kez:

--- Update ---

Sta ti je vaznije: da ti bude puna dusa ili frizider? Meni ovo drugo.. jbg.

Ups, htedoh reci ovo prvo.. greska u koraku :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...