Idi na sadržaj

Preporučene poruke

:flower:

.....

ninja:

I on je "polupan" na svoj nacin (molim da se ne shvati lose - oko te reci sam napravio svoju filoSofiju - gde je veci stepen polupanosti dobra osobina) ...otkud znam, Dobar je ... mozda samo sto nije biJo u voJske, mora nekad neka krv da se pushti, napravis pitchvajS pa se stidis peSheS dana al' ti bude lakse.

.....

A Ja (lelelele a sam ja tek polupan):

U Novom Sadu taxiram, prodajem nekretnine, ljetovanja, osiguranja, zzita iz zadruga ... i cim namaknem 1.000 jevara steka - da se zzenim / pa da :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Posto smo se igrali 'gluvih telefona', nisam razumela (ili nisam ni pitala :lol:), da li ces na leto da ides na B. jezera? (Novi Sad je na 'duze ili krace' vreme, kad ga vec spominjes?). ..............ps. Samo da znas, nisam te cula 'pShs@pss', ni valjanih 'skHrrrSss' posto, mogao si i da dahces 'sChrr@sSc', a da ja govorim:'Igen, igen, tudom' :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Samo dok sam u vojsci radio imao sam klasicni godisnji odmor... a od tada je proslo vec 10 godina, tako da ne znam / moz' da bude - ne mora da znaci, a ako sam kuci ondaK idem obavezno. Sednem na aftomatik pa ga preplivam jednom, dodjem kuci na rucak pa popodne opet.. znaci Pa da! Voleo bih ovog leta da sa poznanikom iz Novog Sada dodjem da malo letim ZmajOm :uredu: Uf to bi' bas volO.

Za Novi Sad opet nemam pojaM, cekao sam neko inostranstvo al' mi nude manje pare nego sto ovde mogu da napravim, mislio sam neku Grcku zbog moreTa al' jbg. Na koliko ce biti (opet) nemam pojma. Zvao sam neke drugare da uFatim prvo neku dnevnicu na gradji, krecu novu zgradu posle Uskrsa pa eto - mesec-dva-tri da fiziCarim pa ce da vidim.

I bolje da ne znas sta sam ti sve pricO .. igen igen :lol:

@Lenjka

aj' ti, slobodno :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Radio sam u LUX-u .. pa se prijavio za VIP i prosO sam al' sam odustao posto sam otvarao lokal na Detelinari / trebao sam da ostanem a lokal da probam paralelno, ovako sam *neslavno prosao.

Sad imam drugara koji radi sa svojim autom u Sity-ju pa da ga delimo - ustvari ima takvih varjanti dosta, raspitivao sam se malo. To mi odgovara jer ne cekam platu nego odma' pazar u dzep. Al' volim gradju, meni to najlepsi i posO i pare (polupan :roll: znam)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:lol:

......

Neke bele rolne

Ima neko parcence oko sholje

Ostalo ne biram - sta dobije za rodjendan to mi je :uredu:

Mazem se s' kreme gelovi mleKca - kad sta imam :siroma:

Dole kod mene je tus - ali posto se burazer odselio idem gore na kado-izlezavanje

Kuca je, pa su prozorcici ... i koristim ih obilato :roll:

Paaaa malko brze al' ga uglavnom tempiram pa s' o'ma i istusiram ... i tako

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam bratjala, matori / citam ovo poslednje sto si postovao i to je to :ok:

Trenutno nemam Nikoga na netu koga, ono bash, gotivim ...

Skoro sam imao jedno preispitivanje sa sobom zbog cega sam nekoga gotivio i nista nisam smislio. Stvarno ne mogu sad da ti odgovorim ... mada ... ja sam navikao da se "oprastam" sa ljudima sa kojima sam ziveo i delio i koru leba (budjavog) i sve. Od neta mi je ostala Starsica a posto smo se vec vidjaLi vise mi nije (samo) netovska.

....

Joj gomiletina je nekih nabacanih sJecanja u maweckoj glavici prozivljavam trenutak i ne *uspomenisem slike ... bilo mi je lepo vece sa plesaCicom ... prvo svratio drugar kod mene na cirku, pa lepo vece u gradu, paaa me docekala devojcica da mi da poklon za rodjendan ... eto

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Na Sajmu *visi neka devojka koja tegli neku kesu i ulazi u taxije (lepo izgleda, ne bi rekO da je klosharka) da se ugreje ... i ajde odvescu je do centra za Dz bio vikend pa da kupim Zzivke (tako se zovu stranke koje ulaze direktno bez tel. poziva :lol: ) i ne mogu da je izbacim iz auta, jedva...

Drugo: vozio grupu sa trdjave (mislim sa muzeja) vikend 4-5 ujutru, razvezao ih sve oko sajma - momci platili ali ostao jedan za Novo Naselje, tu sam imao frku sa njim ali nekako ga izbacim i ostao mi je duzan 100 dinara, govedo drogirano.

I trece: kolega imao frku na Spensu (ispred neke folkoteke) skakali mu ludaci po autu, on zvao pomoc preko mreze te smo se skupili, bilo malo gurkanja al' je i policija brzo stigla.

Sve u svemu nije bilo nista opasno :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne nosim duge gace nikako, ne znam koliki da je minus ... ni Tarzanke, samo boxerice i to ne biram (koje god da dobijem za rodjendan :lol: ).

Pse imam oduvek, jaoj ima i tu muke oko parenja pa kad ne moze da ga ubachi, pa se *pobiju :celepenka: nije mi to smesno. Sa psima se najbolje razumem, samo prstom / uglavnom su mi *vaspitani i dresirani psi / sad mi muka sto svaki dan skidam po 3-4 krpelja / uh sto su mi gadni ...

Ne secam se\, to za macke, ne volim macke ... samo male mace, mackice :roll:

U NS?

Aha, znam / sto mogu da se *ponasam po kafanama, kad sam fin i kulturan mogu svakom, pa i mesovito zensko-muskom drustvu da pridjem bez da mi neki Baja pravi situaciJu :uredu: / a ziveo sam u jos par gradova gde to uopste nije jednostavno :jok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...