Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Dokle si nam tuJ?

Najduže do 16.30 ako ne budemo morala ranije da odem...čekam poziv telefonom....

Istina :lol: (oni dani :hahaha: )

Oni dani kad me uFate smejem se "k'o luda na brašno" (sad bi ti neko iz publike rekao "Bez onog "K'O"!!")

Sve mi je smešno i padaju mi svakakve ideje na pamet...što nikom normalnom ne bi palo...luda glava...šta ćeš!

Prosto se uplašim sama sebe kad dobijem napad smeha...

Sledeći ..?

:hahaha: o jbmu Veco, pa ja sam tražila istinu :ggg:

:bek: neće da bIdne...:hhh: Ti tražila od grešnog..oni ti dao..Onda on tražio od tebe..ti mu dala...:hhh: E tu se i ja javila da mi ti daš..čisto da vam malo pobrkam to traženje i davanje....E sad ti mo'š da zadaš daljeeeeeeeeee :bek:

Pošto sam i ja dobila( konačno :bek: ) sledeći molim?

Grešni je dobio odgovor.

Pitala sam te dokle si, ili do kada si slobodna.

Ostatak je priLožen :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I da hoću, ne smem da pričam.

Boli mene.. grlo. I takoC.

Izjasnila sam se - hoću istinu :hahaha: od tebe izazov, za danas - hvala ja i sama mogu. :hahaha:

Kod mene odluke o dočeku NG obično padaju oko 28-og decembra.

Izvesno je da ću (a to ću saznati tokom ove nedelje) da budem anfažovana oko dočeka

u com.uni. Što ne znači nužno da ću da budem tamo.

Ali je poželjno.

Kežual varijanta - Zarina prelepa rolkica, helanke (deBele-daBome) i ultra sega mega čizme

(imate prilog na mojoj erotici :kez: ) čizme.

Dokle ću, ili dokle bih?

Ne znam.

Tata rekao da je dobio na poklon dunjevaču.

Rekoh: ''Hoću da probam!!!''

''Goga, sine, pa ti ne piješ...''

''A red je, tata da se proba..''

Sve je osmišljeno, i šta ću da obučem i šta ću da pijem,

ali ipak još uvek nemam poIma gde ću.

(sada sam malo zavarala trag :andjeo: ) :gone:

Bitno je da znam s' kim ću da proslavim ulazak u petu deceniju (28.01-og :D )

Next...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odavno me nisi hvalio :ggg: (od poslednjeg puta, kada si mi tražio istinu)

Zajebavam se. Neću da me hvališ :andjeo:

Lm...

ŠBKBB

Da sam ja tvoje đače... koje bi vaspitno poravne mere primenio,

pod uslovom da razloga za iste ima.

Rezervno pitanje:

Zašto mi nisi odgovorio na pitanje koliko me voliš, pa je Veca

bila prinuđena da se spašava :P:lol:

Udri - muški. Istina boli. :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja se tog pitanja koliko te volim uopte ne sećam...

Ali ajd evo...volim te k'o baklave sa višnjama... :roll:

E sad...da si mi đače...hmmmmm....

Ti si od onih pametnih vrtoguza što0 sve zadatke urade prvi pa smetaju drugima. Obično sede pozadi da bi imali pregled preko cele učionice da im ništa ne promakne...drugim rečima sangvinik.

Ja bih tebe upotrebio da mi budeš "desna ruka" u razredu. Od onog da znaš i da umeš da opajaš svaki kutak u školi da obaviše nešto ili pronađeš, do onog da kada želim neku akciju sa decom...samo tebi kažem i znam da je posao završen!

Od organizacije nekog slavlja, do posete bolesnom drugaru, podela ekipa na "4 vatre" ili raspodele uloga za neku dramatizaciju...

Sledeći.....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

srpski - Starsica i Grešni

Ona voli da čita, a on je provereni pisac.

matematika - Morf i Vojo

Ako zbog ničega, Morf me zbog Matriksa podseća na matematiku, a Vojo je sigurno dobar sa brojanjem, ako ničega, a ono ćevapa i čepova od Nektara.

istorija - Turkmen

Koliko je puta prošao petrovaradinskim katakombama, mogao bi da izađe i s povezom da ga uvedu.

geografija - Evilka

Obišla je ta sveta, a i znala se vratiti. A to je bitno.

biologija - Apolodor

U svom životu, siguran sam, sreo se sa raznim životinjama i stokom, pa ima o njima štošta da veze i priča.

fizika - Guza

Momak se svaki dan bavi fizikom, pa sam siguran da bi znao da objasni kolika je sila potrebna da se podigne sanduk šardonea na prikolicu šlepera.

hemija - Veca

Koliko se ta namešala u kazanu krilaca od slepih miševa, praha od roga jednoroga i sličnih špecija, tako da ne postoji bolja opcija.

fizičko - Goga i Aiko

Goga je večito u starsicama i svaki dan se našeta od kuće do centra sela, da mislim da će dogodine da se prijavi za beogradski maraton, a Aiko je do sada benčovala 213 tona i ne znam ko bi bolje trenirao decu. U njihov kabinet-svlačionicu bih instalirao kameru direktno vezanu za moj računar. :sapat:

verska - Ja:muahaha:

gradjansko - Lenjka

A šta da radi mali filozof!? I ko bi ih bolje pripremio za izazove života, posebno noćnog?

likovno - Gliša

Srećan sam što poznajem tu umetnicu i siguran sam da bi bila sretna da joj se ponudi da prenese svoja iskustva.

muzičko - Smuca

Možda neka ovdašnja žemska bolje od nje razvlači kore za pite, al' ni jedna od nje bolje ne razvlači 'armoniku.

tehničko - Inkvizitor

Sa njime bi deca uživala lupajući čekićem, žagajući pilom, stružući turpijom... A i školu bi nam održavao kao hausmajstor.

računarstvo - Neo

Posebnu pažnju obratiti na grafički dizajn.

nemački - Orionka

Sva bi deca išla na takmičenja iz nEmeckog, a i za nas bi prevodila vaspitno-obrazovne filmove nemačke produkcije. (Helga, das ist ventilator!)

engleski - Plesačica

Ne znam samo da li bi predavala po kembridžkom ili po oksfordskom sistemu, ali obavezno sa romanijskim naglaskom.

ruski - Duga

Poznata rusofilka, a ko drugi!?

Sledeći!

Izmenjeno od strane člana Adrijan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...