Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Šta je bre ovo, test moje memorije :lol:

Najduža kilometraža? :hmm:

Zaista ne znam, kada su šetnje u pitanju.

Nisam ni merila, niti obraćala pažnju.

Da li ću da te zadovoljim odgovorom da mi do centra sela treba 10-ak minuta, brzog hoda.

Relacija oko 3,5km.

Pa kada uzmeš da mi je posao vezan baš za centar sela.

Pa povratak kući.

Nemam pojma, zaista, jer sam zaista u svojim šetnjama

foxusirana na trening guznih, da prosti Veca :hahaha: mišića,

ili na bistrenje uma ( zJaooo :lol: )

i na (ako ne žurim) priču sa građanima - seljanima, kako vam drago.

Evo sada mi se kroz pisanje vraća period ledenog talasa,

pripreme pred micekov rođendan, pre godinak ipo dana.

Pičila, ili sam sPičila oko sedam km. u cugu.

Bez problema, tegoba... a prijalo je.. iako sam imala samara na leđima, kao magare. :cucla:

Nisam bila konkreVetna :treptrep: , ali se barem ismejah slatko dok sam kuckala ove zlata vredne :hahaha: redove.

Next...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Znam koliko voliš tvoj grad.

Ajmo u sferu ŠBKBB...

Kada bi iz nekog razloga bila grubo rečeno primorana, da odeš iz njega,

zanima me, koji bi to grad bio (dakle ne tvoja divljina) već grad.

I zašto baš taj (neki drugi)...

(btw. još uvek se smejem zbog događaj u pozorištu :hahaha: - k'o da sam bila sa tobom)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Auuuuuuuuuuu otkud ćeš me to pitati??!! :hhh:

Vezala bi se lanicima za banderu i ne bi se dala ni za šta svetu!!

Hm...koji grad?

Auuuuuu pa nemam pojma!

Aa jel mora da bude u zemlji? (pih..mora garant..)

Ako ne mora onda bi to bila Slovenija, ali na moru.

Recimo Portorož.

Eh što bi ja tamo lepo živela.

Samo problem je ovaj moj muški...on bi se zacementirao ovde i ne bi se živ dao!

Ja, ma mogu svuda..ali bilo bi to negde uz more.

Pa bi samo dočekivala i gostila meni drage osobe.

Ajd može i u CG..recimo ali neko manje mesto.

A ako je reč i SRB onda bi to bio Palić.

Kuća negde blizu jezera.

Navikla sam na vodu pored prozora čudo jedno.

Ej, nemoj da me seliš nigde-znaš!

Sledeći...dok sam tu...moram da skoknem do kućice da ispustim vodu iz sistema...iznenadio nas sneg. :hhh: :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nisam zimogrižljiv. Veoma dobro i lako podnosim hladnoću, ali volim da mi je toplo i da sam ušuškan. Još kao klinac sam tokom cele zime, bez obzira na spoljnju temperaturu, sem kada nije jako duvalo, noću držao otvorena balkonska vrata u mojoj sobi. Dešavalo se da se pokrijem sa nekoliko slojeva pokrivača (deka i jorgana) i spavam go ispod njih, ali sam voleo da uvek dišem svež vazduh. Tako da sam naučio da se, nesvesno, pokrivam. Sa ženidbom, neke stvari su se morale promeniti. Pogađajte ko je pobedio, što se tiče držanja otvorenog pendžera. :dry:

Inače, najbrže mi se, kao i svima, o'lade tabani, prsti na nogama i nos. No, veoma brzo ih mogu ponovo zagrejati. Ali postoje i delovi tela koji se sami ušuškaju i zavuku, ki da ih nema, pa ni ne znam kako reaguju na hladnoću. :kez:

Sledeći.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

..Zašto ne valja piti zeleni čaj?

Jel ovo?

Svaka biljka ima svoje kontraidikacije. Ovo nisam znala dok lično nisam iskusila na sebi. Mislila sam, pa dobro čaj, šta tu može da škodi? Može još kako!!

Zeleni čaj je apsolutno kontraindikovan kod ljudi koji pate od bolesti srca. Znači pravi haos u krvnim sudovima, pritisku, radu srca....

Zeleni čaj podstiče stvaranje bubrežnih kamenaca. I to je odavno poznato, ali proizvođači čaja

radije će preći preko te činjenice. Majke tokom dojenje ne bi trebale da konzumiraju zeleni, pa čak ni crni čaj, jer može poremetiti san beba. Preterane količine zelenog čaja mogu uzrokovati probleme sa spavanjem i kod odraslih. Sve ovo gore može se pojaviti samo uz prekomerne količine. Ima čak i neka teorija da se ne sipa mleko u zeleni čaj već obratno-čaj u mleko..ali to je sad već "viša matemtika"...ne bi dalje razglabala...:kez:

Pijte zeleni čaj ali jednu šolju (2dcl dnevno).

U stvari, on je kao droga.. a čak i najbolji lek u velikim dozama je štetan.

Sledeći?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

JaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooJ :samtirekla: Gde baš o Tobleronama nađe da ti pišem!?!?

Ja samu svakom smislu jedan vEeEliki obožavaoc čokolade. Bez leba je jedem, ki ove čvarke sada. Ali... Kao što ne volem, mislim nije da ne volem, nego nisam ljubimac onih suvih, brašnjavih čvaraka, tako postoje i neke vrste čokolada kojima se ne obradujem. Jedna od njih je upravo Toblerona, a zašto, evo ću pokušati da objasnim.

- Kadgod sam probao da odgrizem one trougliće, sjebo sam jal desni, jal zube. Doduše, tada su još bili mlečni zubi, al' stra' od stavljanja u usta predmeta takvog i sličnih oblika je ostao.

- Zahvaljujući delimično i Tobleronama imam retko guste zube, pa mi raznorazni sitniši od mrvljenih orašastih plodova i suvih grožđica lako zapadaju među njih, a teško se vade. Iz tog razloga ne volem nikakve tuti-fruti kombinacije.

- Onomad, kada sam redovno dobijao na poklon Toblerone, na teveJu je bila aktuelna reklama na kojoj je neki klinac duvao u Toblerone i svirao na njima ki da piri u usnu 'armoniku. Ja nikada nisam uspeo. Sve mi se čokolada razmazivala po prstima i dlanovima, koliko sam biJo uporan, ali ni jednog tona da svirne, majke im ga propagandističke.

I takooooo... Ja nikada slatko nisam odradio Toblerone, zato je i priča ovakva, kakva je. :liza:

Sledeći!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pratim redovno šta rade - stvaraju tvoji mili medeni malci genijalci :srce: :srce:

Ono, što me zanima, a mislim da me sećanje ne vara je sledeće:

Zašto si imala (ako si imala) otpor prema crtanju - slikanju?

Jeeer, ono što sam videla, a tvoje mašte i ruku je delo, mi izgleda sjajno :pehar::ljubac:

(ako sam pogrešila u zaključku, ispravi me, pa da postavim drugo pitanjce)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moja nastavnica likovnog nije imala razumevanja za one koji

imaju neki svoj izraz u njenom predmetu I volela je kalupe...

A ja to nisam bila, nikada...

Nisam se puno ni zalila... bila sam zadovoljna svojim crtezima

mada ih je ona redovno kritikovala....

Sve je bilo za preziveti dok se nisam zaposlila :huh:

Moj posao zahteva mnogo crtanja I kreativnosti

ukoliko zelim da radim kako treba...

A ja I crtanje smo dva pojma, nikada nisam umela da crtam

i koliko god imala maste, to se nije videlo na papiru :beyond:

Imam dar za pravljenje raznih stvarcica I tu sam spretna s prstima,

ali olovke I bojice u rukama :jok:

Moji decaci su poput mene...

Nemaju bas neko umece za crtanje, ali napraviti nesto lepo

od raznih materijala... tu su zaista divni... I volim I cuvam sve te njihove rukotvorine :)

Nadam se da sam dala adekvatan odgovor :)

Sledeci :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...